[Wyjaśnione] Podgląd Kapitana

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser28952
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser28952

Guest
Witajcie jestem nowym graczem, niestety jeszcze nie ogarniam w 100% całej gry proszę o pomoc mam misje typu podgląd kapitana muszę z łatwością odebrać surowce za pomocą podglądu kapitana POMOCY jak włączyć podgląd kapitana ?

Pozdrawiam i dziekuje, Adada6
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Wcześniej musiałeś wykonać misję, w której mogłeś aktywować kapitana za darmo. Po jego aktywowaniu, po najechaniu na trzecią ikonkę od lewej w menu (na samej górze po lewej stronie, zaraz za notatnikiem i ekwipunkiem) klikasz na ostatnią opcję z rozwijanego menu "wioski". Po lewej stronie okienka, które Ci wyskoczyło wybierasz miasto (jak masz jedno, to jest ono aktywne), a po prawej stronie możesz sobie wybrać wioski, które chcesz sfarmić i czas farmienia. Klikasz "zażądaj" na dole po prawej i gotowe!

PS: Jak ktoś może, to dorzućcie screen, bo ja na telefonie nie mam jak:/
 
1234.jpg
 

DeletedUser28952

Guest
Wcześniej musiałeś wykonać misję, w której mogłeś aktywować kapitana za darmo. Po jego aktywowaniu, po najechaniu na trzecią ikonkę od lewej w menu (na samej górze po lewej stronie, zaraz za notatnikiem i ekwipunkiem) klikasz na ostatnią opcję z rozwijanego menu "wioski". Po lewej stronie okienka, które Ci wyskoczyło wybierasz miasto (jak masz jedno, to jest ono aktywne), a po prawej stronie możesz sobie wybrać wioski, które chcesz sfarmić i czas farmienia. Klikasz "zażądaj" na dole po prawej i gotowe!

PS: Jak ktoś może, to dorzućcie screen, bo ja na telefonie nie mam jak:/

Dziękuję bardzo za pomoc poleciał + WYJASNIONE!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
olidexp otwórz okno zakupu premium, następnie wybierz w nim zakładkę "SMS/Landline". Do wyboru będziesz mieć dwie oferty, 330 lub 750 złotych monet. Gdy klikniesz na jedną z nich, zobaczysz okienko, w którym należy wpisać numer telefonu komórkowego. Potwierdź, klikając przycisk "Kontynuuj". Po chwili otrzymasz sms z kodem, który trzeba wpisać w oknie zakupu złota.
 

DeletedUser19924

Guest
A już jest wszystko ok? Ostatnio był problem z tym i trzeba było w ciemno słać sms PAY na dany numer...niewtajemniczona osoba nie wiedziałaby co zrobić :)
 

yakamoz

Zespół Grepolis
DonBeker czy mogłabym prosić o więcej szczegółów? Nie spotkałam się z problemem, który wymagałby wysyłania smsów w ciemno, a wręcz przestrzegałabym przed tym. Każda płatność musi być najpierw zainicjowana w grze, później ukończona w odpowiednim czasie. W przeciwnym wypadku transakcja nie zostaje zrealizowana automatycznie, co wiąże się z potrzebą kontaktu z teamem zajmującym się płatnościami.
 

DeletedUser19924

Guest
Jakoś około świąt wpisywało się numer i inicjowało płatność przez SMS, po czym nie dostawało się automatycznego sms. A ludzie czekali i czekali na tego smsa, na którego się odpisuje i nic nie dostawali po czym rezygnowali z tego sposobu płatności.

W okienku w grze wyświetlało, żeby wysłać SMS PAY na podany numer i jak się go wysłało, to złoto na koncie mimo wszystko się pojawiało...
 

DeletedUser18203

Guest
Moze przesilenie sieci swiateczne.
A co do tematu to olidexp niekupuj zlota szkoda pieniedzy bo i tak Ci miasto zabiora.
Jak nie wiesz jak zloto kupic to pewnie tez nie wiesz jak sie obronic:)
 

DeletedUser29041

Guest
Witam.
Podłącze się do pytania o kapitana,tyle że w aplikacji mobilnej. Jak ta misję ukończyć?
 

DeletedUser5

Guest
PinkiPye, trzeba wejść w menu, otworzyć ekran "podglądy", na górnym pasku wybrać opcję "podgląd wiosek" i następnie wybrać miasto. Znajdziesz tam opcję żądania surowców z wioski.
 
Status
Zamknięty.
Do góry