Pioruny Zeusa

  • Rozpoczynający wątek lukaschudy
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się nowy pomysł??

  • Tak

    Głosy: 13 40,6%
  • Nie

    Głosy: 15 46,9%
  • Obojętnie

    Głosy: 1 3,1%
  • Inna propozycja

    Głosy: 3 9,4%

  • W sumie głosujących
    32
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Moja propozycja dotyczy piorunów zeusa.
O tuż często stosowane jest aby złamać morale przeciwnika seria od całego sojuszu piorunami które są dosyć uciążliwe i dosyć ciężko się jest przeciw nim bronić chociaż wielkiej szkody nie robią.
Ale moja propozycja brzmi tak żeby łaska zeusa miała 80% skuteczności czyli czasami pioruny po prostu w nic nie trafiają to samo również mogło by się tyczyć burzenia muru.
W przypadku nie trafienia pioruna w budynek również obowiązywał by dwu godzinny przestój w rzucaniu piorunów na dane miasto.
Co wy na to??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
jeśli chodzi o błyki jestem na tak, ale co do muru na nie... błyski naprawdę wkurzają, ale mur i tak ma d 1 do 3 poziomów i tylko konkretny budynek... nie uważam, że trzęsienia ziemi są aż tak uciążliwe...
 

DeletedUser

Guest
Moja propozycja bardziej dotyczy piorunów co do muru to tylko sugestia:p
 

DeletedUser

Guest
bez przesay, błyski to i tak najbardziej wkurzający czar
 

DeletedUser

Guest
Jestem za!!!!!

łoł bardzo ciekawy pomysł z piorunami jestem za bo super pomysł
 

DeletedUser

Guest
Pioruny bardzo dokuczają dlatego chciałbym ograniczenia w ich używaniu poprzez to że nie zawsze trafiał by w cel...
Wiele słabych sojuszy działa w ten sposób a szkoda kultury na przejmowanie słabych wiosek...
nie wiem jak dawno temu grałeś ale kiedyś albo było można rzucać jeden za drugim albo minimalne odstępy czasowe były mniejsze niż obecnie (nie pamiętam dokładnie - a może było tak że najpierw jeden za drugim a potem zwiększano odstęp czasowy). tak czy inaczej - wprowadzone jakiś czas temu ograniczenia wystarczą.

poza tym... jak śmiesz wprowadzać propozycję gdzie wszechwładny Zeus pudłuje rzucając błyskawicę? :D toż to zamach na starożytną wiarę:D

a bardziej poważnie: dawniej wprowadzono pewne ograniczenia. po wprowadzeniu nawet twoich ludzie zechcą zmniejszać procenty itp. i nie będzie końca ograniczeniom. prędzej poszedłbym na to by nie można było rzucać tego typu czarów dalej niż XX pól od aktywnego obecnie miasta - wówczas noobki z obrzeży nie denerwowałyby pro z centrum
 

DeletedUser1608

Guest
Jestem na nie ponieważ i tak ciężko jest na światach x1 na początku gry, uzbierać tyle łask na dodatek, jeszcze mogło by pójść na marne. Podoba mi się, że po użyciu pioruna była by blokada kilku godzinna, jak już to nie jest, wiem, że przy trzęsieniu ziemi jest 3h (na moim świecie 1x), pioruna nie używam więc nie wiem.

Lepiej jak by byś dodał do ankiety opcję, która blokuje używania czarów na lepszych graczy, chodzi mi aby czar można było użyć gracz musiał by mieć 20-30% punktów gracza na, którego używa się dany czar. Często zdarza się, że gracze, których przejmę miasto w odwecie robią kilka nowych kont z których nękają czarami, piorun, lub trzęsienie ziemi, jest to uciążliwe gdy taka seria nawiedzi Twoje miasta. Często zdarzają się też ataki na graczy z top to wyeliminowało by takich desperatów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
z 1 pierwszą częścią wypowiedzi przedmówcy się zgadzam, jednak 2 (pogrubiona) część mi nie odpowiada, dlaczego nie mogę z=żucić błyska na kogoś z większą ilością pkt? przecierz punkty nie świadzą o sile...
 

DeletedUser

Guest
nie wiem jak dawno temu grałeś ale kiedyś albo było można rzucać jeden za drugim albo minimalne odstępy czasowe były mniejsze niż obecnie (nie pamiętam dokładnie - a może było tak że najpierw jeden za drugim a potem zwiększano odstęp czasowy). tak czy inaczej - wprowadzone jakiś czas temu ograniczenia wystarczą.

poza tym... jak śmiesz wprowadzać propozycję gdzie wszechwładny Zeus pudłuje rzucając błyskawicę? :D toż to zamach na starożytną wiarę:D

a bardziej poważnie: dawniej wprowadzono pewne ograniczenia. po wprowadzeniu nawet twoich ludzie zechcą zmniejszać procenty itp. i nie będzie końca ograniczeniom. prędzej poszedłbym na to by nie można było rzucać tego typu czarów dalej niż XX pól od aktywnego obecnie miasta - wówczas noobki z obrzeży nie denerwowałyby pro z centrum

Gram już długo i pamiętam czasu z rzucaniem masowym...
 

Robin65

Zespół Grepolis
poza tym... jak śmiesz wprowadzać propozycję gdzie wszechwładny Zeus pudłuje rzucając błyskawicę? :D toż to zamach na starożytną wiarę:D

Może nie pudłuje, ale praktycznie w każdym mieście jest czczone jakieś bóstwo, w tym on sam więc może mu się ręka omsknąć na widok pięknej kapłanki. Znana jest w końcu jego słabość do Europy.
 

DeletedUser

Guest
no dobra... zabiłeś mój żartobliwy argument. tak czy inaczej pozostaję przy głosie na nie - ograniczenia z piorunem i niszczeniem muru są i tak duże w porównaniu ze starymi wersjami gry
 

DeletedUser10899

Guest
Propozycja Odrzucona

Ten czar na tym polega i za to płacimy łaskami.
Propozycja odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry