Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser22129

Guest
Dzięki.
Jestem bardzo podekscytowana, bo to z pewnością jedyna blaszka jaką dostanę na tym serwerze, inaczej nie umiem. Cieszę się, że była kooperacja z Waszej strony i udało się rozbić wojsko w należyty sposób:)
PS. Cytując klasyka - kto by nie skorzystał z takiej okazji?
Co do blaszki, to masz rację... xD
Pierwsza i ostatnia.
 

DeletedUser32517

Guest
ból duszy, że ta gra jest już przesiąknięta do szpiku takimi zagrywkami, mimo że można byłoby się na niej dobrze bawić:) To gracze tworzą atmosferę i społeczność - szkoda, że taką a nie inną.
Pzdr:)

Zgadzam się, to gracze tworzą atmosferę i społeczność.
Nie powinnaś umoralniać graczy w temacie nie czystych zagrywek xd
 
Zgadzam się, to gracze tworzą atmosferę i społeczność.
Nie powinnaś umoralniać graczy w temacie nie czystych zagrywek xd
Skończyłam umoralnianie mniej więcej wtedy, kiedy śpiochy zaczęły robić "rolki" graczom z sojuszu garga :)
Przejrzyj sobie wpisy z tej okolicy którą zacytowałeś, jeśli dobrze pamiętam. Kto by nie skorzystał? - to słowa śpiocha.

Więc ja też mogę teraz zapytać, kto by nie skorzystał? :) + co w tym nieczystego, skoro taka możliwość w grze istnieje i na każdym serwerze jest powielana? Można wchodzić na podłożone miasta, to chyba nie większym złem jest kręcenie slotów dla sojuszu, nie? :) Może się mylę, chętnie podyskutuję, jeśli tak.

Jakiś ból pewnej części ciała (zaczyna się na d, kończy na a) się włączył? Szkoda, że ten pościk garudo został usunięty, bo byłby świetny do zacytowania XD
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser32561

Guest
Skończyłam umoralnianie mniej więcej wtedy, kiedy śpiochy zaczęły robić "rolki" graczom z sojuszu garga :)
Przejrzyj sobie wpisy z tej okolicy którą zacytowałeś, jeśli dobrze pamiętam. Kto by nie skorzystał? - to słowa śpiocha.

Więc ja też mogę teraz zapytać, kto by nie skorzystał? :) + co w tym nieczystego, skoro taka możliwość w grze istnieje i na każdym serwerze jest powielana? Można wchodzić na podłożone miasta, to chyba nie większym złem jest kręcenie slotów dla sojuszu, nie? :) Może się mylę, chętnie podyskutuję, jeśli tak.

Jakiś ból pewnej części ciała (zaczyna się na d, kończy na a) się włączył? Szkoda, że ten pościk garudo został usunięty, bo byłby świetny do zacytowania XD
Złom u śpiochów jest niczym złym gorzej jak jest to u kogoś innego xD
 
Ja się w 100% zgadzam, że drfe to synonim hipokryzji i moralności kalego(i zapewne zapomniała, że jej sojek na imbrosie też wielce oburzony był złomiarstwem i miał ból).
Niemniej płakanie o złom jest już tak nudne jak tylko się da.
To jest standard i od nie wiadomo jak dawna robią to wszyscy.
Nie widzę najmniejszego sensu w płakaniu i rozwodzeniu się o tym.
Szczęścia można jedynie pogratulować tym, co się załapali na ostatnie zmysły 4x, przed zmianą przez inno urodzinowych nagród.
 

DeletedUser32561

Guest
Na ten moment nikt się od nas nie złomował :rolleyes:
Dziś czy wczoraj nie ale na tym świecie były złomy u was i to było widać gołym okiem
Śmieszy mnie to użalanie się bo "ty się złomujesz i nie pozwalamy bo my tego nie chcemy"
Tak jak napisał Słonik złomy były będą i w najbliżej przyszłości chyba pokuszę się o teze że to będzie codziennością


-----> sojusz.jpg


,,,, <--- wstawcie te przecinki tam gdzie powinno mi się nie chce :rolleyes:
 

DeletedUser33478

Guest
Teraz raczej złomy tak popularne nie są (od zmiany zmysłów), bo bez problemu się te nowe zapełnia.

No chyba że ktoś faktycznie grać nie potrafi, albo się przygotować - to inna kwestia ;p

W mojej wypowiedzi pomijam typowych deffowców, wiadomo, że im będzie ciężko wykorzystać zmysły na np 80k.
 
Dziś czy wczoraj nie ale na tym świecie były złomy u was i to było widać gołym okiem
Śmieszy mnie to użalanie się bo "ty się złomujesz i nie pozwalamy bo my tego nie chcemy"
Tak jak napisał Słonik złomy były będą i w najbliżej przyszłości chyba pokuszę się o teze że to będzie codziennością


-----> View attachment 11981


,,,, <--- wstawcie te przecinki tam gdzie powinno mi się nie chce :rolleyes:
Nie było u nas złomów Jasiu.
Chyba, że chodzi Ci o tego typu, że ktoś rozbijał 50 wolnych transow i kapke defa z początkowego miasta.
No, ale to chyba każdy robi.

Po co zlom jak masz miliony zlota na koncie... przeciez sam wiesz
Jak wszyscy się złomują, to głupio być jedynym frajerem co tego nie robi xD.
Tu, na pegazie, raczej złomkow nie będzie.
 
Do góry