[To nie błąd] planer

Witam w ten piekny sobotni poranek
hi.gif


0grc.png


jak kolorowi przetra oczyska to moze zabiora glos co do tego screena
0dirol.gif
tak wiem wredny jestem i karze glowkowac
0sarcastic.gif


Tak wiem adrian napisz ticekta
spam.gif

otorz rozwiazanie mnie nie interesuje chcial bym poznac wasze zdanie na ten temat tutaj
to juz drugi tak przypadek dzisiaj rano rozumiem zeby planer sie o sekunde dwie mylil ale 10min to troche przegiecie
wink.gif


no nic moze pozniej sie dowiem
 
Ostatnia edycja:
Odp: planer

Tradycyjnie czyszczenie ciasteczek oraz aktualizacja Javy jak i przeglądarki ma wpływ na odpowiednie wyświetlanie w grze.
 
Odp: planer

dzieki @bigmzzi uratowales mi zycie nigdy bym na to nie wpadl
035.gif


teraz na powaznie planer atakow opcja premium za ktora sie placi moze sie tak zdarzyc ze nie dziala poprawnie
upup.gif

szkoda tylko ze te bugi inno przewaznie dzialaja na niekorzysc wiec przy kazdym planowaniu atakow dla wlasnego dobra jest wyczyscic brudy
czasami bywaja tez bugi ktore dzialaja na korzysc gracza jak nieograniczony magazyn czy mozliwosc ustawienie 14 kolejek do produkcji czy tez mury na 150 lev to akurat znajomemu sie trafilo ja mialem nie ograniczony magazyn
0dirol.gif


sry ze tak pozno ...
 
Odp: planer

nigdy bym na to nie wpadl

Support stara się zawsze pomóc w rozwiązaniu problemu.

Gra ewoluuje, jest zmieniana i poprawiana.
Wszystko to by poprawić jakość i zwiększyć frajdę z zabawy.
Tym samym bywają błędy jakie staramy się naprawiać.

mozliwosc ustawienie 14 kolejek do produkcji czy tez mury na 150 lev
Kwestie "złego wyświetlania" nie pochodzi od gry tylko od wadliwego lub nie aktualnego oprogramowania użytkownika.
 
Odp: planer

Kwestie "złego wyświetlania" nie pochodzi od gry tylko od wadliwego lub nie aktualnego oprogramowania użytkownika.

tego nie wiedzialem ze za zle wyswietlanie w grze mozna byc zbanowany chyba jakies nowe zasady wprowadziliscie
ja tez pewnie dostal bym bana za to ze dopuki sie nie wylogowalem z gry surowce moglem dosylac sobie ile tylko chcialem sie nie marnowaly tylko dochodzily caly czas
 
Odp: planer

Jeśli było to nie prawidłowe wyświetlanie z powodu awarii wtyczki/Javy/Przeglądarki to informacje mogły być nie prawidłowo wyświetlanie u gracza, ale nie miały wpływu na to co się tak na prawdę dzieje na danym świecie.

Czyszczenie + restart przeglądarki pokazywały właściwy stan.

za zle wyswietlanie w grze mozna byc zbanowany
Natomiast jeśli wystąpiłby błąd w grze i zostałby on wykorzystany świadomie przez gracza to jest to niezgodne z regulaminem.
 
Odp: planer

Adriankiller, proszę sprawdź jeszcze, czy po odinstalowaniu/dezaktywowaniu wszystkich zainstalowanych skryptów - tych napisanych przez Potuska, Quacka (i innych jeśli masz) - również pojawia się ten problem. Jeśli tak, to proszę prześlij screena jeszcze raz.
 
Odp: planer

Kasia po wylogowaniu sie z gry i wyczyszczeniu brudow z przegladarki wszystko dziala poprawie takze temat mozesz zamknac albo usunac

20100824183653!Ra3_propaganda2.png


ecc0e424133e80708a8a05601b44db6c.gif

chyba wiesz o co mi chodzi :mad:
 
Ostatnia edycja:
Do góry