Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

A co do tego całego honoru, brudnych zagrywek i tego że kiedyś tam, gdzieś tam, na jakimś tam świecie, jeden założyciel by poinformował drugiego o tym krecie.... To moim zdaniem może kiedyś faktycznie by tak było ale nie chodzi tu raczej o ludzi jacy grają teraz (chociaż poniekąd też) tylko gdzie grają. Aktualnie większość lepszych graczy gra w jakiś ekipach i takie wątpliwie moralnie zagranie będzie besztane na forum ogólnym ale w swojej gromadce będzie klepanie po plecach i tyle. Kiedyś, kilka lat temu kiedy ekipy się formowały lub ich nie było to faktycznie każdy chciał mieć czystą kartę wszędzie i u każdego bo nie wiadomo co się wydarzy na kolejnym świecie. Natomiast teraz nie ma takiej potrzeby, bo są kółka wzajemnej adoracji, pewne ekipy się nie lubią i raczej skazane są na walkę na kolejnych światach więc po co sobie utrudniać grę. Czy to dobre czy złe trudno powiedzieć, odnosząc się do wpisu Drfe życie nie jest czarno białe.

Nie wiem co sądzicie na ten temat, zapraszam do dyskusji bo może ktoś ma inne zdanie :)
 
Nie mówię o wyglądzie, ja też gram w simsy, a nie wyglądam jak moja postać z simsów. Chyba oczywiste, że chodzi o zachowanie?:) To gra przeglądarkowa, mamy forum, mamy discordy etc, myślę, że jest dużo okazji by pokazać osobowość. Ale może źle myślę:)
A to widzisz, właśnie wczoraj grając w jedną grę wybiłem całą wioskę co do nogi. Nikt się nie ostał, normalnie w życiu pewnie bym tego nie zrobił ale tam nie miałem skrupułów. I co teraz? Jestem zimnokrwistym mordercą czy jednak do rany przyłóż? A może mam dwie osobowości jak Gollum?
 
A to widzisz, właśnie wczoraj grając w jedną grę wybiłem całą wioskę co do nogi. Nikt się nie ostał, normalnie w życiu pewnie bym tego nie zrobił ale tam nie miałem skrupułów. I co teraz? Jestem zimnokrwistym mordercą czy jednak do rany przyłóż? A może mam dwie osobowości jak Gollum?
Odróżnij proszę fabułę gry, od zachowania na forach i w korespondencji z innymi graczami. Być moze wtedy zobaczysz więcej, niż czerń i biel, bo naprawdę ciekawi ludzie grają w tę nieciekawą grę:)
 

DeletedUser29858

Guest
A życie w normalnym świecie też takie jest. To czy jesteś w porządku zależy w jakim towarzystwie się obracasz. Czy trzymasz się prawa które państwo ustaliło czy trzymasz się zasad ulicy.
 

DeletedUser32561

Guest
Pewien Jupiter pokazał że tacy cwaniacy internetowi też mogą mieć poważniejsze konsekwencje xD

Tak Kamilek przyznaje się do bycia patusem posiadam 50krów dojnych i wyrywam na nie randomowe laski na tinderze xDD

Przywołuje tylko moją opinie Kamil a nie wypisuje że "gracz x" jest "patusem" ;)
 
Płacz o krety, może dobierajcie lepiej ludzi w sojuszu XD

Nie no gościu brawo! xDDD inaczej nie da się tego skwitować... Naprawdę Sisi próbuje was tutaj jakoś tłumaczyć i sprawić żebyście zachowali twarz po pewnych gafach które strzeliło u was parę osób a Ty takie rzeczy gadasz xD

Brawo! Sami pod sobą dołki kopiecie... oby tak dalej ;)
 
Do góry