Podniesienie prędkości nowego świata do 4.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29075
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za podniesieniem prędkości świata?

  • Tak

    Głosy: 68 50,7%
  • Nie

    Głosy: 63 47,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 2 1,5%
  • Tak, ale na 3.

    Głosy: 3 2,2%

  • W sumie głosujących
    134

DeletedUser11944

Guest
Kładziono nacisk na zagęszczanie konkretnych mórz, ale tak naprawdę trochę było robione w ciemno - na początku grepo-wiki nie dawało jasnych odpowiedzi. Wiem, że artykuł w wiki był edytowany, ale szczerze mówiąc teraz tam nie zaglądałam.
Nie wiem, czy do końca będzie to wyglądało tak jak u nas, bo jak mówiłam - było tam dość "dziko", natomiast różnica była widoczna właśnie w kombinowaniu i tych sojuszowych rotacjach. Mam wrażenie, że było ostrzej i mniej sentymentalnie. Sojusze łączyły się tak, aby przejmować wysypy i koncentrować się. Nie widziałam świata, na którym w tak krótkim czasie upadałyby sojki z topki i powstawały nowe.

Mam też odpowiedź na Twoje wcześniejsze pytania, ale pozwól, że napiszę na PW.
smiley_emoticons_headstand.gif
To ciekawe, dziekuje za odzew :)
Ciekawe czy administracja się zastanawia nad zwiększeniem prędkości, czy tylko trzymają nas w napięciu,żeby powiedzieć stanowcze NIE...
Jak dla mnie to we wszystkim kieruja sie maksyma: "milczenie jest zlotem".
 

DeletedUser30339

Guest
Moze podniesienie predkosci do 4 to za duzo ale na 6 powinno być ok
 

DeletedUser29238

Guest
Prędkość prawdopodobnie pozostanie bez zmian, a wynik ankiety 57/57 jest nierozstrzygnięty.
 

DeletedUser29075

Guest
Gdyby nie mulciaki to wynik ankiety byłby zupełnie inny, ale jak widać wystarczy posiedzieć trochę, porobić kilka multi i już ma się wpływ na grę :)
 
50/50 to wciąż równy wynik, połowa chce szybciej połowa nie. Poza tym tutaj głosujemy na 4, a zapewne więcej głosów by było gdyby zamiast 4 dać 3, to wciąż duża grupa osób która chce przyspieszyć świat, szczególnie ze nie wiadomo ile taka dominacja może trwać...
 

DeletedUser25516

Guest
Czemu mulciaki? My, którzy nie chcemy zmiany również możemy was o nie oskarżyć.
 

DeletedUser23778

Guest
Niestety zbyt mala mobilizacja zwolenników szybszego świata i trzeba się będzie męczyć na 2 bo raczej następny świat wyjdzie po nowym roku, a i tak pewnie na stary system:(
Dla mnie 3 była by idealna
 

DeletedUser29075

Guest
Sama dyskusja zaczęła już dotyczyć zmiany jakiejkolwiek, na 3 nawet i administracja dobrze o tym wie, bo była powiadamiana, żeby to chociaż na 3 podnieść. :D Z tego co wiem to miała między nimi odbyć się jakaś dyskusja, czy prędkość podnieść czy nie.

W skrócie - ktoś już wyliczył, że przy tej prędkości, z obecnymi informacjami o dominacji ten świat potrwa nawet około 2 lat, więc to nie będzie gra na zasadzie kto lepszy, a gra na zasadzie kto ma więcej czasu, pieniędzy. :) Także serwer zapowiadał się fajnie, ale na tej prędkości fajny to on będzie przez pierwsze 3-4 miesiące. :)

PS Opcja z 3 dodana.
 
Może nie dwa lata, ale zdobycie 40% jest niewykonalne, czyli musimy czekać 6 miesięcy na rozpoczęcie ery dominacji, 40% oczywiście nikt nie wbije więc trzeba będzie czekać aż próg zacznie spadać, tylko kiedy on zacznie spadać? Spekulacje mówią,że po 6 lub 9 lub 12 miesiącach od startu serwera powinien spadać próg, potem zanim spadnie do optymalnego poziomu to kolejne 2 miesiące... Potem doliczcie sobie walkę o przewagę 2% miast nad przeciwnikiem, nie brzmi to źle, ale jeżeli wejdą same moce ekipy to może się to ciągnąć bardzo długo...

No i oczywiście jest to nowy tryb, nawet nie wiemy jak bardzo dopracowany i nie ma nikt za bardzo sprawdzonej strategii, wprowadzanie teraz świata który będzie trwać długo jest bez sensu, bo inno na 100% będzie wprowadzać zmiany do trybu, a czy obejmie to ten świat? Któż to wie, zazwyczaj nowe światy dopiero dostają aktualizacje zasad. Jak widziałem to już inno zapowiedziało nowy serwer testowy, czyżby zmiany zasad w dominacji?
 

DeletedUser26709

Guest
Prędkość prawdopodobnie pozostanie bez zmian, a wynik ankiety 57/57 jest nierozstrzygnięty.
Wiadomo że się taki nie urodził co by wszystkim dogodził więc skoro ankieta pokazuje pół na pół to mocodawcy z inno powinni godząc wszystkich wypuścić świat z prędkością 3
 

DeletedUser29075

Guest
50% ludzi decyduje o 50% pozostałych, gdzie tu sprawiedliwość?
 
Hopek głosy by się inaczej rozłożyły gdyby zrobiono od razu ankietę, gdzie trójka też byłaby do wyboru. Oczekiwanie na czwórkę to trochę nierealne marzenia na teraz.
 

DeletedUser25516

Guest
A jakby wystartował szybszy i my byśmy zrobili ankietę, aby zmniejszyć prędkość? Wtedy byłoby ok, że 50% decyduje ?
 

DeletedUser31693

Guest
Glosy sa podzielne wiec proponuje zrobic 3/3/3
2 to troche za wolny.
 

DeletedUser29075

Guest
Hopek głosy by się inaczej rozłożyły gdyby zrobiono od razu ankietę, gdzie trójka też byłaby do wyboru. Oczekiwanie na czwórkę to trochę nierealne marzenia na teraz.
Jest możliwość zmiany głosu i dodana trójka :D

Dzięki za info Ypsi ;)
Robciu, uderzyłeś w próg... ale dolny :)
Jak widzisz to najbardziej tutaj spinali się ludzie, którzy są za 2. My prowadzimy dyskusję, a wręcz pojawiły się konkretne argumenty, na skutek których wcześniej przeciwny Jack zmienił zdanie - a on wypowiadał się dość interesująco i popierał wypowiedzi argumentami, wprost przeciwnie do głosujących przeciw, którzy w większości pozakładali nowe konta i nawet posta nie napisali. :)
 
Do góry