[Ulepszenie] Pobieranie surowców na apce

Co sądzisz o propozycji?

• Przeciw

Głosy: 0 0,0%
  • Obojętne

Głosy: 0 0,0%

• W sumie głosujących
    19
Witam, pobieranie surowców na apce przy kilkunastu (czy w pozniejszym etapie gry to udręka). Należy wejść w podglądy, podgląd wiosek, potem każdą wyspe klikać, wybrać czas i pobrać surowce. Nie można by wprowadzić choć jednej z tych opcji (?):
-Pobranie surowcow jednym kliknieciem ze wszystkich wysp (pewnie nie przejdzie bo by kazdy co 10 min klikał)
-Przesuwanie lewo prawo aby zmienić wyspę z ktorej chcemy pobrać surowce (obecnie odbierajac z przedostatniej wyspy na liście musimy znowu przesuwac na sam dół co mi osobiscie działa ogromnie na nerwy)
-Wprowadzenie w ustawieniach domyślnej wartości czasowej która automatycznie sie zaznaczy przy wejsciu w pobranie surowców

Temat apki wałkowany ... DonBeker zaraz ci linki poda, ja nigdy nie moge niczego na forum znaleźć.
ale nie wstrzymuj oddechu... nie sądzę żebyśmy tych zmian apki doczekali ;)

Ostatnia edycja:
Ja aktualnie to chwilowo nie mam co robić, alkohol jakoś słabo wchodzi, a droga do domu długa i w słabych humorach, ale to najwyżej jutro wieczorem może czegoś poszukam...na telefonie szkoda czasu :)

PS: A co do sensu stricte tego tematu, to zbieranie surki przez apkę, to jest rzeczywiście mocno uciążliwe zajęcie i dobrze byłoby coś z tym zrobić...a temat rzeczywiście był już poruszany, a przynajmniej coś mi gdzieś świta, że o tym czytałem. Tylko nie wiem, czy tutaj, czy na forum sojuszu na jakimś świecie narzekania o tym ;)

Dodałam ankietę. Nie kojarzę takiej propozycji w tym dziale, dlatego możemy zostawić ten temat i zebrać trochę głosów, przekażemy wtedy pomysł jako konkretną propozycję zamiast opinii na podstawie komentarzy w dyskusjach ;)

Na apce to wyspa z której sie wzieło surke za pomoca kapitana powinna automatycznie spadać na sam doł listy a tak sie nie dzieje i trzeba coraz dalej sie doszukiwac tych swoich miast, więc głos na tak

misiek200200

Zespół Grepolis
Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja przeszła wstępną weryfikację i została przesłana do dalszego rozpatrzenia.