[Sport] Piłka nożna

DeletedUser

Guest
Odp: Piłka nożna

Aaaleee ta nasza ekstra klasa sie zrobila ciekawa teraz:) Pogon, Lechia, Jaga, normalnie fajnie sie to oglada, oby Legia nie dostala mistrza;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Piłka nożna

Ja sie tam w ogóle nie znam na ekstraklasie ;d
 

DeletedUser

Guest
Odp: Piłka nożna

Aaaleee ta nasza ekstra klasa sie zrobila ciekawa teraz:) Pogon, Lechia, Jaga, normalnie fajnie sie to oglada, oby Legia nie dostala mistrza;)

Zazwyczaj jest tak, że te teoretycznie słabsze drużyny w rundzie jesiennej są w gazie a na rundę wiosenną kopią się w czoło i kończą w środku tabeli :D To jest pewna prawidłowość jeżeli chodzi o ekstraklasę :D
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Piłka nożna

Nie oglądam piłki nożnej. Ale zakładam wynik 20:0
 

DeletedUser

Guest
Odp: Piłka nożna

Zazwyczaj jest tak, że te teoretycznie słabsze drużyny w rundzie jesiennej są w gazie a na rundę wiosenną kopią się w czoło i kończą w środku tabeli :D To jest pewna prawidłowość jeżeli chodzi o ekstraklasę :D

A najlepsze jest to, że nikt tego mistrza zdobyć nie chce :cool:
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Piłka nożna

Co tam Ekstraklasa, tutaj jeszcze niektórzy MP chcą zdobyć. Jak ktoś śledzi I ligę polską, to dopiero jest w szoku, gdy widzi to, co widzi:) W pierwszej rundzie część meczy nie odbiega poziomem od tych ekstraklasowych, można zobaczyć piłkę na całkiem dobrym poziomie. Jednak zaczyna się wiosna i nikt nie chce już wygrywać:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Piłka nożna

Nie ma co się dziwić jak kasy ledwie na I ligę wystarcza, a gdzie klasę wyżej ;)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Piłka nożna

Hehe...ja znam realia polskiej piłki bardzo dobrze i wiem jak to wygląda. Nawet całką niezłą kasę można było wyciągnąć z tego jeszcze nie tak dawno temu:) W tym sezonie nie mam jednak za bardzo możliwości śledzenia rozgrywek I ligi na bieżąco, ale i tak mogę się domyślać, że nic się tam nie zmieniło i Ci, którzy mieli awansować, to awansują, bo nikt inny się nie będzie do tego palił:)
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Piłka nożna

O Lol nie wierzę Legia wygrała 1 mecz w Lidze Europy :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Piłka nożna

I znowu podczas okienka transferowego w czołowych polskich klubach było sprowadzanie szrotu który nie zagrzeje długo miejsca w naszych klubach.
 

DeletedUser22127

Guest
Odp: Piłka nożna

Liga Angielska grają twardo ogólnie podoba mi się ich gra oczywiście Manchester United mój ulubiony club :)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Piłka nożna

Liga Angielska grają twardo ogólnie podoba mi się ich gra oczywiście Manchester United mój ulubiony club :)

Premiership to najlepsza liga :D Też jestem za United ale w tym sezonie niestety nic nie wygrają :( dla mnie wina trenera a fergi mogł ten jeszcze sezon pociągnąć
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Piłka nożna

Hehe...a ja tylko raz w życiu cieszyłem się ze zwycięstwa ManU (tak wiem, nie jest to zbyt szczęśliwe określenie)...jak pokonali Bayern w finale CL daaaawno temu :)

A tak, to jestem zwykłym kibolem polskiego klubu, a nie tam jakichś zagranicznych cudaków. No może jakąś tam sympatię mam do Barcelony (jakoś tak od czasów Cruijffa, a bardziej świadomie, od finału z Sampdorią na Wembley), Ajaxu (kapitalny sezon 94/95 i trochę gorszy następny) i Juventusu (początek ery Lippiego i wielki Alex :)) Ale to tak raczej kwestia sprawdzania wyników po każdej ligowej kolejce, a nie interesowanie się tymi drużynami na co dzień...
 
Odp: Piłka nożna

Hehe...a ja tylko raz w życiu cieszyłem się ze zwycięstwa ManU (tak wiem, nie jest to zbyt szczęśliwe określenie)...jak pokonali Bayern w finale CL daaaawno temu :)

A tak, to jestem zwykłym kibolem polskiego klubu, a nie tam jakichś zagranicznych cudaków. No może jakąś tam sympatię mam do Barcelony (jakoś tak od czasów Cruijffa, a bardziej świadomie, od finału z Sampdorią na Wembley), Ajaxu (kapitalny sezon 94/95 i trochę gorszy następny) i Juventusu (początek ery Lippiego i wielki Alex :)) Ale to tak raczej kwestia sprawdzania wyników po każdej ligowej kolejce, a nie interesowanie się tymi drużynami na co dzień...


Zwykły kibol to dość nietypowe określenie...
kibic,ultras, a kibol to wielka różnica.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Piłka nożna

Jaka różnica? Dla mnie żadna...widać propaganda rządu i mediów działa bardzo dobrze, a szkoda :/ Ja siebie tytułuję kibolem już od ponad 20 lat, jak to określenie nie było "modne" jeszcze i ten bełkot płynący aktualnie z mediów tego nie zmieni.

A kibol, to po prostu gwarowe określenie kibica Lecha funkcjonujące w Wlkp już od wieeelu lat :) A aktualnie słowo to nabiera nowych znaczeń. Według mediów, kibol = bandyta, według innych kibiców w Polsce, kibol = bardzo zaangażowany kibic...tak to jest jak propaganda ma się dobrze :/
 
Odp: Piłka nożna

Chyba się nie zrozumieliśmy :)
Ja tytułuję się kibicem ,a o środowisku kibicowskim wiem powiedzmy duzo.
Oczywiście miejsce zamieszkania mówi wiele.
Kibol = bojówka klubów,porządek na mieście i młynie
Ultras = oprawy,graffiti
Kibic = chodzi na mecze,dopinguje,wspiera utożsamia się z klubem
oraz czwarta grupa piknik= przychodzi na mecz strzeli sobie fotke z szalikiem "że był" zje parówkę i zależy mu tylko na wyniku.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Piłka nożna

A no widzisz:) Kibol, to nie bojówka. Kibol, to jedynie kibic Lecha w Poznaniu:) Tyle i tylko tyle...

Bojówka, to bojówka i tyle...
 
Do góry