[Ulepszenie] Podgląd poleceń

Czy chciałbyś zobaczyć tą zmianę w grze?

  • Za

    Głosy: 27 90,0%
  • Przeciw

    Głosy: 3 10,0%
  • Obojętne

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    30
Status
Zamknięty.
Witam
Proponuje ulepszenie/modyfikacje podglądu poleceń, który jest dostępny dla graczy posiadających Zarządce.
Ulepszenie/modyfikacja polegała by na tym że cały podgląd nie aktualizował by się po zmianie miasta (zmiana miasta w którym aktualnie sie znajdujemy) , oraz gdy jakieś polecenie wygaśnie/dotrze do celu.

Obecnie podgląd i wszystkie filtry aktualizują/resetują się gdy się zmieni miasto w którym się jest lub gdy któreś polecenie wygaśnie albo dojdzie do celu.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Na czym konkretnie ma polegać to ulepszenie?
Czy chodzi o to, że okno poleceń zamyka się przy zmianie miasta aktywnego i/lub po dojściu ataku/wsparcia czyli wygaśnięciu polecenia/ruchu wojsk?
A może chodzi o to, aby wszystkie polecenia były widoczne przez, na przykład 3 miesiące pomimo tego, że dawno są nieaktywne?
 
Chodzi o to ze irytujące jest ciągłe ustawianie okna poleceń bądź to że samoistne odświeżanie się okna przeszkadza w robieniu synchro
 
Powiedzmy że idzie na mnie 30 ataków. I chce zobaczyć czy zrobiłem w tych wszystkich miastach uniki (czy nie zostały w nich żadne wojska np. statki ogniowe,kolonizacyjne, jednostki ofensywne lądowe). W miedzy czasie sam wysłałem 500 ataków i idzie jeszcze do mnie 200 wsparć.

Otwieram podglad polecen dostępny u zarządcy. Filtruje sobie polecenia ukrywajac wsparcia i ataki morskie. Zostają wtedy ataki lądowe w okienku poleceń które na mnie idą.

Noi mam liste poleceń z tymi 30 atakami, i gdy chce sobie sprawdzić te miasta z góry na doł (wejsć w nie i sprawdzić stan wojska), filtry się resetują, i zamiast widzieć 30 ataków, znowu widze 500 moich ataków i 200 wsparć.

Jeśli chciałbym zobaczyć wszystkie polecenia na nowo to zamknałbym i otworzył znowu okno poleceń, albo dodał filtry które wczesniej usunełem.

Poprostu okno polecen nie ma się samo resetować gdy zmieniam miasto w którym sie znajduje, albo gdy dojdzie jakieś polecenie/zniknie.

Ja sam chce decydować kiedy ono ma się zresetować - będe chciał widzieć wszystkie polecenia to otworze sobie na nowo okno poleceń.

Póki mam wybrane filtry to te filtry maja obowiazywać a nie się same resetować przez to że zmieniłem miasto albo ze jakieś polecenie doszło do celu albo wygasło.

Tak samo jeśli w polu szukaj w poglądzie poleceń wpisze jakas fraze, to ma ona obowiazywać póki jej stamtąd nie usune, a nie resetować sie po zmianie miasta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry