Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

oszczep nadal nie dodałeś screnna kto wysłał tobie ostatnia wiadomość i jest prawdziwym kretem, Naprawdę go aż tak bardzo potrzebujecie u nas?? niech sobie przejdzie do was i tyle a nie utrudnia grę zwykłym graczom.
 
Zrobił co zrobi gdy sojusz sie rozpadł i był brazowy, po tym sie wszystkim przyznał,. Nie pochwalamy jego zachowania Nie ja sie musze wstydzic jak już to on - to wy korzystacie z kreta bo przecież chyba nie on wysyła wiadomości na siebie do was jeśli to on wysłał ostatnio wiadomości to po co zakrywanie nicka gracza. Jeśli to on faktycznie to odejdzie i tyle. Swoja drogo swojego czasu wiele osób kreciło--podobno była tworzona lista graczy na której nawet ja byłem a dowiedziałem sie dopiero jak ktoś do mnie zadzwonił na ten temat. Wiec jak chcemy potępiać to potępiajmy wszystkich kretów ok. Środowisko grepolis stało sie juz dawno bardzo toksyczne jestem za stary juz na tą gre chyba.

Ze tak spytam kim jesteśmy dla ciebie??? Obraziłem Ciebie w jakiś sposób?
 
oszczep nadal nie dodałeś screnna kto wysłał tobie ostatnia wiadomość i jest prawdziwym kretem, Naprawdę go aż tak bardzo potrzebujecie u nas?? niech sobie przejdzie do was i tyle a nie utrudnia grę zwykłym graczom.

Dalem wam nick i dowody to nic nie zrobiliscie. Czyli shedow nie jest prawdziwym kretem. Jak mi eysylal twoje ruchome to zartowal xd zreszta kazda osoba dzialajaca na wasza szkode to szansa dla waszych graczy, by znalezli normalny sojusz. Idz jeszcze podziekuj shedowowi.
 
Ostatnia edycja:
Do góry