Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Słaby punch, bo ostatnie szaraki zrobiłem prawie rok temu i to na nic nie znaczącym świecie. W międzyczasie wygrałem Carphi, które ty przegrałeś i Olous, na którym też od mojej ekipy zgarnąłeś lanie.

Naucz się brynder jakichś tekstów
Ja pamiętam te szare, szerokim echem się odbiły i nawet fajne memy były ale ciągłe wypominanie tego samego jest nudne. Proponuję albo nowe memy albo coś innego :D
 
Dzisiaj jest o czym pisać. Dużo ciekawych walk na świecie. Akcja z obu stron miasta tracone, zyskane. Jak myślicie kto dzisiaj dostanie blaszkę atakującego i obrońcy. yhyyy tak tak tak
Ta dam. Gratki ;)
View attachment 11975
Dzięki.
Jestem bardzo podekscytowana, bo to z pewnością jedyna blaszka jaką dostanę na tym serwerze, inaczej nie umiem. Cieszę się, że była kooperacja z Waszej strony i udało się rozbić wojsko w należyty sposób:)
PS. Cytując klasyka - kto by nie skorzystał z takiej okazji?
 
Dzięki.
Jestem bardzo podekscytowana, bo to z pewnością jedyna blaszka jaką dostanę na tym serwerze, inaczej nie umiem. Cieszę się, że była kooperacja z Waszej strony i udało się rozbić wojsko w należyty sposób:)
PS. Cytując klasyka - kto by nie skorzystał z takiej okazji?
Jesteśmy grzeczni i nie przeszkadzamy w takich imprezach masowych. Tylko mam żal że nie zaprosiłaś :(
 
Do góry