Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Ale czy ja co 2 post płaczę o cyrki ? I "chorągiewka grepo" raczej mi nie pasuje :C Nie pamiętam serwera w którym zmieniłem sojusz rodzimy, jeśli znasz taką sytuację to mi przypomnij.
 

DeletedUser32517

Guest
Ciekawe jest że to śpiochy płaczą czytając pierwszy komentarz Drfe w tym temacie.
Co prawda wyrwany z kontekstu... bo głównie odwoływał się do płaczu (bo do czego by innego XD )z Waszej właśnie strony o jakieś tam miasta zabrane w synchro przez Śpiochów. Z początku sami nie widzieliście szans i mówiliście o ogórkowym serwerze... którego szanse się wyrównały przez początkowe błędy śpiochów (brak dyplomacji) a z waszej strony tylko chyba dzięki złomowaniu. Padło w końcu tu stwierdzenie że Was śpiochy nie atakują...

Drfe to dla mnie osobiście synonim hipokryzji. Ale to takiej hardcorowej hipokryzji.
Aż mi żal co po niektórych graczy cyrków których bardzo lubię, jakie zdanie będzie o nich po zamknięciu serwera. Mimo że czytając FO od początku serio można mieć wrażenie że jesteście święcie czystymi graczami.


No niestety, jakie som grepo ekipy to każdy wie. A 100 śpioszków garudo wbijających na serwer z 40os limitem sojuszu na dominację, to śmieszki nie śpioszki ;)

Nie udawajcie świętych bo jesteśmy wszyscy tutaj tacy sami ja też xd

oceniam wszystko tylko na podstawie komentarzy z FO nie gram i jestem tylko nie doinformowanym trollem se patrzącym tutaj
 
Mam małe pytanko do śpiochów: macie jakieś specjalne ankiety przed przyjęciem do sojuszu? Im większy cham tym większa szansa na przyjęcie? Grałam już na kilku światach i walczyłam z kilkoma sojuszami. Jeszcze nigdy nie dostałam obraźliwych wiadomości na priv od innych graczy, a od Was jest to nagminne. Za co? Za szpiegowanie (no tak,tylko śpiochy mogą szpiegować). Za atakowanie miasta za 1,2k pkt (powinnam przecież poczekać, aż rozwinie się do 10k i dopiero atakować, a do tego czasu nie przeszkadzać).
Żenada, dno i kawał mułu... Czekam na kolejne ciepłe wiadomości od Waszych graczy i kolejne zgłoszenia do supportu Waszej kultury gry.
 

DeletedUser33478

Guest
Mam małe pytanko do śpiochów: macie jakieś specjalne ankiety przed przyjęciem do sojuszu? Im większy cham tym większa szansa na przyjęcie? Grałam już na kilku światach i walczyłam z kilkoma sojuszami. Jeszcze nigdy nie dostałam obraźliwych wiadomości na priv od innych graczy, a od Was jest to nagminne. Za co? Za szpiegowanie (no tak,tylko śpiochy mogą szpiegować). Za atakowanie miasta za 1,2k pkt (powinnam przecież poczekać, aż rozwinie się do 10k i dopiero atakować, a do tego czasu nie przeszkadzać).
Żenada, dno i kawał mułu... Czekam na kolejne ciepłe wiadomości od Waszych graczy i kolejne zgłoszenia do supportu Waszej kultury gry.

Daj ssy, chętnie poczytamy razem na forum te wiadomości. Albo nie, bo bana dostaniesz. Przekaż mi na priv.
 

DeletedUser33478

Guest
Napiszę na forum jeszcze. Wrzucasz każdego do jednego wora po jednej wypowiedzi, nie ładnie.
Równie dobrze mógłbym tak pisać o każdym innym sojuszu w którym jest gracz, który kiedyś coś zrobił. Jeżeli u was jest to normalne, to macie inną normalność.
 

DeletedUser29858

Guest
Gram w śpiochach z przerwami od początku istnienia tego sojuszu. Nie przypominam sobie żebym wypełniał jakąś ankietę. Hmm nie przypominam też sobie żebym kogoś obrażał... Ale no tak wszyscy jesteśmy tacy sami.
 
To nie był jeden gracz. Dobrze o tym wiesz, bo wysłałam Ci to co mi napisali. To, że wg Ciebie nic się nie stało to Twoja sprawa. Jak ktoś mi pisze, że nie zasługuję na szacunek i sama siebie nie szanuję to wg Ciebie to jest ok. Jak ktoś mnie wyzywa to, faktycznie nieładnie się zachował. Nie pokażę tych wiadomości, bo jest to niezgodne z regulaminem. Możesz mnie uważać za świętobliwą, ale nie zamierzam dawać się obrażać przez Waszych graczy.
 

DeletedUser33478

Guest
Mogę wysłać te wiadomości na cały serwer. 3/4 stwierdzi, że masz z sobą problemy, a reszta będzie stała twardo bo to przeciwnicy śpiochów.

Przytoczę sytuację - jeden z naszych graczy zachował się nie fair w stosunku do Aster, bo ją trochę pocisnął. Ok, nie fajnie, z tym się zgadzam. Drugi gracz użył przekleństwa w wiadomości z nią.

Przez to wrzuca wszystkich śpiochów do jednego worka! Bo nie można przeklinać! XD

Uwaga, w sojuszu Spisek Kosmitów nie można przeklinać :D Czego jeszcze nie można, pisać o alkoholu?
 

DeletedUser29858

Guest
Ale kto tu płacze? Ja tylko dyskutuję, chłopie, od tego jest forum XD
Do czego wracam? Bo Twoje wypowiedzi zawsze kręcą się wokół jednego (nawet nie wiadomo czego, bełkot jakiś), nawet jak nikt nie wspomniał tematu, to Ty dalej brniesz w swoje racje i gdybanie jak to śpiochy nie mogły zrobić syfu od dnia 1. No ale jakoś nie zrobiły, więc wnioskuję, że jednak nie mieliście takich możliwości. Wstrzymaj konie:) Biedne śpioszki zebrały do 3 sojuszy (podobno) top graczy nowego systemu i się dziwią, że reszta chciała stawiać opór i utrzeć nosa owej topce. No kto by pomyślał, że coś takiego może się wydarzyć. Niepojęte, jak tak można?!??!!?

Na koniec, to Ty okazujesz się TOP płaczkiem, wielkim obrońcą cnót i honoru śpiochów. Weź się już ogarnij naczelna chorągiewko grepo, wskakująca do takiego sojuszu, żeby było wygodnie i jak najmniej roboty. A jak sojusz mniej wygodny i trzeba coś robić, to gołomp nie istnieje, yuuuuuuuuuP :D
Gołomp w przeciwieństwie do ciebie odwala kawał dobrej roboty. Bo ty chyba oprócz złomowania to nic ciekawego nie robisz. Top1 wojowników haha
 
Na szczęście już teraz będę wiedzieć do czego prowadzi wymiana wiadomości na priv z Agressivem. Nie rozwiązaniu problemu. Zapomnijcie o tym. Wymiana korespondecji służy temu, aby Cię ośmieszył oraz temu, aby uznał, że właściwie to nic się nie stało, a jego graczy nieco poniosło. To jest podsumowanie z mojej strony. Skoro Tobie wolno, to mnie też.
 

DeletedUser33478

Guest
Oczywiście, że wolno. Jesteś przewrażliwiona. W jednym przypadku przyznałem ci rację, w drugim o jedno przekleństwo zaczęłaś się pruć. Co najlepsze nie przekleństwo personalne, tylko zwykłe.

No więc każdy tak musi robić ze śpiochów, przeklinać! I co jeszcze robimy powiesz? xD
 
Mogę wysłać te wiadomości na cały serwer. 3/4 stwierdzi, że masz z sobą problemy, a reszta będzie stała twardo bo to przeciwnicy śpiochów.

Przytoczę sytuację - jeden z naszych graczy zachował się nie fair w stosunku do Aster, bo ją trochę pocisnął. Ok, nie fajnie, z tym się zgadzam. Drugi gracz użył przekleństwa w wiadomości z nią.

Przez to wrzuca wszystkich śpiochów do jednego worka! Bo nie można przeklinać! XD

Uwaga, w sojuszu Spisek Kosmitów nie można przeklinać :D Czego jeszcze nie można, pisać o alkoholu?

Przyznajesz, że jeden z graczy postąpił niefajnie, ale to Aster ma problemy ze sobą, bo ma alergię na chamstwo?

Każdy ma swój temperament i czasem graczom puszczają nerwy. To oczywiste, że każdy reprezentuje swój team i jeśli jeden gracz robi smród to idzie to na konto sojuszu. Tak, nie tolerujemy chamstwa i rynsztokowych odzywek. Jeśli nasz gracz zniża się do tego poziomu, interweniujemy, tak samo jak interweniowaliśmy w sprawie gruzowania, które nie wiadomo czemu niektórzy nasi gracze zaczęli stosować w atakach na Śpiochy - tępimy te niedżentelmeńskie zachowania. Stawiamy na kulturę osobistą i może przez to Aster zapędziła się z tą forumową dramą, zakładając, że podobne standardy funkcjonują we wszystkich sojuszach.

Także może zakończmy tą niepotrzebną wymianę zdań, bo do niczego ona nie prowadzi :)
 
Może Ty nam powiesz? Wiele razy na tym forum już się wypowiadałeś na tym forum, jakie to śpiochy są wspaniałe. Mój błąd polegał na tym, że nie zwróciłam uwagi, kto najbardziej najeżdżał na tym forum na Drfe (moja przeciwniczka z Imbroza i wiem jak pisze się jej nick). Wymiana zdania z Tobą na ten temat jest jak gra w szachy z gołębiem. Wybacz, ale nie będę kontynuować tej gry.
 

DeletedUser33478

Guest
Defre, nie dfre.
I jak już mam się wypowiadać, to nie neguję jej umiejętności, a złom. Mogłaby to pw zdobyć w walce.
A z przekręcaniem nicku się droczę, chyba ona też to ogarnęła xD

I nie mówię, że śpiochy są wspaniałe, bo moje zdanie na ten temat jest odmienne.
Mam swoją ekipę i ona jest wspaniała, a tu jestem gościnnie.

Miło, nie kontynuuj. Jedna osoba z problemami mniej.
 
Cześć ja już. ten świat. mam za sobą i ciekawi mnie jednak sytuacja, ktoś. dominuje czy wyrównana walka?

Nadal dominują faworyci i po małym kryzysie, wydaje się, że powracają do formy. Obecnie bezlitośnie punktują Kohortę, natomiast na północy toczy się wyrównana walka i z pewnością jeszcze świat nie jest jeszcze wygrany przez Śpiochów, jak to się zdawało na początku. Tym niemniej to oni są liderem, co do tego nie ma wątpliwości
 
Do góry