Plemiona

  • Rozpoczynający wątek jarq
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ja na kilku światach w plemiona grałem i nigdy mi nikt wszystkich wiosek nie przeją tylko nie wchodziłem 2tyg. i koniec;p:D
 

DeletedUser

Guest
W Plemiona grałem na wielu światach, dobrze mi szło. Tylko jak przybywało mi wiosek, rezygnowałem z braku czasu. Teraz gram na 51 św, jako latamar
 

DeletedUser

Guest
Plemiona w porównaniu z Grepolis wyglądają tak jakoś strasznie ubogo... nie sądzicie?
Plemiona w porównaniu do grepolis powstały w 2003 (w 2006 powstała polska wersja).

powiem tak: fajna gierka :) na pewno łatwiejsza niż grepolis (brak AT, brak mórz - tylko ląd). zrezygnowałem z niej dla grepo :) i nie żałuję ^^ może kiedyś wrócę, bo mały sentyment jest... zaczynałem na s7 (jak tak sobie przypomnę początki, to aż mnie przeraża jak mogłem posłać kawalerię na wsparcie... :D).

swoją drogą... jest ktoś z s29? najlepiej ze starej dobrej Husarii (HSR) lub jej przyjaciół Jokersów (.:J:.). z tego co pamiętam do MARnych się Husaria przenosiła gdy ja odszedłem :)) widzę sporo znanych mi z HSR nicków (cetka, croatia...) fajnie że się trzymają...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
jak dla mnie na początku trochę dziwna była . nie wiedziałem co z wojskiem więc nie przesadzałem z jego ilością , jak zobaczyłem raporty z obrony to średnio w to wierzyłem ;D i małe szanse były na utrzymanie się już wtedy hehe ;P może ktoś powiedzieć jaki świat jest dobry dla początkujących ??? chciałbym się sprawdzić na nowo ale zostać oczywiście z GrePolis :D
 

DeletedUser

Guest
Zacząłem grać w plemiona jak , był tylko 1 i 2 serwer :D (na koncie elfox od 3 i w górę :D ) Jakiś czas temu pogrywałem jeszcze na s51, ale nie poszło zbyt fajnie :/ Na 54 wczoraj wszedłem, bo nawet fajnie na forum wygląda opis :cool: Ale pomyślałem, że nie będę mieć czasu na nie, więc nie warto znów zaczynać :D

Wolę grepolis, bo tu szybko się robi wojsko :D a tam to trwa, i trwa, szkoda mi wysyłać na ataki ;D
 

DeletedUser

Guest
Yhym , ale mimo to i tak muszę zaryzykować i spróbować :) Jeśli mam zakończyć na stałe to z jakimś finałem ;D
 

DeletedUser

Guest
Jak spamić, to spamić :)
Zaczęłam grę w Plemiona w lipcu 2007, s6. Nie skończyłam do dzisiaj i nie zamierzam - obecnie s51, inny nick.

I to chyba moja ulubiona gra przeglądarkowa.
A na pewno jedyna, w której zagościlam na dłuzej.
 

DeletedUser

Guest
Jak spamić, to spamić :)
Zaczęłam grę w Plemiona w lipcu 2007, s6. Nie skończyłam do dzisiaj i nie zamierzam - obecnie s51, inny nick.

I to chyba moja ulubiona gra przeglądarkowa.
A na pewno jedyna, w której zagościlam na dłuzej.

oszukistka :D

ja specjal only aktualnie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemiona

Hm...
pierwsze co zrobiłem po zarejestrowaniu się tu na forum, to poszukałem działu "Inne gry"

Widzę, że mój wpis będzie wyglądał jak odgrzanie starego kotleta, bo od sierpnia cisza w tym temacie, ale w zasadzie dzięki plemionom trafiłem tutaj, więc nie mogłem się oprzeć.

Gram nadal, świat 40 - 3,3 mln 281 wiosek ;).
Rzeźbię jeszcze na becie wersję 8.0 plemion i powiem, że fajnie to wygląda.
Wczoraj ruszyły dwa światy w oparciu o wersję 8.0, zaś w poniedziałek rusza 58.
Wersja 8.0 - nowe rozwiązania, nowe przygody i nowy sposób na zwycięstwo - odkrycie cywilizacji - jak dla mnie bomba ;)

P.S. Ciebie Poxopku kojarzę z FO ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemiona

Hm...
pierwsze co zrobiłem po zarejestrowaniu się tu na forum, to poszukałem działu "Inne gry"

Widzę, że mój wpis będzie wyglądał jak odgrzanie starego kotleta, bo od sierpnia cisza w tym temacie, ale w zasadzie dzięki plemionom trafiłem tutaj, więc nie mogłem się oprzeć.

Gram nadal, świat 40 - 3,3 mln 281 wiosek ;).
Rzeźbię jeszcze na becie wersję 8.0 plemion i powiem, że fajnie to wygląda.
Wczoraj ruszyły dwa światy w oparciu o wersję 8.0, zaś w poniedziałek rusza 58.
Wersja 8.0 - nowe rozwiązania, nowe przygody i nowy sposób na zwycięstwo - odkrycie cywilizacji - jak dla mnie bomba ;)

P.S. Ciebie Poxopku kojarzę z FO ;p

Ogólnie rzecz mówiąc, uważam że gry przeglądarkowe od Innogames są najlepsze. W plemiona zrezygnowałem z powodu dużej ilości poradników, jeśli ktoś chce być pro to musi sam do tego dojść. Jednak w The-west'a nie grałem :rolleyes:

Pozdrawiam
 
Odp: Plemiona

W plemiona zrezygnowałem z powodu dużej ilości poradników, jeśli ktoś chce być pro to musi sam do tego dojść.

Tyle, że liczy się jakość a nie ilość :p Nie mówię, że są złe, ale najciekawszych treści tam nie znajdziesz :D A jeśli ktoś chce być pro, to musi pewne rzeczy wiedzieć :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemiona

Tyle, że liczy się jakość a nie ilość :p Nie mówię, że są złe, ale najciekawszych treści tam nie znajdziesz :D A jeśli ktoś chce być pro, to musi pewne rzeczy wiedzieć :cool:

Jeśli gracz przeczyta wszystkie poradniki i złączy to w całość to w top20 może być... :)

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemiona

Wystartowałem z grą w rok po otwarciu świata. Na chwilę obecną jestem w rankingu 67 :p

Osiągnąłem to bez poradników (z lenistwa nie chciało mi się tego czytać).
Narzekam jedynie tylko na brak grubych ;(

W miedzy, tak zwanym czasie, zostałem wodzem plemienia i doprowadziłem je na 9 miejsce (póki co) ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemiona

swojego czasu grałam w plemiona jakoś 2 lata temu :)
grypolis jest lepsze .co prawda prostsza ,ale dla mnie zbyt prosta i nudna
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemiona

w Plemiona gram na świecie 56 mam tam tylko 262pkt.
Lecz Grepolis jest lepsze.;D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemiona

Jezu, jak ja dawno w to nie grałem ;x
Na pewno pozostało mi wiele wspomnień, jednakże nawet jak na grę via www, gra dla mnie ma trochę za stary silnik :)
Pozdrawiam ekipę z świata 32 !:D
 

DeletedUser17205

Guest
Odp: Plemiona

już minecraft jest lepszy od plemiona polecam minecraft

- - - Automatycznie połączono posty - - -

grepolis zdecydowanie jest lepsze jest lepsze
 

DeletedUser11280

Guest
Odp: Plemiona

Hmmm co do Ikariama to nie polecam Jakoś mi nie podszedł a jeśli chodzi o Plemiona to najbardziej na tak Ale według mnie nie ma co porównywać Plemion i Grepolis ponieważ to dwa różne światy Tak samo jak by porównał FIFE 13 a PES 13 Mają swoje wady i zalety i dlatego się równoważą Tak samo jest z Grepolis i Plemionami
 
Status
Zamknięty.
Do góry