Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

XDDDD opuszczenie kolegów na froncie? Odpuszczenie serwera( pewnie chodzi o helike to okej nie skomentuje bo tam trochę odpuściłem) nie lojalności? Mysle że są bardziej nie lojalne osoby niż ja i z tego co wiem ale nie jestem w 100% o kogo chodzi z ktoś na jakimś poprzednim serwie mial spine czy coś i już nie gracie z chłopakami ale jak mówię nie wiem czy to was sytuacja dotyczy wiec no‍♂️♂️♂️
Cieszę się ze chociaż przyznać potrafisz ze odpuscileś, resztę to nie wiem czy sam zrozumiałeś co tam napisałeś bo chyba nikt nie rozumie ;)
Poza tym Prediusz to luz, nie mam spiny ;P ;)

Tak w kwestii lojalności pewnych osób to zostawie Predi xD
View attachment 15647

Wstawiasz moje staty, i tajemniczo piszesz o "pewnych osobach" :D:D no rozkimna godna podziwu ..... co do tego tam przytoczonego serwera... tak zacząłem Nagidos razem z Predim i jego nowa super ekipą ( przynajmniej tak twierdził) i nie szło tam wytrzymać..... ilość zakazów i nakazów była 10x większą od ilości masów jakie Dzida dziennie wysyła także nie była to zabawa to był jakiś obóz niewolników ślepo zapatrzonych w jedynego i nieomylnego Kim Dzong Króla. Takie moje zdanie i jego się będę trzymał. Rozumiem, że komuś się to może podobać mi się nie podobało i dlatego odszedłem na M65, robiąc to otwarcie i bez tajemnic oddając tych kilka wiosek u Was w centrum które posiadałem (to tez chyba świadczy o lojalności) Zamykając sprawę Nagidosu mialem więcej zabawy przegrywając ją z Siepaczami niż miałbym tam zostać w tej Aferze kolejny tydzień.
Kolejna sprawa pomimo ze kolega Prediusz odpuścił sobie granie z nami dla wspomnianego już wyżej kołchozu, gdzie za uszy go ciągnęliśmy żeby chociaż na czerwono się nie święcił to pomimo tego i tak dostał za ten serwer koronkę, choć dla nie wszystkich było to takie oczywiste. Także jak chcesz kolego się nadal wypowiadać o mojej lojalności to przemyśl czy masz coś mądrego do napisania, później się prześpij, jeszcze raz przemyśl i jeżeli dojdziesz do wniosku że nie masz nic do powiedzenia to będzie to jedyny słuszny wniosek do jakiego mogłeś dojść, ponieważ mnie nie znasz, nie zagraliśmy poza kilkoma tyg praktycznie nic razem i nie masz pojęcia o czym mówisz.

pozdrafffiiiiam vanów
 
Ostatnia edycja:
Do góry