Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

smiley-emoticons-kciuki.gif
;) ile 6dni po wystartowaniu dominy już ostateczna walka ;)
 

DeletedUser32517

Guest
to się mi weekend wydłużył ;) ...
A wiem jak to jest... też mi się na procesji wydłużyło. Już pierwszego dnia się oglądałem za siebie a szedłem jak wściekły wierzcie mi na słowo. Teraz tylko wrócić do siebie i jakoś to będzie
 
No bo kretów mogą mieć tylko cyrki i tylko Wam sprzedawczyki pokroju hanego miasta mogą oddać?
Śmieszny jest ten płacz hipokrytów xD
hany nam miast nie oddawał trzeba to było obstawić i sami musieliśmy cofać, a tutaj krystian sobie zszedł z urlopu poudawał że niby nie ma czasu, w tym czasie były ataki dograne na od razu po zejściu z helami + cofanie woja musieliście zrobić bo byście tego nie rozbili, no ale cóż chociaż wszyscy będą wam gratulować tego jakże wspaniałego zwycięstwa.
 
No bo kretów mogą mieć tylko cyrki i tylko Wam sprzedawczyki pokroju hanego miasta mogą oddać?
Śmieszny jest ten płacz hipokrytów xD

ty jestes najsmieszniejszy w tym wszystkim, hanego w trabe załadowaliscie to sie wypial na was i przestal logowac.
Zreszta to juz nie pierwsza taka historia na tym serwerze takze zero zdziwienia;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a co ty sie szczycisz ze wam kret miasta oddal?
bysmy was bez mydla zjechali w ciagu serwera;)
kto gral to wie ze baty zbieraliscie i to kreta majac, zreszta dla ciebie to nic nowego jak grasz przeciw nam;)
Bez krecenia waszego hanego, bez jego miast i przecieków z naszej rady to zaczynalibyśmy teraz z 42%.

WielkiZabójca15 Wasz kret się obraził, że mu mieczyków dać nie chcieliście xD? Bardzo mi przykro.
 
Nasz piękny świat pokazał swoje walory w pełnej okazałości.

POTĘŻNA ekipa śpiochów zasłaniająca się płaszczem "hipokryzji" cyrków ściągnęła swojego kreta by oddał miasta dominacyjne i jeszcze się tym szczycą.

Dla osób zbyt tępych by pojąć pewne kwestie chętnie powiem że gdyby hany był kretem to wy serio myślicie że ktokolwiek pozwoliłby mu na taką nazwę przez którą nie mógłby pilnować? Że byśmy zbijali murki? Że ataki latały by chaotycznie od wszystkich a nie kolony na synchro od offowóc?

U krystiana śpiochów nie było tego problemu - bunty na czysto, wsparcia odesłane, kolony na bw.

Może do czyjegoś móżdżka kiedyś dotrze że dominacja zawsze na końcu prowadzi do kłótni więc proponuję nie dopowiadać sobie bajek aby umoralnić swojego kreta ;)
 
Do góry