[Naprawiony] PI - nie działają czary Zew Morza i Przyrost Liczby mieszkańców

  • Rozpoczynający wątek Sprytny Gienio
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Rzuciłem oba czary na moje wioski - czas pokazał mi się skrócony, ale po zatwierdzeniu budowy woja i w drugiej wiosce statków - czas zmienił się na liczony bez przyspieszenia. Anulowałem budowy, ponownie zatwierdziłem i to samo - czas jest taki, jakbym nie aktywował czarów.

Co się z tym dzieje?!?

Eghhhh - "naprawiło się samo". Szkoda tylko, że przez ten bliżej niekreślony błąd straciłem tyle surków... i nerwów

A skąd - to samo teraz jest na Rho. Identyczna sprawa. Tym razem jednak zrobilem sobie jednego kawalerzyste na próbę i objaw taki sam.

Proszę o sprawdzenie!



edit: Posty połączone, następnym razem użyj opcji edytuj ;)
Pozdrawiam
Gramper :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: PI - nie działają czary Zew Morza i Przyrost Liczby mieszkańców

Rzuciłem oba czary na moje wioski - czas pokazał mi się skrócony, ale po zatwierdzeniu budowy woja i w drugiej wiosce statków - czas zmienił się na liczony bez przyspieszenia. Anulowałem budowy, ponownie zatwierdziłem i to samo - czas jest taki, jakbym nie aktywował czarów.

Co się z tym dzieje?!?

Eghhhh - "naprawiło się samo". Szkoda tylko, że przez ten bliżej niekreślony błąd straciłem tyle surków... i nerwów

A skąd - to samo teraz jest na Rho. Identyczna sprawa. Tym razem jednak zrobilem sobie jednego kawalerzyste na próbę i objaw taki sam.

Proszę o sprawdzenie!



edit: Posty połączone, następnym razem użyj opcji edytuj ;)
Pozdrawiam
Gramper :cool:


Potwierdzam, mam to samo.. ^^ niby zew morza się zapodało, a nadal tak jakby było bez. :)
 

DeletedUser946

Guest
Odp: PI - nie działają czary Zew Morza i Przyrost Liczby mieszkańców

błąd już jest znany technikom od kilku dni więc zapewne pracują nad naprawą

podobno póki co rozwiązaniem jest po rzuceniu czaru rozpoczęcie szkolenia (najlepiej 1, najtańszej jednostki ;)) a następnie anulowanie - zlecania które potem zrobimy będą już skrócone
 

DeletedUser

Guest
Odp: PI - nie działają czary Zew Morza i Przyrost Liczby mieszkańców

Te, moderator - czy jak Ci tam - odezwij się w ważnym temacie.
W tym trwało 2 minuty i byłeś online.

Ten obecny jest ważniejszy - to gdzie jesteś?
Głos Ci odjęło? To co Ty tu robisz? Towarzystwo Wzajemnej Adoracji?
Proszę odpowiedzieć na pytanie zadane w następnym wątku!
 

DeletedUser946

Guest
Odp: PI - nie działają czary Zew Morza i Przyrost Liczby mieszkańców

Te, moderator - czy jak Ci tam - odezwij się w ważnym temacie.
W tym trwało 2 minuty i byłeś online.

Ten obecny jest ważniejszy - to gdzie jesteś?
Głos Ci odjęło? To co Ty tu robisz? Towarzystwo Wzajemnej Adoracji?
Proszę odpowiedzieć na pytanie zadane w następnym wątku!
to do mnie niby? :D po pierwsze trochę grzeczniej bym poprosił, a po drugie zajrzyj sobie tutaj geniuszu i powiedz czy widzisz tam gdzieś mój nick? :rolleyes: (przy okazji możesz też zerknąć później na forum jak graficznie są wyróżnione osoby z teamu abyś na przyszłość odróżniał ich od zwykłych użytkowników)
 

DeletedUser462

Guest
Odp: PI - nie działają czary Zew Morza i Przyrost Liczby mieszkańców

to do mnie niby? :D po pierwsze trochę grzeczniej bym poprosił, a po drugie zajrzyj sobie tutaj geniuszu i powiedz czy widzisz tam gdzieś mój nick? :rolleyes: (przy okazji możesz też zerknąć później na forum jak graficznie są wyróżnione osoby z teamu abyś na przyszłość odróżniał ich od zwykłych użytkowników)

Mua, spokojnie, nie kazdy wpis na tym forum dotyczy Ciebie :p

Mamy inny problem z czarami - czar rzucany na miasto innego gracza jest pokazywany tak, jak rzucony na wlasne miasto (pokazuje sie pod nazwa miasta, ktore jest akurat aktywne).

Problem o którym Wy piszecie rozwiazuje w ten sposob, ze odswiezam strone przed rekrutacja, wtedy skrocenie czasu dziala.

Wrrr... brak polskich liter :(
 

DeletedUser946

Guest
Odp: PI - nie działają czary Zew Morza i Przyrost Liczby mieszkańców

Mua, spokojnie, nie kazdy wpis na tym forum dotyczy Ciebie :p
jak widać, jednak to o mnie chodziło ;)

Mamy inny problem z czarami - czar rzucany na miasto innego gracza jest pokazywany tak, jak rzucony na wlasne miasto (pokazuje sie pod nazwa miasta, ktore jest akurat aktywne).
problem jest zgłoszony już u Niemców (jakby co to chodzi tutaj tylko o obłędny komunikat, czar faktycznie działa na właściwe miasto)

Problem o którym Wy piszecie rozwiazuje w ten sposob, ze odswiezam strone przed rekrutacja, wtedy skrocenie czasu dziala.
podobno nie zawsze to pomaga - nie wiem, ja jestem na takim etapie rozwoju, że sam tego nie sprawdzę ;)
 

DeletedUser462

Guest
Odp: PI - nie działają czary Zew Morza i Przyrost Liczby mieszkańców

No jesli uwazasz, ze jestes kompetentny do wypowiadania sie za polska administracje gry to oczywiscie masz racje :)
 

DeletedUser946

Guest
Odp: PI - nie działają czary Zew Morza i Przyrost Liczby mieszkańców

No jesli uwazasz, ze jestes kompetentny do wypowiadania sie za polska administracje gry to oczywiscie masz racje :)
akurat kwestia tego typu błędów to żadna filozofia - na niemieckim forum jest specjalnie do tego przystosowany dział (trochę inny wygląd i opcje niż reszta forum) i tam ludzie zgłaszają błędy - kiedy administracja potwierdzi, że to faktycznie błąd zostaje mu nadany stopień ważności (jakoś nie zauważyłem aby wpływało na szybkość jego usunięcia, ale może o coś innego chodzi ;)) i przekazany technikom - potem pozostaje czekać aż technicy to łaskawie naprawią (ten błąd z niedziałającymi czarami jest już od kilku dni :p) i po sprawie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: PI - nie działają czary Zew Morza i Przyrost Liczby mieszkańców

Mam ten sam problem i powiem o ile występowało to sporadycznie , to teraz występuje ten błąd coraz częściej i nie pomaga nic .Najlepsze jest to że jak buduje jedną jednostkę to czar dział ale gdy wrzucam do produkcji większą ilość to już nie działa . MASAKRA :mad:

Panowie technicy powinni zabrać się do roboty bo to staje się bardzo irytujące.
 

DeletedUser

Guest
Odp: PI - nie działają czary Zew Morza i Przyrost Liczby mieszkańców

Heh przed chwila miałam podobną sytuację. z tym, że błąd nie działa przy każdym statku. 1 statek wrzucony do kolejki budował się w skróconym czasie. Kolejne 2 już nie. Po anulowaniu i wrzuceniu do kolejki od nowa czas był już skrócony. Tylko ciekawe kto mi surkę odda, bo na anulowaniu budowy ją straciłam?
 

DeletedUser

Guest
Odp: PI - nie działają czary Zew Morza i Przyrost Liczby mieszkańców

Mua, spokojnie, nie kazdy wpis na tym forum dotyczy Ciebie :p

Mamy inny problem z czarami - czar rzucany na miasto innego gracza jest pokazywany tak, jak rzucony na wlasne miasto (pokazuje sie pod nazwa miasta, ktore jest akurat aktywne).

Problem o którym Wy piszecie rozwiazuje w ten sposob, ze odswiezam strone przed rekrutacja, wtedy skrocenie czasu dziala.

Wrrr... brak polskich liter :(

No też już do tego doszedłem.. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: PI - nie działają czary Zew Morza i Przyrost Liczby mieszkańców

jak widać, jednak to o mnie chodziło ;)

problem jest zgłoszony już u Niemców (jakby co to chodzi tutaj tylko o obłędny komunikat, czar faktycznie działa na właściwe miasto)

podobno nie zawsze to pomaga - nie wiem, ja jestem na takim etapie rozwoju, że sam tego nie sprawdzę ;)

mi zawsze działa, odświeżenie strony przed rozpoczeciem produkcji juz mi weszła w krew :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: PI - nie działają czary Zew Morza i Przyrost Liczby mieszkańców

na KSI jest to samo, kilku graczy juz mi to tez mowilo
po rzuceniu czarow raz jest dobrze a innym razem nawet przelogowanie sie nie pomaga
nawet przed chwila pokazalo mi skrocony czas a do produkcji i tak trafilo bez przyspieszenia
 

DeletedUser

Guest
Odp: PI - nie działają czary Zew Morza i Przyrost Liczby mieszkańców

wiele rzeczy żaczyna szwankowac czasami nie można nawet wejśc i czary też nie działaja helloooooo
 
Odp: PI - nie działają czary Zew Morza i Przyrost Liczby mieszkańców

to się staje coraz bardziej irytujące, masa surowców wyrzuconych w bloto albo straconego czasy
Drogi Teamie czy ktoś coś robi w tym kierunku?
 

DeletedUser

Guest
Odp: PI - nie działają czary Zew Morza i Przyrost Liczby mieszkańców

to się staje coraz bardziej irytujące, masa surowców wyrzuconych w bloto albo straconego czasy
Drogi Teamie czy ktoś coś robi w tym kierunku?

Na świecie NY to samo, zauwazylem dopiero po 2 dniach gdy zerknalem na czasy produkcji to sie przestraszylem i teraz jak anulowalem produkcje bo dla mnie czas jest wazniejszy to straty sa w 100 tys surki - to jest nie powazne, skoro blad jest od paru dni, to nie ejst jakis maly blad, gra powinna zostać zatrzymana skoro nie umiecie naprawić błędu!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: PI - nie działają czary Zew Morza i Przyrost Liczby mieszkańców

mam 25 poziom swiatyni i posejdona i nigdzie nie moge zobaczyc znaczka z sztormem wiec nie moge rzucic tego czaru mozecie zaradzic bodek
 

DeletedUser462

Guest
Odp: PI - nie działają czary Zew Morza i Przyrost Liczby mieszkańców

A rzucasz ten czar na atak? Ikonka ataku/zaklęcia.
 

DeletedUser77

Guest
Odp: PI - nie działają czary Zew Morza i Przyrost Liczby mieszkańców

Problem powinien zostać już rozwiązany.
Gdyby jednak tak nie było to proszę wysłać raport tego postu, a otworzę go ponownie w celu dalszej dyskusji na ten temat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry