Podglady ( Kultura )

Co o tym myslisz


  • W sumie głosujących
    22
Status
Zamknięty.
Witam chcialem zaproponowac mozliwosc odznaczenia danego miasta w Podgladzie Kultury (opcja premium )

''tak to by mialo mniej wiecej wygladac''

40157265.png


Niby niewielka zmiana a czasem moze sie przydac

Zapraszam do glosowania i komentarze mile widziane
coolfaceq.gif
 
Ostatnia edycja:

tomaszek79

Zespół Grepolis
Odp: Podglady ( Kultura )

A czemu dokładnie miało by to służyć jeśli mogę wiedzieć? Skoro dajesz taką propozycję z dopiskiem "czasem może się przydać" to zapewne masz kolejny pomysł jak to wykorzystać.Szczerze mówiąc mam już mały pomysł ale poczekam na autora :) być może myślimy o tym samym?
37.
prezent2.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Podglady ( Kultura )

chodzi mi o to zeby byla mozliwosc wybierania miast ( w podgladzie kultury )
narazie jest tylko ze za jednym kliknieciem we wszystkich dostepnych miastach sie robia pochody festyny igrzyska wystepy teatralne itd
 

tomaszek79

Zespół Grepolis
Odp: Podglady ( Kultura )

Ja pomyślałem o czymś troszeczkę innym coś na zasadzie automatyzacji by w miastach zaznaczonych festyny, pochody, igrzyska i występy teatralne odbywały się automatycznie i nie trzeba by ich zlecać lecz tu powstał by problem z festynami bo nie każdy by chciał by mu surowce przeznaczone na budowę woja "uciekały" na festynie czy też tracenie złota na igrzyska i w tedy dobrym rozwiązaniem było by wprowadzenie opcji w których miastach mogły by odbywać się one automatycznie a gdzie nie.
Jednak Twój pomysł uważam za ciekawy.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Podglady ( Kultura )

Ja głosowałem na tak.

Co to zmieni?
Przykładowo... w tej chwili muszę najpierw zrobić rekrutację (wojsko najważniejsze) a potem dopiero klikać w festyny coby nie zużyć surowców potrzebnych do rekrutacji.
No ale czasem brak mi np. łask na przyspieszenie rekrutacji i wolę z nią poczekać a surowce na festyny już zebrane. Jeśli proponowana zmiana by weszła to mógłbym odznaczyć wioski przeznaczone do rekrutacji i poczekać a w pozostałych festyny trzasnąć za jednym kliknięciem.
Przy dużej ilości wiosek to ułatwienie.
Takich hipotetycznych sytuacji można wymyślić bardzo dużo...

A co do automatycznych festynów o których mówi @tomaszek to jestem przeciwny każdej opcji równającej aktywnych z nieaktywnymi i zawsze będę na nie dla takich propozycji.

45.jajko_-45.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Podglady ( Kultura )

Sama koncepcja blokowania pożerających surowce wydarzeń kulturalnych byłaby moim zdaniem przydatna, już pochody i igrzyska mogły by nie być blokowane. Nie jestem natomiast przekonany czy robienie tego w podglądzie kultury nie spowodowałoby "zapominania" takich miast. Lepszym rozwiązaniem byłby podział na 2 grupy łatwiej by było nad tym panować.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Podglady ( Kultura )

Mija się to z celem. Jeśli nie chcemy zrobić np. festynu w każdym mieście to klikamy po kolei tam gdzie sobie tego życzymy. Z doświadczenia wiem, że przy 80 miastach robi się wszędzie gdzie się da. A tam gdzie się nie chce po prostu nie ma wystarczająco surowców.
Propozycja odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry