*Perwersja*

DeletedUser5716

Guest
herb do gry.jpg
Nazwa sojuszu: *Perwersja*
Teren: Wody morza 57, 47 oraz 37
Sojusz założony: 2013-06-23
Cuda: Kolos rodyjski
Członków: 2 osoby




sklad i historia.jpg
Witam,
Obiecałem zrobić prezentacje/kontynuacje kiedyś dobrze zapowiadającego się sojuszu z Itaki – Dom rozkoszy. Mimo że jest to pewnego typu kontynuacja wszystko się zmieniło, nie zamierzam się rozpisywać jak to było na początku i jak powstała Perwersja, wstępnie jest to zamieszczone tutaj: http://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?15405-sojusze-i-wojny-na-wschodzie-świata-PHI (Co się stało na zachodzie..)

A więć tak: Sojusz założyłem razem z dziewczyną, ponieważ chcieliśmy spróbować sami z budową cudu; musieliśmy założyć osobny sojusz aby nie mieszać w biznesie sojuszników. Cud jest budowany jedynie do 9 poziomu. Mimo że wydaje się to bezsensowne, że buduje się taki dom bez dachu – daje to jednak pewną satysfakcje. Zawsze trzeba mieć jakiś cel nawet w grze przeglądarkowej :) Jest to swego typu emerytura na świecie Phi :p Perwersja budując cud, atakując i podbijając morze 47 oraz pomagając w zakresach swoich możliwości sojusznikom mam nadzieje że stanie się legendą (nie mówie tutaj o nie wiadomo czym , chodzi jedynie o pamięć kolegów i koleżanek :). Przed rozstaniem się z grą chcemy jeszcze pokazać rogi) Perwersja w żaden sposób nie jest odłamem UA. Jest to jedynie wizja jednostki która w żaden sposób nie podlega dyskusji, w końcu to jest gra a gra powinna dawać przyjemność.


Skład:
Założyciele: -Perwersyjny- oraz -Perwersyjna-
Dyplomacja: -Perwersyjny-
Rekrutacja: Nie prowadzona

pakty sojusznicy.jpg
Do paktów o ścisłą współprace i ponów zaliczają się
UA
UAII


wojny.jpg
Do oficjalnych potyczek dochodzi z
AH
67LO
LO
ak AH
67LO I
FENIKS 44
Katharsis
ATTYKA
*Armia Północy*

Oraz kilka innych czerwonych kropek, ale to może poźniej :)

Dziękuje za czytanie o ile ktoś wszystko przeczytał :D Takie jest właśnie stanowisko *Perwersjii* na tym świecie. Zapraszam do dyskusji.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: *Perwersja*

9.5/10 Bo nie ma szans na dołączenie. A Wy we dwójkę sobie jakoś radzicie, czy macie więcej członków?
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: *Perwersja*

10/10
Sam chciałem coś takiego zrobić, a sama prezentacja jest super
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: *Perwersja*

9.5/10 Bo nie ma szans na dołączenie. A Wy we dwójkę sobie jakoś radzicie, czy macie więcej członków?

Dlaczego myślisz że sobie nie radzimy? :)
Wystarczy zerknąć w statystyki.

Dziękuje wszystkim za wysokie noty ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15386

Guest
Odp: *Perwersja*

Na prawdę idzie pogratulować prezentacji, wszystko ładnie zrobione, a grafika robi swoje i upiększa dzieło.
Najważniejsze informacje są i podane w estetyczny sposób, z przyjemnością dam 10tkę :)
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: *Perwersja*

Fajna prezentacja tylko te obrazki trochę rozciągnięte poza tym w porządku daję 9/10.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: *Perwersja*

Dziękuje wszystkim za wysokie oceny. :)

*Perwersja* również wkracza na morze 37 :)
 

DeletedUser15956

Guest
Odp: *Perwersja*

żeby się popisać atakując graczy mających po 3 miasta z Dziewiątego legionu!!!:D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ps.potyczki z AH to chyba są na papierze nie mamy tam żadnyćh graczy
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: *Perwersja*

żeby się popisać atakując graczy mających po 3 miasta z Dziewiątego legionu!!!:D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ps.potyczki z AH to chyba są na papierze nie mamy tam żadnyćh graczy

Nie, aby się rozwijać i zamknąć granice dla morza 47.

Nie macie tam graczy? A zastanawiałeś się dlaczego ? :) Odkąd UA wkroczyło na morze 47 to AH tam trzyma tylko urlopowiczów, obecnie zostało około 6 miast. Śmieszne jest Twoje zachowanie, tłumaczenie kapitulacji nie obecnością :) Pozdrawiam
 

DeletedUser15956

Guest
Odp: *Perwersja*

AH na morzuu 47 już dawno nie było- to od zawsze bylo morze IB i chyba slavic wcześniej (nie wiem o tamtej stronie świata zbyt dużo)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

jeszcze jedno pytanie czemu wojna z Attyką jak jeden gracz na możu 36 a drugi 44(może dodajcie sobie wrogów z morza 33:(
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: *Perwersja*

Morze IB to było morze 57, na morze 47 wkraczało (ścigało się) razem z AH walcząc z FENIKSAMI, YAkuza i różnymi pomniejszymi sojuszami ;) co do Slavic to ich morze było 56, więc nie wiem o co Ci chodzi.

Co do Attyki to kiedyś byli w zasięgu, teraz ich nie widze widocznie się rozpadli skoro zostało 2 graczy. Jak nie znasz historii sojuszu na temat którego się wypowiadasz to lepiej odpuść :)
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: *Perwersja*

10/10bo urzekł mnie romantyzm w tej prezentacji...powodzenia i życzę 10tego poziomu cudaka(będą 3 dziesiątki).
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: *Perwersja*

*Perwersja* zleciła niedawno budowę cudu na 9 poziom, przez co ukończyła swój mały cel
Plusy tej budowy: udowodnienie niektórym graczom że się da, wykorzystanie nadwyżek kamienia (pózniej wymienianego na targowisku) , jako jedyny sojusz dwuosobowy dociągnięcie cudu do poziomu 9 bez ingerencji osób trzecich itd

Minusy: monotoniczna grywalośc, spadek aktywności w walkach, ograniczony rozwój (surka zamiast na wojo czy pochody szła na cud)
Ogólnie z zadowoleniem dziękujemy wszystkim za grę:p:)
 
Do góry