Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Gołomp w przeciwieństwie do ciebie odwala kawał dobrej roboty. Bo ty chyba oprócz złomowania to nic ciekawego nie robisz. Top1 wojowników haha
Przepraszam, ale odejmując złom, to mam jakoś ponad 2x więcej PW niż Ty na tym serwie, oooop. A! Tylko że ja jeszcze na dodatek prowadzę sojusz, a Ty co robisz, że mnie tu rozliczasz?:)
Kto ma wiedzieć, ten wie co robię i w jakim wymiarze, nawet na rękę mi jest to, że mi umniejszacie. To słodkie :D
Z fartem!
 
może gdy na forum zostanie wylane dość łez to dojdzie do jakichś zmian w tym trybie, by złom przestał tu byc tak ważny. Chociaż jest szansa zniknięcie złotych zmysłów rozwiąże problem
 
może gdy na forum zostanie wylane dość łez to dojdzie do jakichś zmian w tym trybie, by złom przestał tu byc tak ważny. Chociaż jest szansa zniknięcie złotych zmysłów rozwiąże problem

A czemu miałoby dojść? Nie rozumiem tego psioczenia na złomowanie. Z perspektywy normalnego gracza złom jest tak samo szkodliwy jak używanie gotówki do złocenia. Jest tyle patologii w tej grze i kombinatorstwa, że złomy postrzegam jako zwykłą taktykę. W kosmitach też złomujemy, ale raczej świeżych, dobrze rokujących graczy. Uważam, że jest to dobra droga do budowania ich zaangażowania i lojalności. Są to małe kwoty, czasem nie do wychwycenia na grepolife, ale dla nich znaczące.

Takie tam przemyślenia z prowincji, która z pewnością nie weźmie udziału w walce o dominację :)
 

DeletedUser33478

Guest
A czemu miałoby dojść? Nie rozumiem tego psioczenia na złomowanie. Z perspektywy normalnego gracza złom jest tak samo szkodliwy jak używanie gotówki do złocenia. Jest tyle patologii w tej grze i kombinatorstwa, że złomy postrzegam jako zwykłą taktykę. W kosmitach też złomujemy, ale raczej świeżych, dobrze rokujących graczy. Uważam, że jest to dobra droga do budowania ich zaangażowania i lojalności. Są to małe kwoty, czasem nie do wychwycenia na grepolife, ale dla nich znaczące.

Takie tam przemyślenia z prowincji, która z pewnością nie weźmie udziału w walce o dominację :)

Propsuje za boostowanie mniejszych :D
 
Nowe zmysły ograniczają nabijanie pw,ale nie złomy.
strategie nie pozwalają już na nabijanie PW za kolony i za transe + jest limit PW do zdobycia, więc nie ma tak, że jedna osoba odpala złote zmysły i w trzy dni zdobywa kilka milionów PW. A to właśnie statki kolonizacyjne dawały najlepszy bilans wydanej surki do przekazanego sojusznikowi PW. No i nie generowały strat, gdy delikwent je zbijał
Gdy piszę o złomie mam na myśli właśnie takie wielkie, zorganizowane odgórnie walenie na hurra w jednego gracza ze złotymi zmysłami (albo w ogóle zmysłami). Charytatywne dawanie łatwego PW mniejszym graczom jest super, tak samo rozbijanie wojska graczy, którzy kończą itp itd.

No ale jak jedna strona konfliktu skapuje się, że prościej jest im w ogóle przestać atakować wrogi sojusz (bo przecież to dawanie PW) i wystarczy, że będą się bronić + złomować, jak już trafi im się nadwyżka woja, no to to jest kicha a nie gra. Moim zdaniem oczywiście. Pewnie przyciśnięty do muru i będąc lanym przez lepszych graczy zmieniłbym śpiewkę :rolleyes:
Nie odmawiam złomowi bycia elementem taktyki. Przecież właśnie przez to że podchodzicie do tego strategicznie, to ten złom jest w użyciu. Jest to opłacalne, więc każdy to robi. Co nie znaczy, że od razu jest to takie super :p
 

DeletedUser29858

Guest
Przepraszam, ale odejmując złom, to mam jakoś ponad 2x więcej PW niż Ty na tym serwie, oooop. A! Tylko że ja jeszcze na dodatek prowadzę sojusz, a Ty co robisz, że mnie tu rozliczasz?:)
Kto ma wiedzieć, ten wie co robię i w jakim wymiarze, nawet na rękę mi jest to, że mi umniejszacie. To słodkie :D
Z fartem!
Ja mogę mieć nawet 2x mniej pw niż mam. Uwierz mam to naprawdę gdzieś. Przynajmniej nie poniżam się jak ty i sztucznie nie pompuje w rankingu. Twoje 1 miejsce w rankingu to obraza dla naprawdę konkretnych wojowników. Wyglądasz teraz w tej topce jak rosyjski Popeye który syntholu sobie na wstrzykiwał w bicepsy i udaje koxa :)
 
Ja mogę mieć nawet 2x mniej pw niż mam. Uwierz mam to naprawdę gdzieś. Przynajmniej nie poniżam się jak ty i sztucznie nie pompuje w rankingu. Twoje 1 miejsce w rankingu to obraza dla naprawdę konkretnych wojowników. Wyglądasz teraz w tej topce jak rosyjski Popeye który syntholu sobie na wstrzykiwał w bicepsy i udaje koxa :)
Nie odpowiedziałeś ani trochę na pytanie z jakiego powodu mnie tu rozliczasz, sam będąc bobem.
Obawiam się, że trochę wyolbrzymiasz, bo gdybym nie posiadała zmysłów to i tak byłabym w top20 wojowników, co uważam za dobry wynik.
Świetnie się złożyło, że Jinx pojawiła się na forum, bo chciałabym przytoczyć sytuację z serwera pl77, można zerknąć w grepolife, bo może nie znasz.
Jinx cały serwer zasuwała jak wyścigówka by być topką. I była. I co? W ostatni dzień serwera czerwoni nastukali jednemu ze swoich słupów chore 50mln (!!!) pw na złotych zmysłach. Od tamtej pory nie mam w ogóle obiekcji co do rozbijania się.
Czy żal mi erguna, który pracuje na swoje pw? Trochę tak. Ale też nie. Bo DOSTAŁAM OKAZJĘ WIĘC JĄ WYKORZYSTUJĘ by pomóc sojuszowi :) a ból i trzaski chyba są takie głośne dlatego, że sami nie macie starych zmysłów? O to chodzi? Podejrzewam że jednak macie i powtórzy się tu sytuacja z pl77, więc płaczcie dalej.

Wesołych świąt :)
 
Ja mogę mieć nawet 2x mniej pw niż mam. Uwierz mam to naprawdę gdzieś. Przynajmniej nie poniżam się jak ty i sztucznie nie pompuje w rankingu. Twoje 1 miejsce w rankingu to obraza dla naprawdę konkretnych wojowników. Wyglądasz teraz w tej topce jak rosyjski Popeye który syntholu sobie na wstrzykiwał w bicepsy i udaje koxa :)
Ona się poniża wykorzystując stare zmysły które dostała? To jak nazwać to że po sojuszach trzymacie ludzi którzy sprzedają informację i walą szaraki na zamówienie??? :rolleyes:

Wesołych świąt :)
 
O Boże, ile stron nabite.
Ktoś ma jakieś streszczenie?

Drfe Pięknie fakty przeinaczasz, ale chyba zapomniałaś, że złom pod koniec olintu zaczął twój sojusz i twój sojusz zaczął od złomienia jinx, a potem chyba draiwa i malucha, żeby sugara z top 3 wywalić.
Więc decyzja o tym, by mu 50mln nabić była słuszna, chciwy byliście i zasłużyliście na nauczkę.
Do tego ten "słup" był najlepszym graczem na serwerze i potwierdzi to każdy, kto na olincie grał, nie licząc zadufanych w sobie pajaców, co za skillowych graczy mają tylko siebie i tych co lubią.
No, ale jak ktoś gra z postawa "jestem najlepsza, najpiękniejsza i najmądrzejsza", a każdy wróg to słup "bo śmie walczyć ze mną" no się w sumie nie dziwie.

jarass92 Nie widzisz hipokryzji u Drfe?
A nazywanie Pan Gołomp chorągiewką(jak rozumiem, dlatego, że wolał zagrać w śpiochach, a nie z jedyna wspaniała derfe) kiedy samemu na takiej Abderze kilka razy zmieniało się sojek? Najpierw przechodząc do czerwonych, ctg->smerfy, "bo ktoś tam mi się nie podobał", a potem z smerfy opuszczając "bo jeszcze ktoś inny mnie wkurzył"? To nie jest bycie chorągiewki i synonim hipokryzji?
A no w sumie nie jest. W końcu mis złomiara jest perfekcyjna, jak w ogóle ktoś może śmieć to podważać, ignoranci..

Mazur1519 Jak Cię szanuję jako przeciwnika, to te Twoje gadanie o kretach jest już mega nudne, dokładnie tak jak o złomie. Upieraliście się chyba cały serwer, że mamy dostęp do massów i forum, kiedy to było bzdurą, jeśli ktoś dawał info od Was, to mogły być tylko osoby związane z bronderem i było to info do szefa bo nigdy na forum nie było żadnych informacji gdzie ile woja na bunt wstawiacie, które miasta chcecie atakować na akcji czy cokolwiek w ten deseń.
A jakieś privy do diabelosa i uskarżanie go, że ma kreta, bo był aktywny i sprawnie korzystając z sos był w stanie 1000 szybkich ściągać do miasta to przykład kompletnego braku doświadczenia u niektórych waszych graczy. Jak się leci do aktywnego gracza, w aktywnym sojuszu, na dodatek bez akcji, na jeden cel to to nic niezwykłego.

I jeszcze do derfe.
" mówię o statystykach sojuszu, takich z grepolife. Nie twierdzę, że Ty zezłomowałeś wszystkie punkty w obronie, czy ergun w ataku. Ale taka dysproporcja pomiędzy 1 a 2 miejscem (sojuszów), to wiesz.. podejrzane, jednak nie jesteście AŻ TAK dużo mocniejsi "
No to jakby Ci to powiedzieć.
Jak się ktoś złomuje, to wychodzi z soja. A jak się z soja wychodzi, to punkty ze złomu nie trafią do rankingu wojowników sojuszy(tak, ranking wojowników sojuszy liczy PW zdobyte przez sojusz, a nie oddaje PW członków sojuszu). Więc złomu w rankingu sojuszy nie widać, tak więc postaraj się inną wersję wydarzeń wymyślić, jakąś którą się kupy trzyma, na przykład, że wasz drugi odłam to sami zdrajcy, po cichu z nami trzymają i po cichu złomują. To przynajmniej 3x bardziej logiczne będzie.

Dalej niż 3 strony wstecz mi się czytać nie chce, sorki. Może innym razem.

Ah, jeszcze jedno, prawie zapomniałem.
Na początku tego roku przestali dawać zmysły 4x za rocznice konta i zmienili na te nowe, limitowane. Więc, tu na pegazie mają je tylko nieliczni mega farciarze.

Co nie zmienia faktu, że płacz o złom jest już tak nudny, jak się tylko da.
Robili to wszyscy i robić to będą wszyscy. Derfe ma zmysły, graczem jest kiepskim więc bez złomu dużo PW na nich nie wbije, to złomują, proste, nic nowego.
Można albo się przywyczaić, albo umówić z góry przed serwerem, że w złom się nie bawimy. No, ale powiedzmy sobie szczerze, z honorem to już prawie nikt w tej gierce nie został, żeby się takich ustaleń trzymać.
 
Super, że taka ostoja honoru jak alfa mnie wyjaśniła, już nie czuję potrzeby dodawania niczego więcej, można się rozejść, złom już się skończył :D do następnego
 

DeletedUser15965

Guest
Zlomowanie na zmyslach jest jeszcze bardzej oplacalne niz robienie slotow spalajac surowce w teatrze. Szkoda tylko, ze teraz ranking wojownikow juz przez zlom nic nie znaczy. Boje sie, ze odznaczenia obroncy i agresora dnia przez zlom tez straca swoja wartosc.
Niby mozna uwazac zlom za normalna taktyke rozwoju graczy ale z punktu widzenia interesow sojuszu to juz takie oczywiste nie jest - lepiej jednak wojsko wykorzystac do atakowania wrogich graczy, meczenia ich i zmuszania do skonczenia gry albo opuszczenia sojuszu. Cyrki pozwolily Spiochom praktycznie rozbic Kohorte, w ciagu 10 dni ze 100 miast na Kohorcie zdobyli. W rankingu sojuszy Kohorta tak spadla, ze nawet 20 osobowy marginalny sojek z m 46 taki jak SIEWCY GROZY ich przeskoczyl.
 
Do góry