[Naprawiony] Podglądy - lista miast - błędne wyświetlanie aktywnych zaklęć i bonusów.

  • Rozpoczynający wątek josss
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Świat Delos

Uruchamiam "Podglądy/Lista miast". W kolumnie "Aktywne zaklęcia" przy wszystkich miastach są widoczne te zaklęcia i bonusy, które są aktywne w bieżącym mieście.

Np. moim bieżącym miastem jest miasto A, w którym mam aktywny zew morza i przyśpieszoną rekrutację. Otwieram podglądy/listę miast i ikonki zewu morza i przyśpieszonej rekrutacji są widoczne przy wszystkich moich miastach. Przy otwartych podglądach zmieniam miasto na B, w którym mam aktywną ochronę miasta - w aktywnych zaklęciach na liście miast nic się nie zmienia (nadal wszędzie mam zew i rekrutację), ale kiedy teraz zamknę podglądy i ponownie je otworzę, to przy wszystkich mam widoczną ochronę miasta.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Podglądy - lista miast - błędne wyświetlanie aktywnych zaklęć i bonusów.

Mogę potwierdzić. Odpaliłem na Sparcie zew morza w jednym mieście, a następnie wszedłem w tę "listę miast" i rzeczywiście pokazuje mi, że bonus jest aktywny we wszystkich miastach...
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Podglądy - lista miast - błędne wyświetlanie aktywnych zaklęć i bonusów.

Ten błąd jest znany i w najbliższym update jest usuwany Update 2.96
W podglądach premium czary i bonusy z aktywnego miasta wyświetlały się we wszystkich miastach.
temat oznaczam jako naprawiony.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Podglądy - lista miast - błędne wyświetlanie aktywnych zaklęć i bonusów.

Yyy...ja tutaj czegoś nie rozumiem. Skoro błąd występuje, to jest i nie można napisać, że został naprawiony. Jak zostanie naprawiony, to dopiero wtedy będziesz mógł zmienić prefiks w temacie. Nie mów hop zanim nie przeskoczysz...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Podglądy - lista miast - błędne wyświetlanie aktywnych zaklęć i bonusów.

Faktycznie - naprawione.
 
Do góry