Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Co ty masz do cudów
Mam coś do każdego zakończenia prócz olimpu bo nie grałem xd Dominacja promuje festyniarzy bo trzeba klepać mnóstwo slotów oraz obszar dominacji jest za duży bądź za późno określany. Cuda też są smieszne dając na przykład taki Olint była relana szansa że sojusz co pokazał najmniej przez serwer mógł go wygrać xd Ta mobilizacja na czas cudów też jest dosyć średnia bo jak nie wstrzelisz się z datą żeby móc siedzieć o każdej porze żeby sypać surkę to cała praca przez serwer jaka wkładasz idzie się....
 
Ostatnia edycja:
Mam coś do każdego zakończenia prócz olimpu bo nie grałem xd Dominacja promuje festyniarzy bo trzeba klepać mnóstwo slotów oraz obszar dominacji jest za duży bądź za późno określany. Cuda też są smieszne dając na przykład taki Olint była relana szansa że sojusz co pokazał najmniej przez serwer mógł go wygrać xd Ta mobilizacja na czas cudów też jest dosyć średnia bo jak nie wstrzelisz się z datą żeby móc siedzieć o każdej porze żeby sypać surkę to cała praca przez serwer jaka wkładasz idzie się....
Znaczy dominacje powinni przerobić, że od początku chociaż 50% progresywne kręgu jest widoczne + mogliby jakieś bonusy dodać powiedzmy za wybrane wyspy albo ilość %, a co do sypania w teorii można zawsze opóźniać xd
 

DeletedUser32517

Guest
Nie No ja rozumiem że atak czasem tam rzuci 30 sekund w przód lub tył to, to tam okey nie przeszkadza za bardzo. No ale błąd w evencie żebym złota nie mógł wydać to już jest gruba przesada :D
 
Do góry