Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

Hahahaha ale trzeba być przeszczepem żeby tak robić hahahaha Yarod czy jak ci tam
Dlaczego?dwa dni pisałem do nich o zapke,ich rządzący nawet nie odpisali, dwoje zwykłych graczy tak, wolą marną wiochę od aktywnego gracza to ich problem, to nie jest moja ekipa więc uważam że nie robię nic złego a PW niektórym wpadnie i tyle
 
Hahahaha ale trzeba być przeszczepem żeby tak robić hahahaha Yarod czy jak ci tam


Cały świat wysyła nasze ruchome do reszty - oh to nic takiego
Ruchomy randoma wysłany do klanu - ale trzeba być
Zacznijcie myśleć trochę.Gośc jest bez sojka moze wyslac ruchomy komu chce
My tez mozemy zaczac plakac, ze nam trzy sojusze leca na okupacje u handlarzy, ale po co? xd
Taka gra .Ktoś leci dzis. Ktos poleci jutro.
 
Mi ogólnie chodzi o tą sytuację na serwerze , wymiana ruchomych

Sytuacja jest jaka jest, ale to nie wina ludzi. To winna Inno, ze wpadło na super plan bonusu do ogni w czarny piątek na serwerze trwającym trzy dni. Sam bonus serwerowy +20 urozmaica grę, ale jak do tego możesz dokupić 20 do ogni, 50 x atak tygodniowy + zwykłe bonusy codzienne to się robi sytuacja śmieszna.
Jeszcze chwilę ona potrwa, ale z każdym dniem ognie mniej mogą.
 
Oszczep ma racje zawsze ruchome były przekazywane os soja do soja a czy poleci ktoś na okupkę to zależy czy im się opłaca to. Czasem jest tak że gracze wysyłają takie rapki tylko po to by im tyłek obronić ale nie za darmo wiadomo jak to na grze bywa
 
Do góry