[Omawiane] Podboj ....

  • Rozpoczynający wątek dzimmer
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
jak szybko dojsc do zbadania podboju? jakies propozycje na rozwijanie miasta?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Podboj ....

jak szybko dojsc do zbadania podboju? jakies propozycje na rozwijanie miasta?

jedyna szansa szybkiego rozwoju w stronę podboju to zadbanie o dużą ilośc surowców a zrobisz to:

jak najszybciej zdobycie 7 wiosek rolniczych czyli inwestycja w wojsko do pewnego momentu a nadwyżki inwestować w budynki.
klikać w rolnicze od rana do nocy
mieć znajomych na wyspie co będą pakować surowce we wioski rolnicze do poziomu minimum 4lev (bo Ty lepiej inwestuj w budynki)
budować tylko akademie, magazyn, port i skracać te budynki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Podboj ....

jedyna szansa szybkiego rozwoju w stronę podboju to zadbanie o dużą ilośc surowców a zrobisz to:

jak najszybciej zdobycie 7 wiosek rolniczych czyli inwestycja w wojsko do pewnego momentu a nadwyżki inwestować w budynki.
klikać w rolnicze od rana do nocy
mieć znajomych na wyspie co będą pakować surowce we wioski rolnicze do poziomu minimum 4lev (bo Ty lepiej inwestuj w budynki)
budować tylko akademie, magazyn, port i skracać te budynki.

ładne wyjaśnienie, ale zabrakło gospodarstwa bo bez ludków to tylko magazyn można budować, ważną rzeczą jest mur jeśli chodzi o nowy system podboju
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Podboj ....

No tylko jaki jest sens budować mur, skoro kolega zamierza badać podbój!?
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Podboj ....

@up pewnie po to żeby jego prędzej nie podbili zanim sam podbój zbada (mur rzeczą świętą :D )
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Podboj ....

No to zależy od systemu podboju...na starym podboju murek czasem bardziej utrudnia, niż pomaga :)

A wracając do tematu, to pytanie było o to, jak najszybciej zbadać podbój...a do samego badania murek potrzebny nie jest :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Podboj ....

Ja musiałem wybudować murek to wybudowałem tylko na 1 . Bo się nie opłaca w 1 mieście . W 1 trzeba walić w :

-Magazyn
-Port
-Akademie

A to po to żeby szybciej zbadać podbój :
-Obóz drwali
-Kamieniołom
Kopalnia srebra
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Podboj ....

ładne wyjaśnienie, ale zabrakło gospodarstwa bo bez ludków to tylko magazyn można budować, ważną rzeczą jest mur jeśli chodzi o nowy system podboju

Wiesz przy takich pytaniach ciężko dokładnie napisać co i jak. Tyle ile ludzi tyle strategii. Ale i tak najszybciej dochodzą do podboju gracze co idą w akademie i złocą. Ja też tak robie od razu napiszę.

Kolega zapytał o rozwijanie miasta - wiadomo że niektóre budynki trzeba wybudować choć by do pewnego poziomu.
Z pewnością każdy wie co trzeba posiadać by mieć podbój i możliwość wysyłania kolona: MAGAZYN 20 lev, AKADEMIA 28 lev, PORT 20 lev i wszystkie towarzyszące temu budynki.
Ale kluczem tego wszystkiego jest posiadać surowce na te budynki i szybko je wybudować.
- żeby posiadać na te budynki surowce trzeba klikać we wioski rolnicze i mieć ich dużo - 7 wystarczy, 8 to strata czasu i jednostek.
- żeby je szybko wybudować to trzeba - albo złotem skracać. Albo wybadać w akademii "żuraw" i rozsądnie manewrować czarem z misji wyspowej "Przyspieszona budowa". Czyli zostawiać sobie te czary na sam koniec jak będą budynki budować się długo. Nazbierać surowce i dać kilka budynków.

Kiedyś testowałem inną strategie - bo jak wiadomo szybkiej budowie pomaga rozwój senatu. Niestety jak zaczniemy go stawiać na maxa i zanim on będzie to szybkość jaką zwiększymy budynki nie zrekompensują nam straty jaką wydaliśmy na sam senat.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry