Pella party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22070

Guest
Odp: Pella party

Kurde ale na świecie dużo się dzieje. Nigdy nie widziałem tylu sojuszy, a prawie każdy ma z 50 graczy.....
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Pella party

Doba od rozpoczęcia a tu już kurna akademiii masa:D Nie lubię masówek choć niestety muszę przyznać że w takiej jestem heh
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Pella party

Że mój? Hehe na forum nigdy bo po to jest on inny:D Jak masz tam taki sam nick jak tutaj to mogę się odezwać na pw lecz to top secret:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

może by się zalogował hmm, jest miejsce na wyspie koło londi blądi??

piszcie kto tam gra i gdzie jest miejsce może z kimś ciekawym zagram na jednej wyspie
ooo widze ze pomalu sie swiat zapelnia od slaw ;)
pogralbym w kozakach ale chyba taki sojusz w obecnej sytuacji politycznej na swiecie nie bylby na miejscu :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

Akademia w tym momencie to chory pomysł po ok. 30h gry :D Ale co tam, londi może zdradzisz rąbek tajemnicy jaki to sojusz? Na pewno nikomu nie powiem!
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Pella party

Akademia w tym momencie to chory pomysł po ok. 30h gry :D Ale co tam, londi może zdradzisz rąbek tajemnicy jaki to sojusz? Na pewno nikomu nie powiem!

nie sądzę by akademia czy też drugi sojusz dla pomieszczenia ludzi to był chory pomysł. Każdy ma swoja strategie. Jeden chce pobawić się w małym kilkuosobowym sojuszu a drugi chce stworzyć imperium 300 osobowe.
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Pella party

nie sądzę by akademia czy też drugi sojusz dla pomieszczenia ludzi to był chory pomysł. Każdy ma swoja strategie. Jeden chce pobawić się w małym kilkuosobowym sojuszu a drugi chce stworzyć imperium 300 osobowe.

Dokładnie każdy ma swoją strategię ,chociaż widzę tu sojusz który ma 2 akademie ale łączna suma graczy zmieściła by się w jednym
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Pella party

Dokładnie każdy ma swoją strategię ,chociaż widzę tu sojusz który ma 2 akademie ale łączna suma graczy zmieściła by się w jednym

to też pewnie mają w tym jakiś cel. Podejrzewam ze robią grunt pod zbudowanie 3 dużych sojuszu a teraz się tylko przygotowują.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

Ale zapraszanie wszystkich w koło to nie jest chyba dobry pomysł. :/
 
Odp: Pella party

Różnicą jest robienie konkretnego sojuszu z dużej ilości osób co nazywamy DUZYM SOJUSZEM ,a zapraszanie bez jakiegokolwiek systemu rekrutacji nie pytając o aktywność i doświadczenie to jest nazywane Masówką.
Pisanie jednak ,że każdy duży sojusz jest masówką to rzecz jasna głupota.
 

DeletedUser18190

Guest
Odp: Pella party

Hmm.. WIKINGOWIE jak na razie z najlepszą średnia pkt :) rekrutacja zamknięta, czyli to o czymś świadczy ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pella party

Hmm.. WIKINGOWIE jak na razie z najlepszą średnia pkt :) rekrutacja zamknięta, czyli to o czymś świadczy ^^

A gdzie mieli był nowych zmieścić ?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Różnicą jest robienie konkretnego sojuszu z dużej ilości osób co nazywamy DUZYM SOJUSZEM ,a zapraszanie bez jakiegokolwiek systemu rekrutacji nie pytając o aktywność i doświadczenie to jest nazywane Masówką.
Pisanie jednak ,że każdy duży sojusz jest masówką to rzecz jasna głupota.

A widziałeś już sojusz 90 osobowy uderzający na raz ?
Ja tak to jest moc ;)
 
Do góry