Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Filu był i Pimpus,za to Ciebie Mazurku nie było , więc nie zabieraj głosu ,to byli wszyscy, a i Adams
P.S. Wiecie co jest najśmieszniejsze w tych przepychankach?Mazurek się produkuje,Ika zabiera głos na Forum,a osoby przez których poszły szare ,spokojnie śmieją się czytając to :p
 
O to gdzie ta rada z ich "rozkazem" oddania uprawnień?

Iki, czapusia i adamsa nie było a był filu? To też ciekawe...

Ale jak tutaj mnie jeden kolega wygania to idę, bo się zaraz dobranocka skończy :(

Ps napisz już jak wylądujesz i surki nazbierasz :)
 
smiley-emoticons-sleep.gif
 
tak sobie czytam to forum i nie potrafię tego zrozumieć. Jak z gry i dobrej zabawy zmieniliście to w jakiś syf i telenowele :p
Gra powinna przynosić nam frajdę i relaksować. A tu obrzucanie sie błotem na całego.
Zamiast dobrej zabawy to fake po nocach krety , szaraki kłótnie .itp
Ogarnijcie sie trochę i zacznijcie grepo traktować jako zabawę i możliwość poznania fajnych ludzi :)
 

DeletedUser31211

Guest
tak sobie czytam to forum i nie potrafię tego zrozumieć. Jak z gry i dobrej zabawy zmieniliście to w jakiś syf i telenowele :p
Gra powinna przynosić nam frajdę i relaksować. A tu obrzucanie sie błotem na całego.
Zamiast dobrej zabawy to fake po nocach krety , szaraki kłótnie .itp
Ogarnijcie sie trochę i zacznijcie grepo traktować jako zabawę i możliwość poznania fajnych ludzi :)
Tutaj przyznam Ci rację :) Rzadko zaglądam na FO ale dzisiaj postanowiłam sobie poczytać i faktycznie afera na całego ;p Cieszę się, że jednak zostałam tak na luzie na tym świecie ,bo poznałam super ludzi :)
 
tak sobie czytam to forum i nie potrafię tego zrozumieć. Jak z gry i dobrej zabawy zmieniliście to w jakiś syf i telenowele :p
Gra powinna przynosić nam frajdę i relaksować. A tu obrzucanie sie błotem na całego.
Zamiast dobrej zabawy to fake po nocach krety , szaraki kłótnie .itp
Ogarnijcie sie trochę i zacznijcie grepo traktować jako zabawę i możliwość poznania fajnych ludzi :)
Jest jak jest większość normalnych graczy, którzy jeszcze graja albo wchodzi co kilka serwerów bo musi psychicznie się odbudować po takich akcjach, ale większość już odeszła 2 albo więcej lat temu. Plus jest taki, że od tego czasu zaczęło być więcej nowości do gierki wprowadzanych. 2 lata mnie nie było i 2 nowych bogów wprowadzili chociażby.
 
Fejki

Były u nas osoby które tak robiły, Wojtek chciał zapobiec ale psycha padła i poszedł grać w rybki. Zresztą wiesz spora masówka każdego do pionu nie postawisz i musisz im dać wolną rękę patrząc na działania erguna. Wysyłał masy szkoda że nigdy do mnie że będzie fejkował cały sojusz. Wiesz możemy gdybać było to bylo i na kolejnym serwerze będzie to samo. Ile razy tak było xD

A do lisów fajnie że się wypowiedziałeś ;)
mistrzu jako wielokrotny adresat Waszych fejków pozwól, że się wypowiem...gdzieś wyżej piszesz, że fejkowałeś, fejkujesz i będziesz fejkował, tylko najśmieszniejsze jest to, że Ty praktycznie ich nie wysyłałeś
smiley-emoticons-smilenew.gif
, czekałeś tylko razem z zygim na rapki i korzystałeś z ;roboty; innych...Sam Cyrki pofejkowałem jedną noc (po 3 (TRZECIEJ!!) dobie Waszych fejków, kilka tysięcy rapków miałem) i było wielkie oburzenie kilkunastu Waszych graczy...jak śmiem wysyłać na nich nocne ataki?, przecież w nocy się śpi...normalnie funkcjonujący człowiek w nocy śpi. Wasze fejkowanie nie miało nic wspólnego ze normalną grą, ich celem było zamęczyć/zniechęcić graczy, żeby wyłączyli apki, a wiadomo, że gra bez apki nie ma najmniejszego sensu...sama królowa złomu Drfe w privie, bardzo pewnie mi pisała, że i tak nie dogram serwera, skutecznie uprzykrzycie mi grę;) bo strzelę szarę, zwieję na urlop, pójdę w rozbiórkę. Mimo Waszych bardzo wielu prób mam się całkiem nieźle;) Takich graczy jak ja, ktorch obraliście za swoje cele było kilkunastu, nie wszyscy niestety wytrzymali. Pofejkować to sobie można dzień przed akcją, wbijając jakieś bunty, a nie latać na poszczególnych graczy po kilka dni... zero szacunku do Was Cyrki za takie granie, to nie miało nic wspólnego z fajną zabawa i szeroko rozumianym funem z gry. Na innych serwerach z czerwonymi normalnie się piszę, wymieniając sobie privy, tutaj nie miało to w ogóle miejsca, strasznie toksyczny serwer, niech on już się kończy!!
 
Do góry