Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Oj dobra już siedźcie cicho śpiochy. Ciekawe czy Wam by się chciało usuwać wszystkie te memy które cyrki szykowały na wypadek zwycięstwa :D

Hahhaha dokladnie, wy jak marnowaliscie czas na zamiane miast to u nas sie memy robily. I teraz wygrywacie a memow nie ma, slabe przygotowanie... na przyszle serwery musicie memiarza zrekrutowac koniecznie.
 

DeletedUser33478

Guest
Hahhaha dokladnie, wy jak marnowaliscie czas na zamiane miast to u nas sie memy robily. I teraz wygrywacie a memow nie ma, slabe przygotowanie... na przyszle serwery musicie memiarza zrekrutowac koniecznie.

Mamy jakieś memy, ale to za 12 dni będziemy wstawiać jak się uda - w przeciwieństwie do szanownej ekipy koalicji, która uśmierciła śpiochy już dawno temu :p
 
Jak ja w śpiochach nie gram więc nie pisz o Waszym podejściu tylko moim xd agrest mi opowiadał co się tam działo, a jemu i hizouscie ufam bezgranicznie. Na chłopski rozum przewaga liczebna była ogromna, do tego krzywe akcje po obu stronach ale do dominacji przygotowane były tylko Śpiochy, więc nie ma o czym dyskutować.

Mocny post, z jednej strony groznie i nieco heroicznie, biorac pod uwage ze dyskutujesz w imieniu kolegow na swiecie, na ktorym nie grasz, a z drugiej strony jednak wzruszajaco o kolegach. Polecam odpalic w tle Popek “Braci sie nie traci” i przeczytac to jeszcze raz, az lezka sie w oku kreci :)
#bromance

Leito nie jest śpiochem xD
To akurat wiem, ale musialam go zacytowac bo swietny post i kontynuowalam jego wypowiedz :)
 
Ty sojusz chcesz sprzedac dla mieczykow, a piszesz o syfie ktory tworzysz. Chcesz publicznego zlinczowania?
Jaki sojusz sprzedać? XD O czym Ty gadasz? Linczuj sobie ile chcesz ale ja nie zamierzam niczego traktować na poważnie i osoby które mnie znają doskonale wiedzą jaki ja mam do takich akcji stosunek ;)

EDIT: ps nie pisz do JEDNEJ osoby od nas o oddanie miast :) ale inni mogą przestać pisać do kohorty bo tam przynajmniej o dwóch wiemy :)
 
Ostatnia edycja:
Dla osób które nadal sądzą że hany to był kret XD

Jak coś się nie zgadza to chętnie sprostuję

View attachment 12755
Cudne zakłamywanie rzeczywistości, ale hany i cofał defa i się do rady/telefonicznie deklarował, że ogarnie.
Mazur, jak nie wiesz o czym piszesz, to się nie ośmieszaj.
Kłamstwa i bajki to wciskaj swoim, bo wiarygodności to już niestety nie masz żadnej :).
 
Ps przestań pisać do naszych żeby Ci miasta na dominacji oddali bo to już nudne się robi XD
Popraw sie bo to zabrzmialo jakbym pisal do wszystkich, a napisalem do jednej osoby. Do gracza, ktory na przelomie kwietnia bardzo chcial do nas dolaczyc bo jak stwierdzil jak nie to skonczy grac. Koniec koncow dogrywa ten swiat do konca i juz taki skory do wspolnej gry nie jest
 
Do góry