Podgląd poleceń- dodanie zakładki "wszystko"

  • Rozpoczynający wątek vidark
  • Data rozpoczęcia

Czy propozycja jest ok?

  • Tak

    Głosy: 23 85,2%
  • Nie

    Głosy: 1 3,7%
  • Obojętne

    Głosy: 3 11,1%

  • W sumie głosujących
    27
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Czołem,
po ostatniej aktualizacji gry,która miała pomóc w przeglądzie i sprawić aby wszystko było ładne,kolorowe i czytelne, troszkę się pogorszyło moim zdaniem.

Przed aktualizacją,kiedy wchodziliśmy do podglądu poleceń (dla KP) wszystkie wysłane ataki/wsparcia były listowane jedno pod drugim.
Po aktualizacji rozdzielili ataki/wsparcia/szpiegowanie na trzy różne zakładki, niby ma to poprawić przejrzystość itp, ale mnie osobiście bardzo to przeszkadza i chciałbym mieć możliwość podejrzenia wysłanych ataków i wsparć w jednym miejscu,w jednej zakładce.

Moja propozycja jest prosta. Chciałbym aby w przyszłej aktualizacji dodali również zakładkę "Wszystkie polecenia" lub poprostu "Wszystko" do podglądu poleceń.
 

DeletedUser

Guest
popieram... szczególnie przydane było 'wszystko w jednym' gdy się szło pociągiem na kolonizację (|czyszczenie|-|kolon|-|wsparcie|): od razu było widać czy co kiedy wchodzi i czy czegoś nie wycofać.
 

DeletedUser

Guest
Jak najbardziej. Wprawdzie da się obliczyć, czy jakieś wsparcie nie wchodzi przed kolonem, ale wtedy wystarczyło rzucić okiem i wszystko było jasne.
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem ile głosów powinno być,ale póki co widać pomysł się przyjął.
Jest jakaś szansa że ktoś to popchnie dalej?
 

DeletedUser

Guest
Pomysł dobry,też się czasem denerwuje,szczególnie,że mój internet jest tak powalająco szybki,że zdążę w ciągu 20 minut wysłać kolona :eek:
Nie wiem jak Wy,ale czy to nie powinno znajdować się w światowej księdze rekordów Guinessa?

Jak najbardziej na tak(sonda)
 

DeletedUser10899

Guest
Propozycja wprowadzona w życie

Wprowadzone.

Temat Zamykam
 
Status
Zamknięty.
Do góry