1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

podgląd urlopu oraz bana

Dyskusja w 'Wprowadzone w życie' rozpoczęta przez użytkownika Kurczak Dozymetryczny, 14. Mar 2010.

?

jesteś za propozycją?

1. tak

21 głos(ów)
    77,8%
  2. tak, po poprawkach

4 głos(ów)
    14,8%
  3. nie

1 głos(ów)
    3,7%
  4. nie mam zdania

1 głos(ów)
    3,7%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. była propozycja by założyciele/liderzy mieli podgląd na to czy gracze się logują.

moja propozycja jest podobna. nie ma zastępstw jak w plemionach, jest za to urlop. w czasie urlopu nie przybywa nam pkt. obecnie jeśli nie poinformujemy sojuszu że idziemy na urlop, wygląda to tak jakbyśmy zakończyli grę (zerowy przyrost pkt w statach). proponuję więc by na liście członków sojuszu, przy ich nickach pojawiał się jakiś znaczek informujący, że dany gracz jest na urlopie (może jeszcze dodatkowo podzielić taki znaczek informujący na 2 rodzaje: gracz czeka na aktywację urlopu, urlop jest aktywny)

druga sprawa - ban. założyciele i liderzy mogliby widzieć na liście członków jakiś znaczek (kłódka czy coś) informujący że gracz ma bana.
    rozdrobnić ten pomysł można na rodzaje bana: dożywotni/kilkudniowy; z możliwością ataku/bez możliwości ataku - inny kolor lub rodzaj znaczka w zalezności od rodzaju bana

2. Bea8a

Bea8a Guest

Popieram. Bardzo to by pomogło w selekcji w następnych etapach gry. Dzięki temu też można by było uniknąć kłopotów później

3. Mullich

Mullich Guest

Jestem za,zeby nie ktorzy sie nie martwili co sie dzieje z danym graczem.

4. obaj popieracie a widzę tylko 1 głos w ankiecie +1 swój:D

5. Bea8a

Bea8a Guest

oboje i to mój głos.

podobne coś jest na plemionach, więc to nie powinien być problem z wprowadzeniem tego

6. ixia

ixia Guest

jestem za, wszystkie takie rzeczy ułatwiają kontrolę nad członkami sojuszu

Do góry
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.