[Ulepszenie] Podgląd handlu-wyszukiwarka ruchów handlowych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21146
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się pomysł wprowadzenia wyszukiwarki ruchów handlowych?

  • Tak

    Głosy: 7 100,0%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%
  • Obojętnie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    7

DeletedUser21146

Guest
Witam, moją propozycją jest ulepszenie podglądu handlu (dostępnego dla osób, które korzystają z usług Zarządcy) o wyszukiwarkę ruchów handlowych. Obecna wyszukiwarka pozwala jedynie na selekcjonowanie własnych miast, nie odnosi się ona w żaden sposób do ruchów handlowych. Dzięki nowej opcji moglibyśmy szybko sprawdzić, czy i ile surowców wysłaliśmy do innego miasta, na przykład miasta sojusznika (w przypadku własnych miast można to sprawdzić wchodząc do miasta docelowego). Wyszukiwarka miałaby działać podobnie jak ta zamieszczona w podglądzie ruchów wojsk.
Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że taka opcja usprawniłaby funkcjonalność gry. Często wysyłam surowce do wielu miast sojuszników na raz a przy dużej liczbie wiosek ogarnięcie, gdzie już wysłaliśmy, a gdzie jeszcze nie, jest istnym koszmarem. Szczególnie, jeśli miasta docelowe mają podobne nazwy-ręczne wyszukiwanie przysparza o zawrót głowy. Poniżej załączam obrazek przedstawiający podgląd ruchów handlowych, o których mowa w pomyśle.
14dftl4.png


27.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29238

Guest
Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja nie przeszła wstępnej weryfikacji i została odrzucona.
 
Do góry