Plemiona

  • Rozpoczynający wątek jarq
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser6708

Guest
ciekawie napisane i konkretnie. tylko że ja na plemionach miałem 20 wiosek i już było niekomfortowo zmieniać miasta a o przeglądzie mapy nie wspomnę. tu zato jest co innego. mega przewaga graczy z kontem premium.
 

DeletedUser

Guest
ciekawie napisane i konkretnie. tylko że ja na plemionach miałem 20 wiosek i już było niekomfortowo zmieniać miasta a o przeglądzie mapy nie wspomnę. tu zato jest co innego. mega przewaga graczy z kontem premium.

Nie zgodzę się- przewaga graczy premium nie jest tu znaczna- gra im się łatwiej, ale często grają słabo, co powoduje wyrównanie ;) Często zdarza się, że gracze z premką kończą grę szybciej niż gracze 'darmowi' ^^ Na polskiej stronie z aukcjami internetowymi- nie wymienię jakiej (przecież nie wszyscy muszą wiedzieć, że chodzi o allegro) są często aukcje internetowe, gdzie konta są sprzedawane z budżetem 2 000- 3 000 złotych monet...
 

DeletedUser6708

Guest
i jest farmienie wiosek automatyczne za 5 zł oraz zalety konta premium w cenie! nie będę mówił grdzie znalazłem.
przewaga jest miażdząca i to jest fakt! mało jest gier co daje taki bonus graczom z premium
 

DeletedUser

Guest
W plemionach nie ma skracania budowy budynków za pomocą premium. Nie ma np 50% szybszego wydobycia surowców, to są główne zalety przewagi grepolis nad plemionami jeśli chodzi o premium.
 

DeletedUser

Guest
gram juz jakis czas i nie kozystalem z premium nie mam pojecia jak to wyglada moim zdaniem wielki blad suportu ze nie daja po zdobyciu ilus pkt gratisa na kilka dni ja naprzyklad jesli bym sprobowal i by sie sprawdzilo to na 90 procent bym kupowal dalej a tak nie mam nawet pojecia w jakim stopniu jest mi to przydatne i funkcjonalne
 

DeletedUser

Guest
i jest farmienie wiosek automatyczne za 5 zł oraz zalety konta premium w cenie! nie będę mówił grdzie znalazłem.
przewaga jest miażdząca i to jest fakt! mało jest gier co daje taki bonus graczom z premium

To jest BOT! Człowieku... Pomyśl, zanim coś napiszesz...
 

DeletedUser

Guest
jasne ze boot a ja glupek juz zaczolem kombinowac nad zakupem premium automatyczne farmienie za 5 zł hhheeeeeeeee dobr bardzo dobre premium
 

DeletedUser

Guest
Gdyby to było premium prawdziwe gra by traciła sens- może cię nie być tydzień na kompie i jesteś w topce...
 

DeletedUser

Guest
fajna gra ale przestalem grac 2 tyg przed zmiana grafiki (okolo 2008) bo moj wlasny sojusz mi wala wytyral i mnie podbil -.- bylem 114 w ranku :/ to samo mialem w grepolis tyle ze tu bylem 148 -.-
 

DeletedUser

Guest
Ostatnio próbowałem grać w plemiona , ale mi się nie podobają.
 

DeletedUser

Guest
Plemiona świat 50 zapraszam ;) , nick mam tam Onivusi 8,237 pkt. (na razie) .
 

DeletedUser

Guest
Co do Plemion.. Gra kiedyś była naprawdę świetna :) Przyjemnie się w nią grało kiedy nie była tak popularna, światów było znacznie mniej no i miało się z kim pograć(Ahh.. Te kobiety ) Teraz hmm... Nadal jest całkiem niezła, jednak moim zdaniem troszkę gorsza niż te 3 lata temu :]
 

DeletedUser6708

Guest
plemiona juz zeszły na psy. nie mogę tego absolutnie zrozumieć dlaczego wioski opuszczone same sie budują, to dla mnie zagadka jak na razie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
też grałem ponad 2 lata , i nikt mi nie powie że mając 2000 wiosek nie potrzebujesz czasu aby tego pilnować bo jak idzie fala 8000 ataków to musisz siedzieć i klinować od rana do wieczora przez dwa dni no i co najgorsze wlamania na konta , rozwiązywania plemienia cofanie wojsk itp. to mnie zniechęciło że ktoś nie potrafi grać uczciwie
 

DeletedUser6708

Guest
też grałem ponad 2 lata , i nikt mi nie powie że mając 2000 wiosek nie potrzebujesz czasu aby tego pilnować bo jak idzie fala 8000 ataków to musisz siedzieć i klinować od rana do wieczora przez dwa dni no i co najgorsze wlamania na konta , rozwiązywania plemienia cofanie wojsk itp. to mnie zniechęciło że ktoś nie potrafi grać uczciwie

to trzeba byc heraklesem zeby miec 2000 wiosek i w to grac... ja mialem 20 i zrezygnowalem.
 

DeletedUser

Guest
Plemiona w porównaniu z Grepolis wyglądają tak jakoś strasznie ubogo... nie sądzicie?
 

DeletedUser6708

Guest
plemionka byly by fajne gdyby zamiast bicia monet byly punkty walki pochodzy bo co ja z tego mam ze mnie atakuaja? nic a w grpolis sie zdobywa za to punkty na miasta
 

DeletedUser

Guest
ja tam mykam w plemionka na s 48;) wyglądają bardziej ubogo od grepolis ale przecież nie o grafikę chodzi w takich gierach;P
 
Status
Zamknięty.
Do góry