Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser11447

Guest
To chyba nie znacie samego Boga - Jezusa Chrystusa. Umarł i Zmartwychwstał. Słyszeliście kiedyś o czymś tak niezwykłym z ludzkiego punktu widzenia?

Ps. A obrona - cóż - nie mam czego się wstydzić. Tyle kolonów sklonowanych na Waszej patelni z taki złoceniem np. jednej waszej panny, że o zawrót głowy może przyprawić (złotego to już w ogóle pomijam milczeniem). Od czwartej rano, do bonusu nocnego - to chyba łatwo nie mieliście.
 
Od tematów religijnych na tym forum trzymam się z daleka.
Nie, ze względu na to, że się boję kontrowersji, pokłócić zawsze się warto.
Niemniej zielona ranga "harpia" brzmi 5x dumniej niż jakieś czarne bazgroły.
 
To chyba nie znacie samego Boga - Jezusa Chrystusa. Umarł i Zmartwychwstał. Słyszeliście kiedyś o czymś tak niezwykłym z ludzkiego punktu widzenia?

Ps. A obrona - cóż - nie mam czego się wstydzić. Tyle kolonów sklonowanych na Waszej patelni z taki złoceniem np. jednej waszej panny, że o zawrót głowy może przyprawić (złotego to już w ogóle pomijam milczeniem). Od czwartej rano, do bonusu nocnego - to chyba łatwo nie mieliście.
Mocne 3 na 10. Dobry początek, ale słabe zakończenie obniżyło noty sędziów. Dostajesz awans do średniego nooba z peryferi. Gratuluję order prześle ci alphahydranoid na podany przez ciebie adres. Dodatkowo jako nagrodę pocieszenia 2 błyski gratis na twoje miasto, bonusowo możesz sama wybrać gdzie chcesz.
 

DeletedUser11447

Guest
A mnie twoje oceny gołąbku tyle interesują, co zeszłoroczny śnieg w listopadzie :) jeszcze spotkamy się pewnie i to nie w jednej akcji. Moim zdaniem przereklamowaliście się na tym serwerze. A inni poszli za ciosem. Szkoda, bo mocni wcale nie jesteście. Wiele spraw u Was zupełnie nie buja. Ratuje Was tyko to, że u innych pewnie nieco bardziej nie buja, głównie z powodu wiary we własne siły.
 
A mnie twoje oceny gołąbku tyle interesują, co zeszłoroczny śnieg w listopadzie :) jeszcze spotkamy się pewnie i to nie w jednej akcji. Moim zdaniem przereklamowaliście się na tym serwerze. A inni poszli za ciosem. Szkoda, bo mocni wcale nie jesteście. Wiele spraw u Was zupełnie nie buja. Ratuje Was tyko to, że u innych pewnie nieco bardziej nie buja, głównie z powodu wiary we własne siły.
Skoro u nas nie buja, a u innych bardziej nie buja to znaczy że jest dobrze :rolleyes: Bo u nas mniej buja, a to najważniejsze.

natomiast jeżeli zachowanie mi się nie podoba, a nie może mi się podobać, to nie znaczy, że nie mam prawa go ocenić
oceniam nie ludzi, a zachowania, które są bardzo nie ok
 

DeletedUser31779

Guest
A mnie twoje oceny gołąbku tyle interesują, co zeszłoroczny śnieg w listopadzie :) jeszcze spotkamy się pewnie i to nie w jednej akcji. Moim zdaniem przereklamowaliście się na tym serwerze. A inni poszli za ciosem. Szkoda, bo mocni wcale nie jesteście. Wiele spraw u Was zupełnie nie buja. Ratuje Was tyko to, że u innych pewnie nieco bardziej nie buja, głównie z powodu wiary we własne siły.
Marta prowadząca koalicje przeciwko nam to mój mokry sen
 
Do góry