[Ulepszenie] Pobieranie surowców na apce

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29846
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o propozycji?

  • Przeciw

    Głosy: 0 0,0%
  • Obojętne

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    19
Status
Zamknięty.

DeletedUser29846

Guest
Witam, pobieranie surowców na apce przy kilkunastu (czy w pozniejszym etapie gry to udręka). Należy wejść w podglądy, podgląd wiosek, potem każdą wyspe klikać, wybrać czas i pobrać surowce. Nie można by wprowadzić choć jednej z tych opcji (?):
-Pobranie surowcow jednym kliknieciem ze wszystkich wysp (pewnie nie przejdzie bo by kazdy co 10 min klikał)
-Przesuwanie lewo prawo aby zmienić wyspę z ktorej chcemy pobrać surowce (obecnie odbierajac z przedostatniej wyspy na liście musimy znowu przesuwac na sam dół co mi osobiscie działa ogromnie na nerwy)
-Wprowadzenie w ustawieniach domyślnej wartości czasowej która automatycznie sie zaznaczy przy wejsciu w pobranie surowców
 

DeletedUser27444

Guest
Temat apki wałkowany ... DonBeker zaraz ci linki poda, ja nigdy nie moge niczego na forum znaleźć.
ale nie wstrzymuj oddechu... nie sądzę żebyśmy tych zmian apki doczekali ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Ja aktualnie to chwilowo nie mam co robić, alkohol jakoś słabo wchodzi, a droga do domu długa i w słabych humorach, ale to najwyżej jutro wieczorem może czegoś poszukam...na telefonie szkoda czasu :)


PS: A co do sensu stricte tego tematu, to zbieranie surki przez apkę, to jest rzeczywiście mocno uciążliwe zajęcie i dobrze byłoby coś z tym zrobić...a temat rzeczywiście był już poruszany, a przynajmniej coś mi gdzieś świta, że o tym czytałem. Tylko nie wiem, czy tutaj, czy na forum sojuszu na jakimś świecie narzekania o tym ;)
 

DeletedUser27444

Guest
Ok . Ja coś znalazłem :)
To jest w Dyskusjach :
Dyskusja-na-temat-wersji-mobilnej-na-androida-oraz-ios
 

DeletedUser5

Guest
Dodałam ankietę. Nie kojarzę takiej propozycji w tym dziale, dlatego możemy zostawić ten temat i zebrać trochę głosów, przekażemy wtedy pomysł jako konkretną propozycję zamiast opinii na podstawie komentarzy w dyskusjach ;)
 

DeletedUser29184

Guest
Na apce to wyspa z której sie wzieło surke za pomoca kapitana powinna automatycznie spadać na sam doł listy a tak sie nie dzieje i trzeba coraz dalej sie doszukiwac tych swoich miast, więc głos na tak
 

DeletedUser29238

Guest
Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja przeszła wstępną weryfikację i została przesłana do dalszego rozpatrzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry