Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Witaj graczu,

Ja jestem gosciu ktory gra w grepolis od 2013 , ale z przerwami i bez zaangazowania, pisze niegramatycznie bo jestem z Litwy, i niemam przystosowanej do tego klawiatury, no coz wbijam na serwer ok. miesiąca temu, dolączam do Serduchow byl to sojusz na m45, za tym wszyscy przechodzą do Lekow, bylem w Lekach, ale mi brakowalo akcji, liderzy pokazali sie jacys niefajni, no więc szukalem drugiej opcji, napisalem Spiochom, napisalem do ichnego rekrutanta ale ten gosciu gdzies w kosmosie fruwa, więc napisalem wprost garudo, no i coz byli akcje i wszelkimi silami probowalem do nich dolączyc, więc podjęlem zlą decyzję przekazywac im info, no ale to jedyna byla mozliwosc do nich dolączyc. Więc garudo mowil mi ze jak zzucam im info to jest ogromny plus do mojej rekrutacji, i ciągle się ciekawil czy jest tam jakas informacja na cele czy nie, kto ile lądu gdzie wysyla i tak dalej. Bylem naiwny, i gosciu mnie wykozystal,. Niestety niemogę wprost pokazac calego privu, bo kasują mi wsyzstko
 

DeletedUser29238

Guest
Przypominam o Regulaminie Forum Ogólnego Grepolis:
§4. Nie wolno na forum umieszczać żadnych treści niezgodnych z prawem, erotycznych, odrażających, dyskryminujących, obraźliwych, reklamujących inne produkty, skrajnych politycznie albo w inny sposób naruszających zasady współżycia społecznego, dotyczy to również pojedynczych wyrazów jak i zwrotów częściowo lub całkowicie ocenzurowanych. Nie wolno również umieszczać treści prywatnych wiadomości oraz rozmów z supportem za pośrednictwem systemu ticketów, jeżeli któryś z rozmówców nie wyraża na to zgody. W takim przypadku, osoba cytowana powinna zwrócić się z prośbą o usunięcie cytatu za pomocą opcji "Raportuj zły post" lub ticketa.

Nie ma zgody na dyskryminację na Forum.
 
Do góry