Pella party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Idziemy w melanż!
35pijacy.gif
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

a potrafisz to udowodnić ?

dla mnie jesteś zwykłym botem

a są niezwykłe boby :d ?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ktoś tu nie śpi?? Jak można nie plądrować wiosek w tym momencie tylko słodko spać? :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Czemu widzę, że ostatni post dodałam ja, a go nie ma?? :O

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Gdzie jest mój post?? :O

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Gdzie są moje posty?? :( :confused:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ooooo, znalazły się ;)

hehe widzę że forum sojuszu to za mało miejsca na spam dla Ciebie;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Widzę, że impreza poszła po bandzie, aż się kilku na bana załapało?! ;) Życzę lekkiego kaca i szybkiego powrotu do formy!:p
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Nie wierze, ze ktos mnie jeszcze pamieta z tamtych czasow.

No to lepiej uwierz :p

Serwer - Theta / lokalizacja - centralna / rank pkt. - wysoki / rank walka - wysoki / gra do - ok 25 wioch / sojusz - Dogs cośtam / razem z - Nygger, Catwoman.../ gold - Tak / dane kontaktowe - brak *

Cos tam potem było grane pod innymi nickami?

ps. posta przeniosłem do Party bo strach jak spamią w głównym ;)

* żródło: notesik mg
 

DeletedUser6313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Mialem 4 lata przerwy od grepolis. Niedawno postanowilem sprawdzic co sie zmienilo i znow sie wciagnalem. Dobrze, ze przypominalem sobie na Olimpie, bo troche bledow popelnilem. Na Pelli duzo mniej.
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Haha...no to po 4 latach to musiałbyć faktycznie lekki szok :)
Powodzenia życzę, bo zawsze miło zobaczyć dobrego gracza znowu w akcji. Koledzy i kolezanki w samych superlatywach się wypowiadali o tobie.
 

DeletedUser6313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Dzieki. Rowniez zycze powodzenia. Powoli sie rozkrecam. Grunt to dobry sojusz a wydaje mi sie, ze w takim obecnie jestem.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Coś mało spamu na tym świecie...:(
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Rano to jak każdy Kot zaspany byłem :D
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Jak piszesz do mnie to pisz a azbest masz w głowie pluszaczku wyjaśnij co masz na myśli bo wklejasz moje posty a potem jakieś bzdury piszesz albo twój lekarz nie do końca mówi co o chorobie albo odstaw to co bierzesz.
Ja nie potrzebuje pomagiera Manferd ma swojego pieska MG czasami go ze smyczy spuszcza żeby sobie poszczekał .
Więc bardzo cię misiu233 nie arbitruj i nie wysilaj się

hau hau :rolleyes:

Azbest, jak się zdenerwujesz, to zawsze szwankuje ci składnia i interpunkcja. Sprawa już się bardzo dawno temu rypła, więc po co te nerwy Azbest? I nie wiem po co mnie mieszasz w dyskusji?

Dla niewtajemniczonych Azbest to jeden z nicków DSE. Taka wstydliwa przeszłość. Ale niech sam opowie, bo mi się nie chce pisać.

ps. posta przerzuciłem do Party, bo polują na mnie :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

uważajcie- ich jest tu dwóch. ten drugi DSE jest w Amicorum Omnia Communia- czyli biorą nas w dwa ognie.:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Azbest, MG34, Redka, Rock, Skorpionik, aga289, waimant12 i jeszcze tysiące innych hahahahh to też moje nicki :) nie mam wstydliwej przeszłości ty wy zmieniacie nicki ja zawsze gram pod jednym a pisać sobie możesz co chcesz kogo to obchodzi. Twoje ZOO twoje małpy.
 
Do góry