Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Jak ja w śpiochach nie gram więc nie pisz o Waszym podejściu tylko moim xd agrest mi opowiadał co się tam działo, a jemu i hizouscie ufam bezgranicznie. Na chłopski rozum przewaga liczebna była ogromna, do tego krzywe akcje po obu stronach ale do dominacji przygotowane były tylko Śpiochy, więc nie ma o czym dyskutować.
Przygotowani byli, my nie z tym się w pełni zgadzam, ale dalej nie rozumiem po co ta zagrywka z kretem świat by wygrali, a tylko kolejna toksyna się
przez to wylewa. A jak gracz który schodzi z urlopu ma na wyspach bezpiecznych walce to ja już nie mam pytań. Mam nadzieję, że kolejne światy będziecie równie udanie wygrywać, bo za chwile w grepo będzie jak na olousie jeden sojusz na serwer bo ludzią odechce się grać.
 
Odnośnie Krystiana (bohatera ostatnich kilku stron) fakty są takie, że nie był żadnym kretem! Sam do mnie napisał (szeregowego gracza) proponując swoje miasta. Sprawę przekazałem wyżej i poszło...tylko idioci nie skorzystaliby z takiego prezentu:) Przy okazji napisał kilka “ciepłych“ o osobach decyzyjnych w Cyrkach:)

Fakty są takie, że jako koalicja całkowicie zawaliliście start dominacji...mając taki potencjał i nic z tym nie zrobić?? Aż się wierzyć nie chce;) Na co czekały osoby odpowiedzialne za dominację:)? Teraz robicie aferę o 6 czy 7 miast, jakby to miało wpływ na przebieg całego serwera... pretensję to możecie mieć do osób decyzyjnych w całej koalicji,które miały ogarniać u Was dominację...tylko pewnie głupio publicznie “sapać“ do swoich:) Wiadomo serwer jeszcze przez nas nie wygrany i pewnie czeka nas sporo roboty w deffie, ale powalczymy;) Ktoś u nas forum to bardzo fajnie podsumował: “cyrki robiły memy na FO, my wymienialiśmy wiochy“
 
Przygotowani byli, my nie z tym się w pełni zgadzam, ale dalej nie rozumiem po co ta zagrywka z kretem świat by wygrali, a tylko kolejna toksyna się
przez to wylewa. A jak gracz który schodzi z urlopu ma na wyspach bezpiecznych walce to ja już nie mam pytań. Mam nadzieję, że kolejne światy będziecie równie udanie wygrywać, bo za chwile w grepo będzie jak na olousie jeden sojusz na serwer bo ludzią odechce się grać.
No tak, bo Olous to sie sam wygrał, nikt tam nie grał nigdy na m54/m55.... Dolary nigdy nie istniały, imperium Rzymskie nie istnieje od 1,5k lat.

Edit.: A odnośnie walców na niebieskich wyspach to Eliassik sie w kieszeni otwiera
 
Moim zdaniem na wynik miały wpływ głównie 2 rzeczy:
- brak organizacji w koalicji
- werbunek kilku lisków z olous, którzy zaczęli grać w śpiochach pierwsze skrzypce
Gdyby przyszli grać razem z koalicją to pewnie wynik byłby inny.

Co do kretów to były, są i będą. Niestety na to wpływu nie mamy.
Pełna zgoda guzik, lisy zrobiły tu kupę roboty i w kryzysie na przestrzeni marca/kwietnia wcarrowały tą imprezę, ja nie mam co do tego żadnych wątpliwości.
Ale cieszy mnie, że ktoś tam w cyrkach potrafi obiektywnie spojrzeć, a nie tylko płakać jaki to świat jest niesprawiedliwy.

Odnośnie Krystiana (bohatera ostatnich kilku stron) fakty są takie, że nie był żadnym kretem! Sam do mnie napisał (szeregowego gracza) proponując swoje miasta. Sprawę przekazałem wyżej i poszło...tylko idioci nie skorzystaliby z takiego prezentu:) Przy okazji napisał kilka “ciepłych“ o osobach decyzyjnych w Cyrkach:)

Fakty są takie, że jako koalicja całkowicie zawaliliście start dominacji...mając taki potencjał i nic z tym nie zrobić?? Aż się wierzyć nie chce;) Na co czekały osoby odpowiedzialne za dominację:)? Teraz robicie aferę o 6 czy 7 miast, jakby to miało wpływ na przebieg całego serwera... pretensję to możecie mieć do osób decyzyjnych w całej koalicji,które miały ogarniać u Was dominację...tylko pewnie głupio publicznie “sapać“ do swoich:) Wiadomo serwer jeszcze przez nas nie wygrany i pewnie czeka nas sporo roboty w deffie, ale powalczymy;) Ktoś u nas forum to bardzo fajnie podsumował: “cyrki robiły memy na FO, my wymienialiśmy wiochy“
Szkoda czasu ergun na tłumaczenia i tak wersje już swoją wersje historii zmyślili i się jej uczepią do końca świata.

Siemko z Myken No, ale eliass to nie był u nich, tylko "u tych drugich" więc to była w porządku i honorowa zagrywka.
 
Pełna zgoda guzik, lisy zrobiły tu kupę roboty i w kryzysie na przestrzeni marca/kwietnia wcarrowały tą imprezę, ja nie mam co do tego żadnych wątpliwości.
Ale cieszy mnie, że ktoś tam w cyrkach potrafi obiektywnie spojrzeć, a nie tylko płakać jaki to świat jest niesprawiedliwy.


Szkoda czasu ergun na tłumaczenia i tak wersje już swoją wersje historii zmyślili i się jej uczepią do końca świata.

Siemko z Myken No, ale eliass to nie był u nich, tylko "u tych drugich" więc to była w porządku i honorowa zagrywka.
A kto mówi że Eliass był honorowy? No nie był XDDD
 
a co ty sie szczycisz ze wam kret miasta oddal?
bysmy was bez mydla zjechali w ciagu serwera;)
kto gral to wie ze baty zbieraliscie i to kreta majac, zreszta dla ciebie to nic nowego jak grasz przeciw nam;)
kogo byście zjechali
smiley-emoticons-lol.gif
? Jak nazywasz zbieraniem batów i stratę kilku miast przy 15-20 stronach wbitych buntów co akcję + kilkunastu rolkach (gdzie wiochy nie pracują dla sojuszu) to gratuluję poczucia humoru! Zapomniałeś tylko wspomnieć, że większość tych miast padało u graczy,którzy nie dawali żadnego ...pomijam już fakt Waszej gry na wyniszczenie i zamęczenia graczy fejkami, które służyły tylko temu żeby Pan Zyga i Blodmir wjechali cali na biało nocnymi podburzeniami...tylko Wy nie fejkowaliście, szlachcie przecież nie wpada, robole są od fejków i mają wstawiać rapki na forum a zygi z blodim korzystają xd. Odnośnie tego naszego niby kreta...to trzeba coś napisać i na kogoś zwalić jak się zawaliło organizację dominacji dla całej koalicji ...
 

DeletedUser30234

Guest
Odnośnie Krystiana (bohatera ostatnich kilku stron) fakty są takie, że nie był żadnym kretem! Sam do mnie napisał (szeregowego gracza) proponując swoje miasta. Sprawę przekazałem wyżej i poszło...tylko idioci nie skorzystaliby z takiego prezentu:) Przy okazji napisał kilka “ciepłych“ o osobach decyzyjnych w Cyrkach:)

Fajnie, że to wyjaśniłeś Krzysiek. Mało tego, to nie jest jedyny gracz, więc to o czymś świadczy. Wielu z nas się bardzo dobrze zna i rozmawiamy ze sobą, bez względu na kolor na mapie. i nie każdy, co oddaje miasta, musi być kretem.

Nie chciałem się tu udzielać, bo sam święty nie jestem, ale Mazur1519!!! Fajnych macie graczy i walecznych. Nic w zasadzie do nich nie mam, ale Twoja postawa w wielu aspektach nie była wzorowa i myślę, że wiesz co mam na myśli. Każdy ma swoje grzeszki, ale krzyki na forum na jedną stronę, nie oczyszczą Ciebie ;) Śpiochy złe, ale jednak pewne rozmowy były prowadzone. Rozpisywanie też fejków 24/7 na dwóch graczy, też nie jest w porządku. Zamęczyć gracza, to nie sztuka. Dodam tylko, że w ogłoszeniach, 13 marca 2020r, pojawiła się pewna adnotacja. Mam nadzieję, że weźmiecie to pod uwagę.
 
Nie wiem czy macie kretów ale posiadając złoto i doświadczenie jest ciężko wam coś zabrac
zapytaj koalicjantów z Cyrku jak się gra mając kreta u wroga i jak kolosalną przewagę to daję, coś mogą napisać na ten tema...
smiley-emoticons-smilenew.gif
dwa przykłady: 1. Nasz gracz daje się do rozbiórki (pisze, że przypilnuje). Cyrki wbijały szybciej bunty niż nasi gracze, którzy zrobili rezerwację
smiley-emoticons-lol.gif
(oczywiście w miastach gdzie mieli blisko). Później gracz, który miał pilnować rozbiórki zawalił i nasze kolony topią się na deffie Cyrków. 2. Gracz zgłasza urlop na forum na weekend (pewna akcja na nas) i co się dzieje? Nie dostaje żadnych ataków,choć kilka jego wiosek jest oczywistymi celami Cyrków (oczywiście cyrki napiszą,że sprawdzili wysyłając dalekie kolony:), tylko dwa tygodnie później Prowokatorka już nie zgłaszała oficjalnie urlopu na forum i rano polecieli z podburzeniami nabijając jej +100k PW, a o 12 już był aktywny urlop, żeby wiedzieli o urlopie polecieliby na nią? Wątpię....odpowiedz sobie sam co daje posiadanie kreta u przeciwnika (a przykładów można wymienić znacznie więcej)...a zygi&bldi fighterzy piszą, jak nas lali i co by to z nami nie zrobili...a wszystkim wciskają, że to my mieliśmy kreta
smiley-emoticons-freddus-pacman.gif
 
Do góry