Podniesienie prędkości nowego świata do 4.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29075
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za podniesieniem prędkości świata?

  • Tak

    Głosy: 68 50,7%
  • Nie

    Głosy: 63 47,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 2 1,5%
  • Tak, ale na 3.

    Głosy: 3 2,2%

  • W sumie głosujących
    134

DeletedUser24372

Guest
4 to moze i za dużo dla niektórych no okej...nie każdy lubi być 24/h przy grze. 2 zaś to nudny. Niech będzie prędkość 3 i będzie gitara, ;)
 

DeletedUser31758

Guest
i znowu kilku forumowych krzykaczy próbuje popsuć zabawę wszystkim innym bo coś im nie pasuje
cała nasza 22 osobowa ekipa od razu odpadnie z gry na tym świecie, nie ma jak eliminować sobie konkurencję za nim świat się zacznie a później chwalić się jakim się nie jest super graczem który wygrał sam ze sobą na świecie martwym od pierwszego dnia
 

DeletedUser23379

Guest
Zdecydowanie tak. Przynajmniej 3, choć prędkość 4 byłaby super - dominacja jest idealnym systemem do prężnej gry.

DEDUS - chyba trochę dramatyzujesz ;)
 

DeletedUser26648

Guest
jestem przeciw,
pora na coś wolniejszego
bo nie dość że era cudaków na niektórych światach to teraz zdecydowanie trzeba odpocząć. Ta gra nie miałaby sensu, trzeba trochę zbastować (odpocząć) od Grepo - to tylko Gra - niezwykła Gra i jestem jej zwolenniczką, jednakże w życiu każdego człowieka przychodzi taki czas żeby ograniczyć na maxa ilę się da.
 

DeletedUser11944

Guest
Dudek w swojej propozycji nie uwzględnił jednej rzeczy, a mianowicie tego, że zmiana prędkości świata wymusza też zmianę innego parametru. Nikt tutaj tego wcześniej nie zauważył. Nowy świat ma prędkość świata o wartości 2 i prędkość "normalną" dominacji - czyli ED zaczynać się może po 180 dniach. Zmiana prędkości świata z 2 na 4, przy zostawieniu "normalnej" prędkości dominacji wymusi zmianę rozpoczęcia ED i ta zacznie się po 120 dniach. Skrócenie czasu gry o 2 miesiące to niezwykle istotna zmiana i według mnie nie wolno tego ignorować. Stąd cała ta ankieta jest nic nie warta ;P

dominacja jest idealnym systemem do prężnej gry.
Skąd to wiesz, masz już jakieś doświadczenie z dominacją? Tu nikt nie zna nawet dobrze zasad dominacji.
 

DeletedUser15806

Guest
Jack, nie bierzesz pod uwage tego, ze wyrownane swiaty z dominacja moga sie ciagnac w nieskonczonosc. Skrocenie czasu do rozpoczecia jest zmiana niewielka. czy to bedzie 120, 150 przy predkosci 3 , czy wiecej to prawie bez roznicy
 

DeletedUser22713

Guest
Dudek w swojej propozycji nie uwzględnił jednej rzeczy, a mianowicie tego, że zmiana prędkości świata wymusza też zmianę innego parametru. Nikt tutaj tego wcześniej nie zauważył. Nowy świat ma prędkość świata o wartości 2 i prędkość "normalną" dominacji - czyli ED zaczynać się może po 180 dniach. Zmiana prędkości świata z 2 na 4, przy zostawieniu "normalnej" prędkości dominacji wymusi zmianę rozpoczęcia ED i ta zacznie się po 120 dniach.
A nie po 90 dniach? na Katanii (prędkość 4) ma się zacząć własnie po 90
 
Następny szybki świat znowu będzie na wakacje? Wszyscy wiemy jak to się skończyło... Jestem za tym, żeby przyśpieszyć świat
 
hmm, a niech zrobią prędkość jaką chcą. Znając życie mogą co najwyżej podnieść jakiś parametr o 1 wzwyż, ale nie wierzę by gdzieś jakąś czwórkę dali - to abstrakcja patrząc na to co inno robi i robiło wcześniej. Nie miejcie złudzeń. Dwa szybkie światy po sobie (eubea, hermonassa) to było przegięcie, bo któryś z nich mógłby być wolniejszy, a teraz powinien szybki wystartować.Światami powinno się rotować
 

DeletedUser11944

Guest
A nie po 90 dniach? na Katanii (prędkość 4) ma się zacząć własnie po 90
No i mam już potwierdzenie, że zasad ludzie nie znają. Sprawdź sobie w Wiki, że są 3 opcje (wolna, normalna i szybka) dla rozpoczęcia ED. Nowy świat ma opcję normalną, Katania ma opcję szybką. Opcje są też zależne od prędkości świata.
 

DeletedUser15806

Guest
Dziwne macie myślenie. Świat wolniejszy to od razu nudniejszy dziwne bardzo dziwne
Generalnie chodzi o to, zeby bylo taniej. Im wolniejszy swiat tym wiecej zlota trzeba zeby go przyspieszyc. A niektorzy tego nie lubia. A jak sie nie przyspiesza to sie czlowiek nudzi patrzac jak sie jeden procek rekrutuje pol godziny. A zagroda to juz tydzien.;)
 

DeletedUser11944

Guest
Jack, nie bierzesz pod uwage tego, ze wyrownane swiaty z dominacja moga sie ciagnac w nieskonczonosc. Skrocenie czasu do rozpoczecia jest zmiana niewielka. czy to bedzie 120, 150 przy predkosci 3 , czy wiecej to prawie bez roznicy
W nieskończoność się nie będą ciągnęły, spadek wartości dominacji do 20-25% powinien załatwiać sprawę na każdym świecie bez względu na prędkość. Dlatego podtrzymuję, że świat będzie 2 miesiące krótszy.
 

DeletedUser29075

Guest
Jack, akurat w moim przypadku im szybciej ta cała dominacja się zacznie tym lepiej bo mam szansę na niej zagrać, a wchodząc teraz na serwer to na dominacje mnie nie będzie ;)

Ale fajnie, że to tutaj zauważyłeś, mi osobiście zalezy na tym, że to był szybki świat i szybka dominacja - są osoby, które mają takie same poglądy, są takie, które mają inne, nigdy nic nie będzie idealne dla każdego, kwestia tego kto ma większość :) Żyjemy w demokracji podobno.
smiley_emoticons_panik4.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser15806

Guest
W nieskończoność się nie będą ciągnęły, spadek wartości dominacji do 20-25% powinien załatwiać sprawę na każdym świecie bez względu na prędkość. Dlatego podtrzymuje, że świat będzie 2 miesiące krótszy.
To jest mozliwe, ale przy wyrownanych 2 ekipach moze nic nie dac.
 
Do góry