Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

Nie kozacz, bo wszyscy tylko to potraficie.
Jeden mi pisze, ze to jego sojusz, a majac dowody, ze ma takiego kogos nie potrafi go wywalic lub nie moze, a drugi cos o nogawkach.
Mamie tez czasem pokazuje z jakimi ludzmi mam tu do czynienia i czasem jest ostro w szoku. Pozdrawiam ja z tego miejsca i dziekuje za to, ze wychowala mnie na takiego czlowieka jakim jestem, a nie typa jak wy.
nie kozacze tylko jesteś śmieszny a wręcz żenujący , ta gra bez forum dla ciebie nie istnieje a powiem nawet więcej . Zachowujesz się jakby to było twoje największe życiowe osiągnięcie . wracając do mojej osoby to nie wywyższam się , wręcz uważam się za średniego gracza i do was się nie umywam ale to pewnie dlatego że nie podniecają mnie piksele tak jak ciebie
 
jesli nie widzisz nic złego w tym ze ktos gra długo w jednym sojuszu na zamknietych wyspach i nagle zmienia strony--- to jest ok i mozna z tego korzystac. Ja potepiam wszystkie zachowanie złe i shadowa i mariano ale obłuda jest wypisywac o czym co było dawno gdy rozpadł sie sojusz a klepac po plecach goscia co zmienia strony od tak. Miejcie choc troche samokrytyki. Wszyscy gracze nie wazne czy czerwoni niebiescy brazowi zieloni powinni unikac kretowania, zmiany stron w taki sposób, obrazania innych graczy, gradowania i natarczywego fejkowania.
 
nie kozacze tylko jesteś śmieszny a wręcz żenujący , ta gra bez forum dla ciebie nie istnieje a powiem nawet więcej . Zachowujesz się jakby to było twoje największe życiowe osiągnięcie . wracając do mojej osoby to nie wywyższam się , wręcz uważam się za średniego gracza i do was się nie umywam ale to pewnie dlatego że nie podniecają mnie piksele tak jak ciebie


Ale ty rozumiesz, ze ja wam w dobrej woli dałem dowód na to, ze wasz gracz chcial was sprzedac?
Oddac nam miasta w waszym centrum?
Wysylal nam przez bity tydzien ruchome?
Po czym po dwoch tygodniach potępia kogos innego kto zmienil strone?
Mariano nigdy nie wynosil nam infa,odbijał nasze okupacje,grał z wami na sto procent, ale jestescie po prostu dramatycznie slabym sojuszem.
Atalasz sam to pisze,ze go to wnerwia.
Gra bez forum dla mnie istnieje, ale jest nudna.Swietnie sie tu bawie i nie wiem czemu mam przestac skoro mi to sprawia przyjemnosc.
Wlasnie takie sytuacje, gdy ktos po drugiej stronie zaciska zeby,klika w klawiature, ale mnie nie przeklika, bo argumenty mam ja, a wy wasze widzimisię.
Dlaczego mnie zmiana stron nie boli?
Bo od kilku lat od nas nikt nie odszedł do wroga w trakcie serwera. Od dobrego sojuszu,z swietna atmosfera nie odchodzisz.
A kazdy musi znalezc sobie taki sojusz.A wy bronicie wlasnie typa, ktory mial na was wywalone.
 
Miałem nie poruszac tematu, bo w sumie każdy może się ogarnąć, ale jak ktoś chce grac szeryfa i obrońce moralności, a robi jeszcze gorsze rzeczy to trzeba piętnować.
Miłej lektury


Shedow2015 dzisiaj:
View attachment 15768



Shedow2015 15 dni temu grając z tymi samymi ludźmi:


View attachment 15766View attachment 15767
Phii też nowość że shedow to sprzedajna kurtka :D pierwszy na katanii przeskoczył do kroniki :D i tak co świat szuka soja w topce :)
 
Jeszcze sprostuje. Nie było tematu przejścia do nas, bo bym sie na to nie zgodził. Był temat tylko oddania miast.
ale przysłowiowego wuja do wiecie czego szukał :D może liczył na polizanie blaszki na koniec xD
ale to co od stawia jest na każdym swiecie a każdy go bierze do sojka :D nie rozumiem..
Ale te privy jak wybory "Są sfałszowane"
 
Ale ty rozumiesz, ze ja wam w dobrej woli dałem dowód na to, ze wasz gracz chcial was sprzedac?
Oddac nam miasta w waszym centrum?
Wysylal nam przez bity tydzien ruchome?
Po czym po dwoch tygodniach potępia kogos innego kto zmienil strone?
Mariano nigdy nie wynosil nam infa,odbijał nasze okupacje,grał z wami na sto procent, ale jestescie po prostu dramatycznie slabym sojuszem.
Atalasz sam to pisze,ze go to wnerwia.
Gra bez forum dla mnie istnieje, ale jest nudna.Swietnie sie tu bawie i nie wiem czemu mam przestac skoro mi to sprawia przyjemnosc.
Wlasnie takie sytuacje, gdy ktos po drugiej stronie zaciska zeby,klika w klawiature, ale mnie nie przeklika, bo argumenty mam ja, a wy wasze widzimisię.
Dlaczego mnie zmiana stron nie boli?
Bo od kilku lat od nas nikt nie odszedł do wroga w trakcie serwera. Od dobrego sojuszu,z swietna atmosfera nie odchodzisz.
A kazdy musi znalezc sobie taki sojusz.A wy bronicie wlasnie typa, ktory mial na was wywalone.
Co do Mariano dobry transfer. Gościu jest mega ogarnięty i serio musiało się stać coś, że w nim pękło coś. Mimo gry z nim na Berytosie uważam, że mega aktywny gracz. A takie podejście jak niektórzy prezentują, że piszą do wroga i wynoszą info to brak szacunku do samego siebie. Jeżeli takie coś gość robi w grze przeglądarkowej.
Oszczep brakuje ci pewnego kolegi skoro nudno jest (tego co lubisz popisać na FO) :D
 
Do góry