[Sport] Piłka nożna

Tyle facetów na forum a tematu o piłce nożnej nie ma :eek: Aż nie mogę uwierzyć :eek: No dobra, to która drużyna jest najlepsza i dlaczego? Kiedy są jakieś ważne mecze w najbliższym czasie? Jakieś ciekawe transfery były ostatnio - kto i za ile poszedł?

Podobno teraz jest dość ważny mecz:confused: Kto z kim gra i o co?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Piłka nożna

Taa facetów, a Slietie zakłada temat :p Osobiście lubię piłkę nożną i jak leci w tv mecz, to chętnie oglądam.
 
Odp: Piłka nożna

Najlepsza jest Wisła .
Powód prosty :Bo się na niej wychowałem , a co do ważnych meczów to każdy jest ważny :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Piłka nożna

Ja tam nie lubie Ekstraklasy, Wole Bundeslige :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Piłka nożna

No a co powiesz o Lechii Gdańsk? Z barceloną 2:2 i to jest bardzo wielki wyczyn. A bilety były po 400-500zł.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Piłka nożna

a wczoraj ktoś oglądał legia - steaua 2-2
 
Odp: Piłka nożna

Nie pytaj, Legia to dno, wielki Śląsk, Cała Polska w cieniu Śląska!!!


ŚWL !!! :)
(7)egii wynik do przewidzenia był jak grało dwóch zawodników :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No a co powiesz o Lechii Gdańsk? Z barceloną 2:2 i to jest bardzo wielki wyczyn. A bilety były po 400-500zł.

Z biletami przesadzili dlatego Lwy Północy olały mecz , bo jak ktoś wspiera drużynę na kązdym meczu ,a na jakąs Farsę nie może wejść z powodu cen biletów to porażka.
Co do wyniku to był to jednak mecz sparingowy i mimo , ze pierwszą połowę Barcelona zagrało w podstawowym składzie to nie grali na 100% .
Jednak wyniki w lidze już zmieniają postać rzeczy , bo 1 miejsce zasłużenie :)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Piłka nożna

Jedyny mecz który warto odwiedzić to politycy vs. gwiazdy, może nasz ukochany premier złapie kontuzje :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Piłka nożna

nawet wiem kto z polityków na bramce stanie :p
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Piłka nożna

haha a kiedy ten mecz bo zapomniałam

Niedziela, 1 września, godz. 16.40

Bilety na stadion od 15:00. Pieniądze za bilety przeznaczone są na cele charytatywne. O ile wiem to mecz będzie można obejrzeć na znanym trzy- literowym kanale telewizyjnym zaczynającym się na T. (wole nie reklamować :))
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Piłka nożna

śląsk przegrał w dwumeczu z sewillą 9-1 :D
Ja tam dzis będe oglądał Chelsea-Bayern jesli ktoś będzie oglądał to niech napisz komu kibicuje.
A w sprawie transferów nudy z tego co wiem Real chce tego Bale i tyle wiem.
I na koniec oglądał ktos wczoraj losowanie fazy grupowej ligi mistrzów lub widział jakie są grupy?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Piłka nożna

Ja oglądam mecz zapewne i liczę na moją Chelsea, najlepszą drużynę jak dla mnie::) Bayern byłby spoko, gdyby nie zatrudnili Pepa, bo tera za Guardioli Bayern mi się nie podoba , ON CHCE IM WMUSIĆ TIKI TAKĘ!!!!!!!! A z grupami LM, to Chealsea i Borussua jak zwykle w grupach śmierci, ja myślę, że ktoś bardzo nie chce, żeby wychodziły te zespoły:(
 
Do góry