pkt walki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2150
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2150

Guest
1/ moze to pytanie nie tutaj i mało potrzebne ale po jakim czasie po ataku/obronie sa doliczane punkty walki.podam przykład ze ponad 13 godzin temu zaatakowałem gracza i pkt nie zmieniły swojej wartosci
2/ a jeszcze jedno co jest troche powiązane z tym tematem...co gdy przy ataku na gracza w raporcie widze zamiast obrazka z wojem to znak zapytania i pod obrazkiem liczba odpowiadająca stratom to jest zapytajnik
 

DeletedUser

Guest
1. Punkty walki aktualizują się co godzinę, a punktów nie otrzymałeś dlatego iż pewnie nie poniosłeś żadnych strat... a jak otrzymałeś to punkty na pewno jakieś dostałeś.

2. Przegrałeś walkę i dlatego pojawił się ten znak, oznacza to nie wiadomą liczbę jednostek tegoż gracza.
 

DeletedUser2150

Guest
1.atak mój odbył sie tuz przed 24 a rano gdy zalogowałem sie i chciałem sprawdzic pkt walki to nie zmieniły sie (napewno nie na tyle odpowiednio do strat)
 

DeletedUser17

Guest
Przypominam, że jedno miejsce w gospodartwie odpowiada jednemu punktowi.
 

DeletedUser2150

Guest
w ataku straciłem w sumie 372sztuk woja a pkt o ile dodano to góra kilka dziesiat


ile pkt za woja to ja wiem o tym ale oto chodzi ze po ataku nie naliczone były pkt..... no ja juz nie wiem jak to jest ale trudno najwyzej atak poszedł tylko dla samego ataku i tylko byc moze poddenerwowało zaatakowanego....gdybym wiedział jak to bym jakos dodał raport z ataku tutaj ale tez nie udowodnie stanu pkt z wczoraj
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Robin65

Zespół Grepolis
Punkty walki są tylko za te wojska które zostały zniszczone przez naszych dzielnych wojaków. Nie istotna jest dla nas jest liczba poległych po naszej stronie (z tego ma punkty przeciwnik). Punkty walki są naliczane z pewną zwłoką (co 1h), więc to że straciłeś ponad trzystu ludzi oznacza że tyle pw dostał Twój przeciwnik.
 

DeletedUser

Guest
Odnosząc się jeszcze do tego tematu, to jeśli wysłałeś wojsko w ataku i całe wojsko poległo, i w raporcie mamy pytajnik, to niestety nie masz co liczyć na jakiekolwiek punkty walki...
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odnosząc się jeszcze do tego tematu, to jeśli wysłałeś wojsko w ataku i całe wojsko poległo, i w raporcie mamy pytajnik, to niestety nie masz co liczyć na jakiekolwiek punkty walki...

Tak nie jest, punkty walki przyznawane są za każdą pokonaną jednostkę przeciwnika bez względu na wynik walki. Natomiast może się zdarzyć, że wszyscy polegną nie niszcząc żadnej jednostki i wtedy dorobek punktowy wynosi 0.
 

DeletedUser

Guest
Tak nie jest, punkty walki przyznawane są za każdą pokonaną jednostkę przeciwnika bez względu na wynik walki. Natomiast może się zdarzyć, że wszyscy polegną nie niszcząc żadnej jednostki i wtedy dorobek punktowy wynosi 0.


No cóż. Dziś straciłem 2k woja w ataku, i w raporcie widniał znak zapytania, żadnego info o wojsku przeciwnika, i 0 punktów walki za to dostałem...
 

DeletedUser17

Guest
Być może, gdy nie widzimy ile jednostek zabiliśmy wrogowi, punkty doliczane są z pewnym opóźnieniem, abyśmy nie mogli dowiedzieć się ile wojska przeciwnikowi zniszczyliśmy
 

Robin65

Zespół Grepolis
Powinieneś dostać, chyba że wysłałeś transportowce z wojskiem bez osłony przeciw choćby jednej biremie, wtedy zadałeś zerowe straty i otrzymałeś zero pw tracąc wszystko. Warto przed atakami zapisywać dane z muru wtedy wiadomo co nasi zabili.
 

DeletedUser

Guest
Być może, gdy nie widzimy ile jednostek zabiliśmy wrogowi, punkty doliczane są z pewnym opóźnieniem, abyśmy nie mogli dowiedzieć się ile wojska przeciwnikowi zniszczyliśmy


Aby na pewno? Specjalnie chciałem sobie wybić troszku woja, by zostać nieco kulturki... a opóźnieniem jakim? Ile dni, tygodni? ^^
 

DeletedUser17

Guest
Aby na pewno? Specjalnie chciałem sobie wybić troszku woja, by zostać nieco kulturki... a opóźnieniem jakim? Ile dni, tygodni? ^^

Nie mam pojęcia, to raczej czyste spekulacje, choć opieram je o system jaki panuje w siostrzanej grze firmy InnoGames
 

DeletedUser

Guest
Być może, gdy nie widzimy ile jednostek zabiliśmy wrogowi, punkty doliczane są z pewnym opóźnieniem, abyśmy nie mogli dowiedzieć się ile wojska przeciwnikowi zniszczyliśmy

Jest prosty sposób na sprawdzenie nie tylko ile woja przeciwnikowi zabiliśmy ale też jakiego. Wystarczy przed atakiem spisać sobie dane z muru i po ataku porównać. Dodatkowym plusem jest to, że dane w murze pojawiają się zaraz po ataku i nie trzeba na nie czekać tak jak na pkt walki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry