Podbicie wioski i wsparcie

  • Rozpoczynający wątek szczecin224
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Co się dzieje ze wsparciem, które wychodzi z wioski x i dochodzi, ale w czasie gdy tam przebywa wioska x zostaje podbita. Co się wtedy dzieje ze wsparciem?
 

DeletedUser

Guest
z tego co czytalem ale nie jestem pewien to gdy z wioski 1 wyslemy wsparcie do wioski 2 to w przypadku straty wioski 1 to w wiosce 2 znika to wsparcie ale nie jestem pewien wiec prosze czekac na odp kogos bardziej doswiadczonego
 

DeletedUser

Guest
Nic nie znika...
Kiedy dany gracz prosi graczy o wsparcie do wioski x a wrogi sojusz mu ją przejmuje,wtedy wsparcie,które dopłynęło już po podbiciu zostaje w mieście(Gracze muszą ręcznie zawrócić je do swoich miast).
 

DeletedUser

Guest
neirog ale koledze szczecin chodzi o to ze jak wioska z której wsparcie wyszło zostanie przejęta a nie ta do której wsparcie idzie t/z ja wysyłam ci wsparcie i jak moje wojo jest u ciebie mnie ktoś atakuje i przejmuje to moje wojsko które było u ciebie znika (jak się nie mylę)
 

DeletedUser4784

Guest
jeśli wysłałeś ze swojej wioski 'x' wsparcie do miasta 'y' gracza D to jeśli w tym czasie ktoś podbije twoje miasto 'x' to wojska stacjonujące z tego miasta w mieście 'y' znikają :)
 

DeletedUser

Guest
Co się dzieje ze wsparciem, które wychodzi z wioski x i dochodzi, ale w czasie gdy tam przebywa wioska x zostaje podbita. Co się wtedy dzieje ze wsparciem?


Jezeli wioska, w której wojsko zostało wyprodukowane i wysłane na wsparcie zostanie w międzyczasie przejęta. To to wsparcie znika.
 
Jezeli wioska, w której wojsko zostało wyprodukowane i wysłane na wsparcie zostanie w międzyczasie przejęta. To to wsparcie znika.

a ja mam takie pytanie

chcialem wyslac wojsko zeby podbili sasiada i ukradli mu troche sorowca a niechcacy nacislem na wsparcie i poszli (jakies 2dni temu) i nie wrocili jest szansa ze jeszcze wroca ?bo nie mam pojecia jak to zrobic
 

DeletedUser1360

Guest
wejdź w agore w tym mieście z którego wysłałeś wojsko kliknij zakładkę na zewnątrz i tam odeślij wojsko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry