Pella party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13617

Guest
Odp: Pella party

Heh mam inne zdanie, wg mnie ten podbój wymaga siedzenia non stop:) Stary jest o wiele lepszy. :) Zakładam że jestem tyko na chwilkę tu z kimś bo i tak grać pewnie nie będę:D

hehe...ale tego konkursu to nie wygrałaś ze znajomości gry chyba co?

najlepszy przepis na ciasto z okazji 5 urodzin grepo ?:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

Heh mam inne zdanie, wg mnie ten podbój wymaga siedzenia non stop:) Stary jest o wiele lepszy. :) Zakładam że jestem tyko na chwilkę tu z kimś bo i tak grać pewnie nie będę:D

tutaj musisz wyważyć def z off bo ani tego ani drugiego nie może Ci zabraknąć
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

największym atutem starego jest możliwość odbijania okupacji a największym nowego zę nie wbiją kolona w 30 minut ;)
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Pella party

sojusz ==Nieśmiertelni== i już dwie akademie :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

Tam w ogóle są checa
Pakty podpisywać przed końcem ochrony ?
To już jest mistrzostwo ;)
 

DeletedUser22097

Guest
Odp: Pella party

Sojusz Kolorowe Kredki na tym świcie to podróba naszego sojuszu z Naksos. Ludzie już nie mają swoich nazw?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

nie wiem czy to tylko u mnie ale o 9 skończył się bonus nocny, a wszędzie podano że trwa tylko do 8?
 

DeletedUser1090

Guest
Odp: Pella party

Sojusz Kolorowe Kredki na tym świcie to podróba naszego sojuszu z Naksos. Ludzie już nie mają swoich nazw?

no no, a myślałem że nie będzie aż takich wariatów by podrabiać taką nazwę
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

Łojojo, przez noc spadłem tylko z 200 na 800 miejsce.
1."Wikingowie"
2."Vikings"

Nie wiem, czy twórczość tych osób jest w jakiś sposób ograniczona, czy słowo "Wiking" "Darknes" etc. w nazwie daje im +100 do szacunu :confused:
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Pella party

Oj jakbyś nie zauważył zawsze są sojusze mające w nazwie: Darknes, Legion, Vikings, Spartans, Waleczni, Victory itd. Niestety twórczość niektórych nie jest zbyt orginalna;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

Łojojo, przez noc spadłem tylko z 200 na 800 miejsce.
1."Wikingowie"
2."Vikings"

Nie wiem, czy twórczość tych osób jest w jakiś sposób ograniczona, czy słowo "Wiking" "Darknes" etc. w nazwie daje im +100 do szacunu :confused:

A ja sobie w nocy ładnie spałem i aż tak źle nie było ;)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Pella party

może by się zalogował hmm, jest miejsce na wyspie koło londi blądi??

piszcie kto tam gra i gdzie jest miejsce może z kimś ciekawym zagram na jednej wyspie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

Na tym świecie to i Jezus jest .;)
Maniek jak chcesz to za godzinę Ci poszukam miejsca ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Pella party

dla tego że nie masz zielonego pojęcia o tej grze. Jak trochę pograsz na obu systemach to może to zrozumiesz.


Cosik się nie podoba? Każdy ma prawo mieć określone zdanie, na starym mozna grac w kilka osób, na nowym nie ma szans bo jak wlecą z atakami to nie masz czym sie bronic a w takiej sytuacji tylko klin, na to z kolei trzeba poswiecic czasu sporo by kolona nie przegapić.
hehe...ale tego konkursu to nie wygrałaś ze znajomości gry chyba co?

A tu Cię zmartwię... ranga jest właśnie z takkiego konkursu


Czy ktoś jeszcze twierdzi że moje zdanie jest beeeeeeea jego jest lepsze?:)

PS: "londi blądi" ma tam inny nick więc nie znajdziesz :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

Cosik się nie podoba? Każdy ma prawo mieć określone zdanie, na starym mozna grac w kilka osób, na nowym nie ma szans bo jak wlecą z atakami to nie masz czym sie bronic a w takiej sytuacji tylko klin, na to z kolei trzeba poswiecic czasu sporo by kolona nie przegapić.


A tu Cię zmartwię... ranga jest właśnie z takkiego konkursu





Czy ktoś jeszcze twierdzi że moje zdanie jest beeeeeeea jego jest lepsze?:)

PS: "londi blądi" ma tam inny nick więc nie znajdziesz :p
właśnie szukałem i nie znalazłem twego nicku :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

W moim pobliżu dużo jest tych masówek, fajnie się w nie będzie wjeżdżać z czasem :D Troszkę trzeba zbierać tych monet, żeby sobie bohatera nowego załatwić, ciekawe, czy zawsze za misje będą dwie monety, czy z czasem ich przybędzie ^^
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Pella party

właśnie szukałem i nie znalazłem twego nicku :)

M45 jestem hehe a zeby podac nick to na pewno nie tutaj:D


A co do monet to na becie było tak ze na początku po 2, potem po 4 sie dostawało. moze i tak teraz będzie.
 
Do góry