Pkt. dla sojusz od paktu

Czy chcesz aby ten pomysł wszedł w życie?

  • TAK

    Głosy: 1 6,3%
  • TAK PO POPRAWKACH (napisz jakich)

    Głosy: 1 6,3%
  • NIE (napisz czemu)

    Głosy: 14 87,5%
  • OBOJĘTNIE

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    16
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser12118

Guest
Dlaczego sojusz tylko tyle punktów ile razem jego członkowie? Wpadłem na pomysł aby sojusz dostawał punkty swoich paktów, lecz nie w całości.
Sojusz dostawałby średnią punktów wszystkich paktów podzieloną przez 5. Proste działanie: 55000<--punkty sojuszu+(88000+27000+66000+16000) <--punkty paktów :<--podzielić 5=55000+185000:5=55000+37000=92000
Pakty też są bardzo ważne więc czemu by nie dostać części ich punktów a oni naszych?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pkt. dla sojusz od paktu

a kazdy czlonek sojuszu ktory ma podpisany jakis pakt dostaje piec rozbudowanych miast za free

pomysl delikatnie mowiac do bani

ps
brak ankiety
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pkt. dla sojusz od paktu

pomysł lipny troszkę, jestem na nie, bo moim zdaniem po co komu pkt? ważne jest zgranie, wspólna pomoc, oraz chęci do gry, a nie pkt:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pkt. dla sojusz od paktu

Czytam i oczom nie wierzę... Pominę już te wyliczenia...
Pakty też są bardzo ważne więc czemu by nie dostać części ich punktów a oni naszych?
Niby czemu ktoś ma dostać to na co nie zasłużył rozwojem i walką? Pomysł nic konkretnego nie wprowadza do rozrywki oprócz zamieszania ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pkt. dla sojusz od paktu

proszę o zaproszenie do waszego sojuszu. Ten w którym byłem już chyba nie istnieje.
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona

Propozycja odrzucona. Nie ma żadnej sensownej przyczyny dwojenia, trojenia, mnożenia i potęgowania punktów, które i tak nie należą do nas.
 
Status
Zamknięty.
Do góry