Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser4218

Guest
Widzę, że Śpiochy już pogrzebane. Czyli zombi jestem :D
A widzieliście kiedyś grube zombi? Bo ja taka wypasiona jestem i jakoś na zombi nie pasuję :D

Hm... a tak patrząc na świat, to w każdym sojuszu są osoby, które się złomowały lub jechały na botach.
Więc nie rozumiem o co te krzyki i przedwczesna radość, że Śpiochy umarły...

Żyjemy, mamy się dobrze, zapewniam :) Nie jesteśmy miękkimi (tu może nie dopiszę, by bana nie zarobić), by się poddać, bo błąd ktoś popełnił ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Ufff.. to mnie Sisi pocieszyłaś, bo już mieliśmy walić szare o_O

No wiem, już miałam palec na przycisku, ale później tak pomyślałam...
Derfe się tyle nazłomowała i miała by nie powalczyć? Inni też...
Zostajemy, by mogli się wykazać też walką :)

No i szkoda naszych złotych zmysłów - czekamy, aż czerwoni sie dozłomują do naszej ilości punktów i sru - odpalamy ;)
 
No wiem, już miałam palec na przycisku, ale później tak pomyślałam...
Derfe się tyle nazłomowała i miała by nie powalczyć? Inni też...
Zostajemy, by mogli się wykazać też walką :)

No i szkoda naszych złotych zmysłów - czekamy, aż czerwoni sie dozłomują do naszej ilości punktów i sru - odpalamy ;)
Doceniam moc, która powstrzymała ten palec. Ja złotych nie miałam nigdy i nie będę już miała. Bo wiemy jak jest.
Co nie oznacza, że nie umiemy powalczyć inaczej.
I, z ogromną (wręcz zakrawającą rozpuście przyjemnością) nie poobserwować tych rolek, których 'nie robicie'.


DEIF doceniam niezwykle Twój zmysł detektywistyczny. Jesteś prawdziwym sherlockiem na grepo ;)
 

DeletedUser30234

Guest

DeletedUser35047

Guest
Ale z was kozaki, my tylko złomki i rolki...
Dobrze że Łosiu nam oddał trochę miast bo już mieliśmy klikać przycisk a paluszek był gotowy jak u Ciebie Sisi
 
Dzięki Justynka. Kolejny raz słyszę jakiś komplement z Twojej strony. Jest mi bardzo miło :)



A kto pisał, że nie robimy?
Deif naprawdę jestem wzruszona. Komplementów dostajesz mnóstwo, bo najwyraźniej jesteś tego wart.
Zawsze, ale to zawsze chwale jeśli jest ku temu powód

Ps. jeśli chodzi o rolki to polecam przejrzeć trochę stron wstecz
 
Do góry