Planer ataków

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6220
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser6220

Guest
Szukam dobrego planera ataków. Mógłby ktoś podać link? Byłbym bardzo wdzięczny :)

Znacie w końcu linka do jakiegoś?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Obawiam się, że takowy nie istnieje dla Grepolis. Kilku już próbowało go stworzyć, ale nikt nie zna czasowych odstępów między miastami w odniesieniu do każdego rodzaju wyspy.
 

DeletedUser

Guest
Taki skrypt by częściowo ułatwiał grę a więc w takim razie będzie on zapewne zabroniony przez adminów
 

DeletedUser

Guest
Taki skrypt by częściowo ułatwiał grę a więc w takim razie będzie on zapewne zabroniony przez adminów

na razie nie widać skryptu więc rozmowa bezcelowa a co do zakazu to na innych tego typu grach nie były zabraniane więc dlaczego miałyby tutaj być...
 

DeletedUser

Guest
Tak, póki co nie ma takiego skryptu, jednak mogę iść na zakład że jak powstanie to zabronią go używać ;)
 

DeletedUser

Guest
Tak, póki co nie ma takiego skryptu, jednak mogę iść na zakład że jak powstanie to zabronią go używać ;)

a niby z jakiego powody - na plemionach które nalezą do tej samej formy takie planery ataków sa popularne - jeśli mówimy o tym samym???
Ja zrozumiałem że chodzi o rodzaj kalkulatora dla obliczania długości czasu ataków , oczywiście jeśli ma to być skrypcik który by umożliwił ustawienie ataków i automatyczne wysłanie to na pewno nie będzie dozwolony ale jaki sens wówczas gry?? Tutaj i taj jest lepiej że nie ma tej "manualności" co na plemionach gdzie spora część graczy szczyciła się możliwością wysłania 4-5 ataków w ułamku sekundy. Tutaj jest możliwośc sprawdzania na mapie długości czasu dojścia do wiosek lub symulując atak a potem zwykły arkusz kalkulacyjny wystarcza :))
 

DeletedUser

Guest
Nie rozumiem po co jakiś kalkulator do obliczania długości ataków...Ja mówię właśnie o czymś takim co wysyła automatycznie ataki - ułatwia grę...
 

DeletedUser

Guest
Wtedy coś takiego nazywa się BOT, a nie żaden planer ataków...
 

DeletedUser

Guest
BOT - może odrazu budować i rekrutować a nie tylko puszczać ataki...
 

DeletedUser

Guest
@volveryin7, mylisz skrypty z BOTami...

@michalek2244, obecnie nie ma czegoś podobnego do planera ataków z plemion

w tej grze nie bardzo takowy ma sens (m.in. dzięki anty-timingowi). aczkolwiek nawet z anty-timingiem mógłby powstać taki, który pokaże 'kiedy wysłać atak by doszedł przed danym atakiem' (oczywiście dojdzie +/- 10-30 sekund)


Obawiam się, że takowy nie istnieje dla Grepolis. Kilku już próbowało go stworzyć, ale nikt nie zna czasowych odstępów między miastami w odniesieniu do każdego rodzaju wyspy.
no to jest największy problem. dane serwerowe jakie można sobie ściągnąć nie naprowadzą nas na odległość między miastami. podane są tylko koordy wyspy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry