Perełki z naszych profili

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
W tym temacie wklejamy profile graczy, które nas w jakiś sposób zaciekawiły - pozytywnie lub negatywnie :)

Regulamin tematu:
1. W tym temacie obowiązuje Regulamin forum oraz Regulamin działu.
2. Umieszczając tekst z profilu gracza - nie podajemy jego nicka, ale świat możemy podać:
Np. Ten wpis znalazałam/em na świecie Alfa
3. Jeśli gracz ma wpisane w profilu nicki innych graczy lub inne elementy wskazujące na konkretnego gracza - pomijamy je lub zastępujemy iksami.
Np. Ale ta Sisi jest kofana i f ogule fajna zamieniamy na Ale ta XXX jest kofana i f ogule fajna
4. Jeśli w profilu umieszczone są wulgaryzmy lub obraża on innych graczy - nie wstawiamy tego na forum, a zgłaszamy profil poprzez ticketa. Dlaczego? Nie popieramy chamstwa i wulgaryzmów w żadnej formie!
5. Jeżeli moderator uzna, że dany post może prowokować do kłótni, to może go usunąć.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Perełki z naszych profili

Temat ciekawy, bo wiele jest zastanawiających profili.

Popraw Sisi literówkę w pierwszym zdaniu. "lun" na "lub" :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Perełki z naszych profili

Szkoda, że tylko profile. Właśnie dołączyłam do sojuszu spiskowcy i tam normalnie regulamin mnie powalił haha ;D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Perełki z naszych profili

Ooo pomijając minimalne błędy, to tekst świetny :)

Pamiętaj! w grze nie traktuj nikogo jako wroga. Traktuj każdego jak przeciwnika z którym możesz walczyć. Raz możesz wygrać raz możesz przegrać. Ale nigdy żadnych złośliwości. Pamiętaj że po drugiej stronie też siedzi człowiek, który ma uczucia. A że to tylko gra to zachowaj pozory człowieczeństwa a nie chama.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Perełki z naszych profili

hehe z efezu
Drogi xxxxxxxx - jestem pełen podziwu dla "wielkości i siły" Twojego sojuszu, dlatego też postanowiłem "skasować" konto, byście przestali się wreszcie topić i punkty mi nabijać :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Perełki z naszych profili

To lepsze :D

image.php
 
Odp: Perełki z naszych profili

Jakiś sojusz na Heraklionie...
Witaj! Jeżeli marzysz o sojuszu gdzie każdy Ci pomoże, każdy Cię zrozumie - to właśnie wśród Polskich Graczy Grepolis znajdziesz swoje miejsce!

Cenimy sobie ponad wszystko nie ranking ani punkty, ale życzliwość i kulturę. Tu każdy przyjmie Cię z otwartymi ramionami, bo być może dzisiaj zbudowałeś tartak - a jutro nowe miasto! U nas masz gwarantowaną atmosfere że każdy ci pomoże finansowo, jak i militarnie w potrzebie.

Naszym celem jest spokojna gra, i wzajemnie pomaganie sobie, by nasi nowi członkowie nie zostali pokonani od razu.

Ważną żeczą jest fakt, iż nasz sojusz jest w top 50 na tym świecie - i top 10 na morzu nr. 65. Znaczy to że dołanczjąc do nas przyspieszasz czas do osiągnięcia "Ery Cudów" któret wszyscy tak wyczekujemy. Tak więc nie tylko zapewnimy Ci bezpieczeństwo w naszych sojuszach - ale pakty z wieloma sąsiednimi sojuszami i gwarantowane place budowy cudów świata. Jest to "event" globalny, to znaczy że nie tylko nasz sojusz wejdzie w erę cudów, ale cały serwer "Heraklion". Tak więc pomagasz nie tylko sobie, ale i sojuszowi, i całemu światowi "Heraklion"
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Perełki z naszych profili

Maratoński:

Kod:
Gdy [COLOR="#008000"]<ciach>[/COLOR] zapuka do twych bram
Nie obejrzysz sie a juz bedziesz sam
Niech wszystko bedzie jasno
On podbije twoje miasto
Nie obejrzysz sie za siebie
a juz bedziesz skladal paciorki w niebie
Groza bedzie wielka strach i grzmot
[COLOR="#008000"]<ciach>[/COLOR] niezły ci sprawi łomot
Potem jego pochod triumfalny
Niestety niczym niezapobiegalny
 

DeletedUser

Guest
Odp: Perełki z naszych profili

Kto złoci i żyje wirtualem, wygra.
Kto żyje realnym życiem, to już przegrał.
Oczywiste dla każdego prosa na grepo, piękne słowa.

Real to tylko smutna lokalizacja poza ekranem monitora, gdzie farmimy pieniądze potrzebne na złote monetki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15461

Guest
Odp: Perełki z naszych profili

Złote monetki,prąd i internet...jedzenie mamy z wiosek.

I farmi się rodziców :p

No to ja dam pewną rozmowę umieszczoną na Forum Sojuszu na Maratonie. Nicki ocenzurowane:
Kod:
[COLOR="#006400"]<kolega>[/COLOR] dzisiaj o godz. xx:xx
wszystkie farmy na tej wyspie mają głos?
[COLOR="#006400"]<farma>[/COLOR] dzisiaj o godz. xx:xx+y
Nadchodzi czas zemsty

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Albo z profilu na Maratonie:
Kod:
Nie zaczepiaj mnie, bo będziesz płakał, że kobieta Cie bije...
 
Odp: Perełki z naszych profili

Śpieszmy się farmić noob`ów - tak szybko odchodzą.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

lecą na mnie dziewczyny z XXX na starego dziadka, cieszy mnie takie powodzenie
"xyz" kolego partyjny dziekuję, za całonocne wsparcia w dniu 29,11,2013 na "x"
 
Do góry