Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

gość 2 dni bez sojuszu i nie potraficie mu miast zabrać broniąc się sam
nie wszystkim podoba się prowadzona polityka cyrkowców nabijanie pw + fejkowanie po nocach + traktowanie graczy jako farmy miast
nie mam nic do Ciebie Mazur ale niestety na was się to też odbija
 
gość 2 dni bez sojuszu i nie potraficie mu miast zabrać broniąc się sam
nie wszystkim podoba się prowadzona polityka cyrkowców nabijanie pw + fejkowanie po nocach + traktowanie graczy jako farmy miast
nie mam nic do Ciebie Mazur ale niestety na was się to też odbija
Wez mysl rozwin z ta polityka. Lepiej odpalic ... i ustawiac sie na szaraki?
 
Szaraki pojawią się z naszej strony to też polecicie nic w tym dziwnego
Rozwinąłem to w tej wiadomości

BTW wielu sceptyków było a tu się nawiązała fajna walka mamy ciekawy świat ;) widać że walka tak szybko się nie skończy jedna ani druga strona nie odpuszcza
widać po ostatniej akcji że akcje cyrkowców są z mocnym przytupek gratki ;)
 
gość 2 dni bez sojuszu i nie potraficie mu miast zabrać broniąc się sam
nie wszystkim podoba się prowadzona polityka cyrkowców nabijanie pw + fejkowanie po nocach + traktowanie graczy jako farmy miast
nie mam nic do Ciebie Mazur ale niestety na was się to też odbija

Polityka sojuszu "traktujemy was tak bo mamy problem do kogoś innego..."? Też nie mam nic do was bo ekipą jesteście zgraną. Dobrze gracie ale możecie spróbować to pokazać zamiast jechać na ustawianych szarakach ;)

Prawdopodobnie i tak miasta byśmy potracili. Możliwe że macie takie zgranie i zasoby, ale mówię spróbujcie to pokazać :)
 

DeletedUser29757

Guest
gość 2 dni bez sojuszu i nie potraficie mu miast zabrać broniąc się sam
nie wszystkim podoba się prowadzona polityka cyrkowców nabijanie pw + fejkowanie po nocach + traktowanie graczy jako farmy miast
nie mam nic do Ciebie Mazur ale niestety na was się to też odbija
Kuba, po starej znajomości Ci powiem - nie idźcie tą drogą, bo żal patrzeć jak słynne śpiochy tarzają się w błocie. 90vs300 niczego nie tłumaczy. To co robicie to nie jest agresywny, offensyny styl jak pisałeś. Nie, nie. To jest zwykłe oszukiwanie i granie faul.
To smutne że upadacie tak nisko. Żal, bo zebrałeś świetną ekipę znakomitych graczy którzy mieli tu pokazać klasę, a póki co jedyne co pokazujecie to przeciętne akcje i brudne zagrywki. Inaczej nie umiecie? Wypominasz nam złomy i fejkowanie (które też praktykujecie), tak jakby to było coś strasznego, a sami bawicie się w krety i dogadywane przejęcia miast. To zupełnie inna ranga brudnej gry.

Jeśli ludzie zapamiętają coś z tego serwera to nie będzie to wasza świetna gra, a wasze brudne, chamskie zagrywki. Macie mega sojusz. Świetna paka. A i tak musicie się uciekać do takich zagrywek? Nie musicie. To Twój wybór że tak gracie. Pewnie się wam uda wygrać, ale jakim kosztem? Przed tym serwerem Śpiochy były legendą. Po nim będziecie pośmiewiskiem, niezależnie od końcowego wyniku.
 
Też macie świetną ekipę i bardzo dobrych graczy a może nawet lepszych taki Rabbitek jest nie do ruszenia jak czaruje każdy atak :D
Macie potencja teraz wzmocnieni o waszą czołówkę (zyga, safona, banita) Całkiem ładny sojusz macie
Wcale nie gorszy od naszego i pewnie przy innych warunkach gralibyśmy jak równy z równym
Legenda śpiochów padła bo zajęli szaraki po waszych graczach. Musicie się z tym liczyć prowadząc taka politykę. Oddajcie miasta i budujcie paliki dla nas nasza topka jest najważniejsza itd to ludzie się buntują nic dziwnego.
Nie uważam żeby to było jakimś wielkim chamskim zagraniem. Należy się za tego typu grę jaką gracie. Sami uważacie sie za świętoszków a też się uciekacie do zagrań jeszcze słabszych jak specjalne męczenie atakami po nocach.
Sam na olousie prawiłeś i jak rycerz w lśniącej zbroi chciałeś żeby świat stał się piękniejszy ,wyrównany i bez chamskich zagrań a tu sam w tym uczestniczysz
 
Widzę, że Ty lepiej wiesz jak jest u nas, niż my sami będąc w tym sojuszu. Nikt tu nikogo nie zmusza do oddawania miast o_O Nawet bym powiedział, że gracze z topki chętnie oddają początkującym miasta, aby wspomóc ich rozwój ;) Później się niektórzy tak odwdzięczają, dostają miasta i walą szare albo przechodzą do was. I jak dobrze pamiętam z tych nieczystych zagrywek to u nas nikt nie dostał bana za boty, a u was się trochę tego posypało. Ups ;x
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser29757

Guest
W jakich chamskich zagraniach niby uczestniczę?
Złom? Był od zawsze i jest zupełnie legalny. Mamy złote bez limitu to chcemy je wykorzystać w pełni. Wy też macie (tak Sisi mówiła), pewnie niedługo odpalicie i płakać nie będziemy jak wy.
Fejki? To jest akurat dla mnie największa zagadka, bo wcale nie fejkujemy dużo. Bo chyba nie masz na myśli latania po ognie i wbijanie buntów w bonusie... LOL. Chamskie fejkowanie to jest to co zrobił ergunPMB kilka dni temu fejkując cały sojusz tylko dlatego że ktoś mu ognie zbił... On chyba serio myślał że zbuduje sobie 60 paczek ogni i nikt nie będzie po nie latał XD
Rozbiórki? W odróżnieniu od Was Cyrki nie wbiły tu gotowym składem ponad 100 graczy. Budowaliśmy ekipę na serwerze, rekrutowaliśmy tutaj i dawaliśmy szansę nowym graczom. Sporo perełek znaleźliźmy, ale wielu nie wytrzymało tempa i odpadło po drodze. Tak bywa. Każdy dostaje po dwie, albo trzy szanse zanim wyląduje w rozbiórce. A miasta wcale nie idą do "topki" - wręcz przeciwnie. Nie rozpowiadaj kłamstw.

I nie - to nie są "jeszcze słabsze zagrania" od tego co wy robicie...
Ten kret który walnął szare zanim go rozebraliśmy dostał wcześniej 2 szanse na poprawę. Od początku serwera miał 6k pw. Łącznie. Ale nic dziwnego skoro zamiast budować wojsko to budował kolony do zbijania dla was. To oczywiście nie był złom, bo zbijaliście czerwone kolony. To jest nowy styl Śpiochów. Wstyd. Wstyd. Wstyd.
2aa5f6cc2897c1f30f749db9fb9cc342.jpg
 

DeletedUser32517

Guest
Strasznie mnie ta kapłanka wpieniała... Pomimo że nie lubiłem postaci Cersei to się ucieszyłem jak ją w końcu dorwała.
No tak mi bruździła że sam nie wiem czemu ale poczułem ulgę jak role się odwróciły
 
Tak tak każdy kto oddaje miasto każdy kto wali szare to szpieg
Sorki ale już kończę ta wymianę szkoda na to czasu. Każdy ma swoje za uszami ty i ja bez sensu dalej się błotem obrzucać
 

DeletedUser29757

Guest
Każdy z nas ma swoje za uszami. Tu nie chodzi o to kto jest święty, a kto nie, bo żaden z nas nie jest.
Tu chodzi o to kto się tarza w błocie stosując brudne zagrywki, a tym kimś jesteście Wy.
 
Do góry