podgląd urlopu oraz bana

  • Rozpoczynający wątek Kurczak Dozymetryczny
  • Data rozpoczęcia

jesteś za propozycją?

  • tak

    Głosy: 21 77,8%
  • tak, po poprawkach

    Głosy: 4 14,8%
  • nie

    Głosy: 1 3,7%
  • nie mam zdania

    Głosy: 1 3,7%

  • W sumie głosujących
    27
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
była propozycja by założyciele/liderzy mieli podgląd na to czy gracze się logują.

moja propozycja jest podobna. nie ma zastępstw jak w plemionach, jest za to urlop. w czasie urlopu nie przybywa nam pkt. obecnie jeśli nie poinformujemy sojuszu że idziemy na urlop, wygląda to tak jakbyśmy zakończyli grę (zerowy przyrost pkt w statach). proponuję więc by na liście członków sojuszu, przy ich nickach pojawiał się jakiś znaczek informujący, że dany gracz jest na urlopie (może jeszcze dodatkowo podzielić taki znaczek informujący na 2 rodzaje: gracz czeka na aktywację urlopu, urlop jest aktywny)

druga sprawa - ban. założyciele i liderzy mogliby widzieć na liście członków jakiś znaczek (kłódka czy coś) informujący że gracz ma bana.
rozdrobnić ten pomysł można na rodzaje bana: dożywotni/kilkudniowy; z możliwością ataku/bez możliwości ataku - inny kolor lub rodzaj znaczka w zalezności od rodzaju bana
 

DeletedUser

Guest
Popieram. Bardzo to by pomogło w selekcji w następnych etapach gry. Dzięki temu też można by było uniknąć kłopotów później
 

DeletedUser

Guest
Jestem za,zeby nie ktorzy sie nie martwili co sie dzieje z danym graczem.
 

DeletedUser

Guest
obaj popieracie a widzę tylko 1 głos w ankiecie +1 swój:D
 

DeletedUser

Guest
jestem za, wszystkie takie rzeczy ułatwiają kontrolę nad członkami sojuszu
 
Status
Zamknięty.
Do góry