Pożegnanie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4218

Guest
Chcę tu i teraz pożegnać się z Wami.
Alfa był najwspanialszym światem przed wprowadzeniem wersji 2.0 i świata cudów.
Nie interesuje mnie świat bohaterów - dlaczego? Kolejne komercyjne zagranie Innogames - miał być dla wybranych, a okazało się, że warunki przyjęcia spełniają chyba wszyscy gracze z alfy... żal!
Znów zaczynać od nowa?
To nie dla mnie...

Specjalne podziękowania dla ludzi z którymi grałam kiedyś w KM, ale... ale...

Moją "rodziną" zostało Never - tam się odnalazłam. Nikt się mnie nie czepiał za to jaka jestem :) Może dla innych zabrzmi to dziwnie, ale serio Was pokochałam...

Dziękuję też moim przeciwnikom, bo bez nich ta gra nie miała by sensu :)

Dzemol... Ty wiesz :p

A tak swoja drogą, są też inni dzięki którym adrenalinka mi się podniosła nieraz...
Ale oni wiedzą i czytają, chociaż nie wypowiadają się na forum :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Pożegnanie

ja tez juz mowie - żegnajcie

Wszystkie 7 cudow wybudowane.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pożegnanie

co racja to racja ; Alfa to już nie ta Alfa tez zamiar mam zakończyć grę i z tego co wiem większość z sojuszu Armia Czerwona również myśli o zakończeniu już nawet widać ze nasi wrogowie już nie tak atakują jak kiedyś , już spokojnie można iśc do pracy i zaglądać raz dziennie na 20 min a w starej wersji to bylo coś caly czas adrenalinka rosła wiele bitew wygranych i przegranych wiele miast podbitych zadne nie stracone to cud a teraz to mi to LOTTO
 

DeletedUser7039

Guest
Odp: Pożegnanie

No już chyba wszyscy mają takie zdanie,Mi również już nie chce się grać,ataków nie widzę od dawna,nawet pozrywaliśmy wszystkie pakty i nadal nic,sojusze zaczęły się łączyć,wrogowie z sojusznikami,nic już nie ma sensu,pamiętam jak dzień przed wprowadzeniem wersji 2.0 miałem jeszcze ataki,ja tak samo odpowiadałem atakami,szykowałem się na podboje,a jak zobaczyłem wersję 2.0 wszystko ustało,wrogowie,nie atakują,ja też,nic nie buduję w miastach,wchodzę tylko po to,żeby porozmawiać z kumplami...

Zniszczyli tak dobrą grę,ale tak jest we wszystkich grach,zmiany zamiast polepszać grę to ją niszczą,aż w końcu nie będzie komu grać i dopłacać tych z wyższej półki...A teraz,pozostaje nam tylko wspominać stare,dobre czasy...

Jak na razie jeszcze zostanę,bo wierzę,że w Świecie bohaterów (który też zapewne wejdzie gdzieś w następne święta,bo będą ciągłe problemy) będzie coś w stylu starej wersji (najbardziej zniechęca Mnie ta mapa,gdyby był stary wygląd to założę się,że do dziś żaden z dobrych graczy nawet nie pomyślałby o zakończeniu gry)...
 

DeletedUser13012

Guest
Odp: Pożegnanie

co tu durzo mowic macie racje i tyle gra zamiast stawac sie bardziej interesujaca staje sie nudna stratedzy ustepuja miejsca politykiera wojna zanika i narazie niema nadzieji na zmiany

wlasciciele gry nastawieni sa na zysk a gracze odchodza bo wraz z postepem gry maja coraz wiecej obowiazkow a za podstawowe ulatwienia trzeba placic

mysle ze decyzja Sisi jest troche przedwczesna jak by nie bylo jest ikona tej gry nawet byla moja KROLOWA i jakos niemoge sie z ta decyzja pogodzic licze przynajmniej na probe z strony Sisi i innych graczy startu w tej nowej wersji :confused:

co do alfy podzielam wasza opinie jest i bedzie to najlepszy swiat tej gry dlatego pewnie ze pierwszy
wielu tu gralo i maja prawo znalesc sie w tym nowym swiecie :cool: cuda zniszczyly wiele relacji ale jest tu sporo wyrazistych graczy z ktorymi zawsze chetnie sie spotkam w grze bo w realu to ciezko jest ale sami wiecie ze odkrylismy sporo znajamych z roznych krancow polski a nawet swiata z ktorymi polaczyla was nic przyjazni albo sympati a w realu bylo by to niemozliwe lub prawie niemozliwe :D





pozdrawiam wszystkich i licze na spotkania w grze sercem macedonczk kowbojmariusz :D:D:D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Pożegnanie

co tu durzo mowic macie racje i tyle gra zamiast stawac sie bardziej interesujaca staje sie nudna stratedzy ustepuja miejsca politykiera wojna zanika i narazie niema nadzieji na zmiany

wlasciciele gry nastawieni sa na zysk a gracze odchodza bo wraz z postepem gry maja coraz wiecej obowiazkow a za podstawowe ulatwienia trzeba placic

mysle ze decyzja Sisi jest troche przedwczesna jak by nie bylo jest ikona tej gry nawet byla moja KROLOWA i jakos niemoge sie z ta decyzja pogodzic licze przynajmniej na probe z strony Sisi i innych graczy startu w tej nowej wersji :confused:

co do alfy podzielam wasza opinie jest i bedzie to najlepszy swiat tej gry dlatego pewnie ze pierwszy
wielu tu gralo i maja prawo znalesc sie w tym nowym swiecie :cool: cuda zniszczyly wiele relacji ale jest tu sporo wyrazistych graczy z ktorymi zawsze chetnie sie spotkam w grze bo w realu to ciezko jest ale sami wiecie ze odkrylismy sporo znajamych z roznych krancow polski a nawet swiata z ktorymi polaczyla was nic przyjazni albo sympati a w realu bylo by to niemozliwe lub prawie niemozliwe :D





pozdrawiam wszystkich i licze na spotkania w grze sercem macedonczk kowbojmariusz :D:D:D

Mariusz dzięki za ciepłe słowa. Grałeś ze mna od początku :)
Może i byłam do bani jako dowódca, ale ludzi się nie zapomina.

Co do odejścia - wróciłam po 46 dniowym urlopie, ale to już nie to samo, nie ta alfa, nie ten klimat.
Chociaż ludzie dla których grałam nadal są na alfie i z wieloma spotykam się na innych światach.

P.S.
Co się stało, że zdecydowałeś się założyć konto na FO?
 
Status
Zamknięty.
Do góry