Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

Ale ty rozumiesz, ze ja wam w dobrej woli dałem dowód na to, ze wasz gracz chcial was sprzedac?
Oddac nam miasta w waszym centrum?
Wysylal nam przez bity tydzien ruchome?
Po czym po dwoch tygodniach potępia kogos innego kto zmienil strone?
Mariano nigdy nie wynosil nam infa,odbijał nasze okupacje,grał z wami na sto procent, ale jestescie po prostu dramatycznie slabym sojuszem.
Atalasz sam to pisze,ze go to wnerwia.
Gra bez forum dla mnie istnieje, ale jest nudna.Swietnie sie tu bawie i nie wiem czemu mam przestac skoro mi to sprawia przyjemnosc.
Wlasnie takie sytuacje, gdy ktos po drugiej stronie zaciska zeby,klika w klawiature, ale mnie nie przeklika, bo argumenty mam ja, a wy wasze widzimisię.
Dlaczego mnie zmiana stron nie boli?
Bo od kilku lat od nas nikt nie odszedł do wroga w trakcie serwera. Od dobrego sojuszu,z swietna atmosfera nie odchodzisz.
A kazdy musi znalezc sobie taki sojusz.A wy bronicie wlasnie typa, ktory mial na was wywalone.
ok przyjąłem do wiadomości ale jeszcze jedno pytanie , w wiadomościach z shedowem zgrywałeś charakterniaka pisząc że nie interesuje cię kretowanie bo i tak sobie radzicie to w takim razie skąd masz tą wiadomość masową ?
 
Co do Mariano dobry transfer. Gościu jest mega ogarnięty i serio musiało się stać coś, że w nim pękło coś. Mimo gry z nim na Berytosie uważam, że mega aktywny gracz. A takie podejście jak niektórzy prezentują, że piszą do wroga i wynoszą info to brak szacunku do samego siebie. Jeżeli takie coś gość robi w grze przeglądarkowej.
Oszczep brakuje ci pewnego kolegi skoro nudno jest (tego co lubisz popisać na FO) :D
Masz racje Mariano jest bardzo dobrym graczem , grałem z nim nie jeden świat i faktycznie coś poszło nie tak że mu psycha siadła, ale jak to w takich grach bywa ma się juz czasem wszystkiego dosyć
 
I ja również pozwolę sobie dodać kilka słów od siebie :)
W 100% zgadzam się ze słowami Oszczepa, o ile nie było dane nam grać razem a zwykle przeciw sobie (Chyba że na Helike) tak o tyle to gracz aktywny, dobry, z poczuciem humoru (Wnioskuje to po jego wpisach na forum i opiniach w różnych tematach, nie tylko tutaj), kulturalny czego tutaj wielu z was brakuję, z szacunkiem do gry i do drugiego człowieka, nie oskarża do puki nie ma na to dowodów, widać to było również na innych światach i kłótniach w których uczestniczył. Zgadzam się, również z tym że MarianoItaliano to gracz ponad przeciętny, szanuję za podejście i moim zdaniem skorzystał z okazji, skoro gra aktywnie, skoro najpewniej złoci, skoro pomagał najpierw ShoW, wspiera, był, to czemu miałby zostać gdzieś gdzie jest chaos ?
Gdzie przez różnorakie pomysły z klanu z potencjałem bo mogło coś z tego być, zrobiła się masówka, przykro mi to pisać, ale tak właśnie jest.
Gdzie tacy gracze jak Shadow są z nim w sojuszu ?
Przyjęcie Shadowa to pokaz braku szacunku dla reszty klanowiczów no bo jak ?
Ja to widzę w ten sposób, Shadow (prawda że to nie pierwsza taka jego akcja, widziałem to co najmnniej 2-krotnie już) sprzedał by tutaj każdego włącznie ze swoją mamą za pajdę chleba, byle tylko mu się koronka zaświeciła na profilu, następnie ktoś go przyjmuje po czym wylatuje "g_burza" tylko dlatego że Mariano grał, wspierał i przez brak pomocy w jego stronę, poszedł do czerwonych ?
A taki Shadow dalej w klanie ? Takich jak Shadow powinno się bez względu na kolor na mapie, wspólnie rozebrać i nie pozwalać grać bo takie osoby niszczą grę. Nie powinno się patrzeć na to jak liderzy sojuszy się nienawidzą, myślę że żadne z was nie straciło by korony z głowy gdyby się dogadało i go na raz rozebrało, tak powinno to wyglądać.
Rozumiem że ShowTime nie będzie chciało wpuścić na swoje wyspy czerwonych, a ciężko napisać do czerwonych by pozwolili na kilka godzin spokoju by takim graczem się zająć ? Korzyści i tak mają z tego obie strony, miasta zostają tam gdzie powinny być, a wszyscy pozbywamy się ... No nie chce się wyrażać, przepraszam.
Przykre jest odnoszenie się w takich sprawach tutaj gdy się jest po stronie w której ma się takiego gracza, ale dla sprostowania, jestem zwykł średnim graczem, który nijak ma wpływ na to co dzieje się wewnątrz klanów. Gram w tym sojuszu tylko ze względu na kilka osób,jak Arter czy Nairda, Beci, czy też DEADPOOL'a, bez nich dawno by mnie tam nie było, ale w skrócie jest mi po prostu głupio za takie podejście co niektórych.
 
Gracze Grepolis nie przestaną mnie zadziwiać
Chłop przeszedł do ekipy, z którą już grał x serwerow, nigdy na tym serwerze nie wyniósł choćby grama informacji - dostaje fejki z rozkazu białorycerza shedowa

Shedow wprost mówi, że odda miasta, powysyła ruchome, że chętnie przejdzie do nas - siedzi sobie i sojku i trzyma upki


Dziwcie się dalej, czemu wasze sojusze sypią się co trzy dni, jak zamki z piasku, skoro dajecie jakąkolwiek władze ludziom którzy sprzedaliby was za pajdę chleba, nie pierwszy raz zresztą.
 
ŚpiochuXD popieram sa takie sytuacje trzeba piętnować i tyle a nie z nich kozystac. Już którys swiat co próbuje rozebrac kreta lub osobe która obraza innych , sam nie kożystac z propozycji kretów. Ale na ogół nie idzie sie dogadac z innymi bo większość dla blachy przygarnie takiego kreta. Na siłe tez nie mozna trzymac gracza jak mu cos nie odpowiada mozna wymienic sie miastami i zachowac sie honorowo. Delikwentów którzy kretuja itp powinno sie wydawac i pozwalac ich rozbierac wrogowi. Takie jest moje zdanie życze miłej uczciwej gry.
 
ŚpiochuXD popieram sa takie sytuacje trzeba piętnować i tyle a nie z nich kozystac. Już którys swiat co próbuje rozebrac kreta lub osobe która obraza innych , sam nie kożystac z propozycji kretów. Ale na ogół nie idzie sie dogadac z innymi bo większość dla blachy przygarnie takiego kreta. Na siłe tez nie mozna trzymac gracza jak mu cos nie odpowiada mozna wymienic sie miastami i zachowac sie honorowo. Delikwentów którzy kretuja itp powinno sie wydawac i pozwalac ich rozbierac wrogowi. Takie jest moje zdanie życze miłej uczciwej gry.
Nie atałasz, znowu robicie pannę lekkich obyczajów z logiki
Nemezis od was latał z gradem i fejkami, w kontrze dostał to samo, a jakieś rafałki czy inne pokemony słały fejki i błyskały nam graczy
"fair play" jest tylko w jedną stronę, wy i wasi mogą robić co chcą, ale do krytykowania nas i naszych graczy jesteście pierwsi
 
Adrian.
Oczywiście że tak, natomiast jeżeli chodzi o Mariano to dla mnie sprawa jest prosta, Mariano gra z fuzjakami od X lat, dziwić się że grał początkowo przeciw nim i przy tym nie sprzedał informacji, dlatego właśnie według mnie Honor swój utrzymał niezależnie od tego czy przeszedł nagle do czerwonych czy będzie grał czy też nie. Może i postąpił pochopnie, ale na pewno nie niehonorowo, impulsywnie już bardziej, ale ile można trzeć ten sam szlak i oczekiwać na nim lepszych warunków ? To tak jakbym podróżował Chińskim szlakiem, bandyci by mnie obrabowywali 99x z rzędu, ale i tak bym poszedł kolejny nim raz z łudzącą się nadzieją że po znajomości bo pamiętają jaki ze mnie dobry "fr*jer" tym razem mi darują, no nie. (Przenośnia dla mniej wtajemniczonych).
To się tyczy właśnie Mariano, gracz gra gra gra z nami, fuzja, chaos, powrót do początku, chaos i on dalej ma tutaj grać ? Ja sam gram tutaj od ponad 10 lat zaraz 12 przejdzie o ile już nie przeszło, ale na tym świecie idzie się zagotować, na Helike "urwowałem" przy tym co się tam działo na północy, myślałem że gorszego świata nie zagram, ale wbiłem tutaj od tak po tej długiej przerwie, a tu pyk ni z gruchy ni z pietruchy zimna woda na twarz i go everybady wszystkie pary tańczą, jednym słowem cyrk, dodając na kółkach.
Wzajemnie, spokojnej gry, przyda się.
 
XD
Generalnie sojuszowi Szukamy Miłości już dawno się coś odkleiło.
Wpierw nam podsyłają ruchomy gdzie stoi u nich 14 k birem fuzji, a teraz do nas płynął ogniami by się na 20 k białych utopić całym sojuszem.
Nie całym, jest jeszcze kilku ogarniających
smiley-emoticons-kaffee2.gif
 
Generalnie ten serwer to zbiór ludzi ze środowisk wszelakich
Dlatego wszelkie ścieki trafić muszą do oczyszczalni
A jakie osoby zaliczają się do ścieków to myślę że chyba każdy dobrze wie
Myślę że zwłaszcza shedow
Bo dzisiaj mi oferował że będzie kretem w Szukam Miłości i będzie mi sprzedawał info
Odpisałem że pomysł wydaje się być super szatański sam w sobie
Tylko nie tutaj leży problem tylko w tym kto więcej mu że tak powiem zapłaci
Dlatego przestałem mu odpisywać i ufać po tym jak go zbyłem że odpiszę wieczorem
Nie pozdrawiam Ścieków
Pozdrawiam wszystkich wartościowych graczy
Życzę miłej gry i miłej nocki ;)
 
no ale mariano to kret i krętacz, bo poszedł do ludzi, z którymi grał ostatnie ~` 5 serwerów
Nie wiem nie wnikam już w takie szczegóły
Zrobił to co uważał za słuszne i pozytywne dla niego samego
Zresztą, tak każdy postępuje
Myślę, że nie ma co już głowić się nad tymi pierdołami
Nie są one warte i godne czyjejkolwiek uwagi
 
Do góry