Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Chcecie kotś kupić szczepionkę?
doktor.gif
pfizer czy zeneca?
 

DeletedUser32698

Guest
Alfa jak coś to pamiętaj:
Nie ma to jak ufać temu co ludzie wypisują na polskim forum niemieckiej, przeglądarkowej gry strategicznej Grepolis, wydanej przez firmę Innogames z siedzibą w Hamburgu, założoną 1 stycznia 2007 roku.

Ja w to wszystko nie wierzę ale złe języki mówią, że jesteś pi**a i jak nie idzie to się rozpłaczesz jak na Olincie... Nic osobistego po prostu cytuję jakie wieści mnie doszły chociaż widzę, że masz się świetnie i to na pewno pomówienia i pogłoski...
Sprawdzę to forum Olintu bo to chyba nie tak....
 
Jak się grać nie umie, to tylko tickety zostają :cool:
Jak się miast normalnie podbić nie umie to się pisze do słabych graczy żeby oddali bo cyrki trzeba zbic do tego walić surki z nieba. Nawet nie mam zamiaru zniżać się do tego poziomu gry. Taki tryb jest dla spoceńcow jak złoty i takich którym w szkole zabierają kanapki jak ty. Podbij mi miasto to wrócimy do rozmowy o tym kto umie grać. A tym czasem przeczytaj swoje portfolio nasgul napisał podejrzewam że nie bez powodu. Jak coś mam zapas papieru z pierwszego szału wirusa do wycierania łez w sam raz.

Ps. Jak chcesz porównywać poziom gry dwóch zupełnie innych dziedzin? Jeden gra aktywnie stara się nawet coś złoci. A drugi ma w dupie offy ognie bo za 10 minut ma kolejne, ma gościa który tworzy tysiąc kont na grze i rzuca mu czary zadowolenia z tych miast za drobna opłata? Myślicie ze ktoś jest głupi i nie wie co jest grane? Aż żałuję że wcześniej sobie o Arielku nie przypomniałem bo gruby by z 2 miast nie wyszedł a i niech lepiej do gry nie wraca bo tickety będą dzień w dzień a jak wiemy on bez tego grać nie umie.

W sumie to mam gdzieś zdanie takiego płaczka jak ty, żebyś nie grał u garuda to byś chodził i płakał a szczękał na forum tylko. No i powiedz jak się czujesz jak ktoś się zniża do waszego poziomu boli? Ma boleć
 
Ostatnia edycja:
W sumie to mam gdzieś zdanie takiego płaczka jak ty, żebyś nie grał u garuda to byś chodził i płakał a szczękał na forum tylko.
Płaczesz Adrianku to od początku tego serwera ty. Jak złoty miasta od satyryka wziął, to byłeś pierwszy, a za tobą poszła cała reszta ferajny, do spłakania się jaki to brak zasad i honoru na tym świecie panuje. Może jakbyś był bardziej rozgarnięty, to byś zrozumiał ile w tym hipokryzji.
Boli, że garudo już Cię u siebie nie chce?
Współczujemy :)

bo tickety będą dzień w dzień a jak wiemy on bez tego grać nie umie.
ja jestem ze starej szkoły a starsi koledzy uczyli mnie że z frajerami się nie gada.
Ciekawe jakby koledzy na żylecie śpiewali, gdyby się dowiedzieli, że towarzysz jest zwykłym konfidentem?
Chyba czas z Twojej starej rady skorzystać.

Alfa niepełnosprawni Cię zaczepiają, zareaguj prosimy :)
Mamusia mówiła, że niepełnosprawni są biedni i nie ładnie się z takimi kłócić :(
 
Jak się miast normalnie podbić nie umie to się pisze do słabych graczy żeby oddali bo cyrki trzeba zbic do tego walić surki z nieba. Nawet nie mam zamiaru zniżać się do tego poziomu gry. Taki tryb jest dla spoceńcow jak złoty i takich którym w szkole zabierają kanapki jak ty. Podbij mi miasto to wrócimy do rozmowy o tym kto umie grać. A tym czasem przeczytaj swoje portfolio nasgul napisał podejrzewam że nie bez powodu. Jak coś mam zapas papieru z pierwszego szału wirusa do wycierania łez w sam raz.

Ps. Jak chcesz porównywać poziom gry dwóch zupełnie innych dziedzin? Jeden gra aktywnie stara się nawet coś złoci. A drugi ma w dupie offy ognie bo za 10 minut ma kolejne, ma gościa który tworzy tysiąc kont na grze i rzuca mu czary zadowolenia z tych miast za drobna opłata? Myślicie ze ktoś jest głupi i nie wie co jest grane? Aż żałuję że wcześniej sobie o Arielku nie przypomniałem bo gruby by z 2 miast nie wyszedł a i niech lepiej do gry nie wraca bo tickety będą dzień w dzień a jak wiemy on bez tego grać nie umie.

W sumie to mam gdzieś zdanie takiego płaczka jak ty, żebyś nie grał u garuda to byś chodził i płakał a szczękał na forum tylko. No i powiedz jak się czujesz jak ktoś się zniża do waszego poziomu boli? Ma boleć
się na niego uwzięliście, co on takiego Wam zrobił?
 
Aż sobie pewien śmieszny cytacik przypomnialem :D
Wow wow wow jest i wraith2 - człowiek orkiestra. Bez zażenowania mówi o konfidentach, a chciał klepać PON'a na 1/2 tyg. z S.S.R żeby pozbyć się garstki "konfidentów"/dezerterów. Za trzymanie Diabełków w kupie odwdzięczył się bluzgami ekipie, która to robiła pod jego nieobecność. Ziomek, który wysługiwał się za pięć dwunasta całym sojem, a później śmiał się jacy to przeciwnicy nie są słabi - bez odrobiny szacunku. Zero honoru ale za to straszy bo ma gruby "KARK"-ówkę ;) Jak coś Ci nie styka to weź sobie polutuj bo nikt nikogo nie sprzedał. Chyba też wszystko pasuje jak ulał :D To jest dopiero smutne...
Ciach bajera.

Nawet więcej tego tam jest, aż sobie screeny zrobię, żeby posty "cudownie" nie zniknęły.

Można też dodać że ekipa gmarta dobrała sobie ekipę konfidendów która prężnie działa :D A dziś maja biesiadę ale tylko dziś więc świętujcie póki możecie w inny sposób miasta nie podbijecie a to nawet trochę smutne
Pasuje jak ulał :D tylko zamiast współpracownik wywiadu dać supportu i pasuje
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser32698

Guest
Aż sobie pewien śmieszny cytacik przypomnialem :D


Nawet więcej tego tam jest, aż sobie screeny zrobię, żeby posty "cudownie" nie zniknęły.
To masz jeden, śmiało rób screen chociaż i tak nie zniknie. Na Twoje śmieszne i placzliwe posty nie starczy pamięci :-D Pytanie tylko czy to ja tam płakałem jak było źle czy dałem odpowiedź na placze? Właśnie dlatego już w to nie gram. Tak jak napisałem, że to tylko opinia złych ludzi, a nie moja. Mam nadzieję, że tutaj powstrzymasz się od wylewania łez gdyby coś poszło nie tak i dasz temu odpór. To tylko forum niemieckiej gry, nic osobistego :-D
 
To masz jeden, śmiało rób screen chociaż i tak nie zniknie. Na Twoje śmieszne i placzliwe posty nie starczy pamięci :-D Pytanie tylko czy to ja tam płakałem jak było źle czy dałem odpowiedź na placze? Właśnie dlatego już w to nie gram. Tak jak napisałem, że to tylko opinia złych ludzi, a nie moja. Mam nadzieję, że tutaj powstrzymasz się od wylewania łez gdyby coś poszło nie tak i dasz temu odpór. To tylko forum niemieckiej gry, nic osobistego :-D
Chyba nie zrozumiałeś. Cytat jest twój, ale post jest skierowany nie do Ciebie, a do płaczka, którego uroczo w tamtym cytacie podsumowałeś.
Ciebie nie znam, nie wiem czego chcesz i za bardzo mnie to nie interesuje.
Ale forum olintu chyba słabo przeglądnąłeś, bo zapomniałeś kto tam najbardziej jadem pluł i mimo wszystkich możliwych niehonorowych i brudnych sztuczek cudaków odbić nie potrafił.
 
Do góry