Podniesienie predkosci nowego swiata do 3 ?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24372
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za podniesieniem prędkości nowego świata do 3 ?

  • Tak

    Głosy: 58 56,9%
  • Nie

    Głosy: 42 41,2%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 2 2,0%

  • W sumie głosujących
    102

DeletedUser15806

Guest
Vear. To nie prędkość serwera będzie mieć decydujące znaczenie. X2 może się skończyć przed x3
Zamiast sztucznie przyspieszać grę o pare tygodni, postaraj się szybciej zakończyć serwer.
To tylko w teorii jest proste. Fizycznie niemozliwe. Sojusz dominujacy musialby od razu osiagnac 40 %. Patrzac po statach wczesniejszych swiatow najmocniejsze, bezapelacyjnie dominujace na swiatach sojusze z trudem osiagaja 20 %. Czyli trzeba bedzie czekac na obnizenia progow. A to + czas potrzebny na zdobycie brakujacych 2 % gwarantuje trwanie swiata z predkoscia 2 przez okolo 1,5 roku.
 

DeletedUser19313

Guest
ok, a jak to się ma do x3? Nijak. Na dłuższym stincie, a wg Was na taki się zapowiada tak czy owak, x3 zmieni niewiele.
x3 nie jest żadnym lekarstwem a tylko boostem dla pewnej grupy graczy.
 

DeletedUser31758

Guest
Na dwóch światach na które patrzyłem jest po ok 500 graczy w sojuszach z top10 (łącznie) i mogę się założyć że na nowym też tyle będzie, a o zmianie prędkości na nowym świecie miałoby decydować ile osób? 50? Świat ma być ustawiony pod widzimisię równowartości jednego sojuszu? (pod względem ilości graczy)
To jest jakiś żart. Zostawcie już to wszystko w spokoju. Skoro jesteście tacy super oh i ah to na pewno równie dobrze poradzicie sobie na x2 jak na x3.
Po ankietach widać że nawet na forum można znaleźć wielu graczy którzy chcą pograć na wolniejszym świecie - widzieliście żeby ci gracze zakładali wam przed startem x4 ankietę na temat zmniejszenia jego prędkości? Nie.
 

DeletedUser24372

Guest
Ale to jest jak demokracja chłopie. Większość wygrywa - na wyborach masz tak samo ^^

PS-Owy świat nie byłby ustawiony pod jeden sojusz Bo we wcześniejszym temacie Casyno jako ekipa założyła ten temat i byli w szczególności za zmiana prędkości..ten temat zaś założyłem ja a uwierz ze nigdy nie grałem jeszcze w Casynie i zakładając ten temat nie byłem w żadnej zmowie z nimi ;) A osoby które znam i chcą iść na nowy świat też chcą szybszy świat..
 

DeletedUser25516

Guest
Dokładnie, takie ustawienia zostały wybrane i tak powinno zostać. To, ze części graczy się to nie podoba to ni naszą wina. Poczekajcie na inny świat, albo wchodzcie i nie marudźcie. Czemu jedni mają być poszkodowani bo drugim coś nie pasi.
 

DeletedUser30582

Guest
Ale to jest jak demokracja chłopie. Większość wygrywa - na wyborach masz tak samo ^^

PS-Owy świat nie byłby ustawiony pod jeden sojusz Bo we wcześniejszym temacie Casyno jako ekipa założyła ten temat i byli w szczególności za zmiana prędkości..ten temat zaś założyłem ja a uwierz ze nigdy nie grałem jeszcze w Casynie i zakładając ten temat nie byłem w żadnej zmowie z nimi ;) A osoby które znam i chcą iść na nowy świat też chcą szybszy świat..

Kapitan Sparrow to chyba ten umalowany jak kobieta pirat z takiego filmu dla dzieci, nie pamietam tytulu. Kiepski makijaz, a demokracja to kiepski ustroj, ja powinnam o wszystkim decydowac.
 

DeletedUser31758

Guest
Ale to jest jak demokracja chłopie. Większość wygrywa - na wyborach masz tak samo ^^

PS-Owy świat nie byłby ustawiony pod jeden sojusz Bo we wcześniejszym temacie Casyno jako ekipa założyła ten temat i byli w szczególności za zmiana prędkości..ten temat zaś założyłem ja a uwierz ze nigdy nie grałem jeszcze w Casynie i zakładając ten temat nie byłem w żadnej zmowie z nimi ;) A osoby które znam i chcą iść na nowy świat też chcą szybszy świat..

Czytaj ze zrozumieniem. Pisałem o równowartości jednego sojuszu pod względem ilości graczy. Nigdzie nie napisałem że osoby głosujące tak czy siak należą do jednego sojuszu w grze. Chciałem zaznaczyć że grupa "decyzyjna" jest stanowczo za mała żeby na podstawie jej opinii zmieniać prędkość świata.
(żeby powiązać to co tutaj się dzieje z demokracją musiałoby zostać odpalone głosowanie jak w przypadku wyboru członków rady grepolis, mnóstwo aktywnych graczy nawet nie chce pamiętać o tym że forum istnieje... oooczywiście z kompletnie nie wiadomych nam powodów)

P.S. Osoby które ja znam i chcą iść na nowy świat wolą żeby ustawienia były takie jak pierwotnie podano.
 
Po to ustawienia są podawane 2 tygodnie wcześniej aby gracze mogli je przedyskutować i ewentualnie zagłosować za zmianą jakiegoś ustawienia. To się właśnie działo.
Strona która chciałaby zwiększyć prędkość podała mocne argumenty dlaczego zmiana powinna nastąpić czego nie można powiedzieć o drugiej stronie.
Argument Pani, która pisze że jest piękna i ma dziecko w drodze nie jest argumentem. Serio.
 

DeletedUser30582

Guest
Nie dosc, ze brzydki to sie jeszcze na argumentach nie zna, szybkosc 1.
 
Głównym argumentem na zwiększenie prędkości jest przyspieszenie zakończenia świata tylko tu jesteście w błędzie bo zwiększenie prędkości świata nie przyspieszy go na tyle ile chcecie. Ten świat będzie długi czy to będzie prędkość 4x czy 2x
 

DeletedUser19313

Guest
Po to ustawienia są podawane 2 tygodnie wcześniej aby gracze mogli je przedyskutować i ewentualnie zagłosować za zmianą jakiegoś ustawienia. To się właśnie działo.
A nie po to, by soje mogły sie przygotować i zadecydować czy w ogóle interesuje ich ten serwer?
To że dzień wolny (12 listopad) wprowadzają 7 listopada to nie znaczy, że team ma robić tak samo chore zmiany na ostatnia chwilę.
Regułą było podanie parametrów i ich wprowadzenie.
Wprowadzając zmiany zrobi się syf, na przyszłość.
 

DeletedUser30582

Guest
Przerwe na chwile malowanie paznokci i uswiadomie niektorym, ze zadna argumentacja nie ma tu nic do rzeczy. To ankiete na temat preferencji poszczegolnych graczy, preferencji czyli upodoban, a takie nie podlegaja dyskusji z definicji i zadna argumentacja ich nie zmieni. Jedni wola grac na swiatach szybkich, drudzy na wolnych. Kwestia gustu, a ze gust mam najlepszy, to nie ma co dluzej gadac.
 
Gdy admin zakłada temat informacyjny na temat nowego świata sam w temacie kieruje nas do zakładki dyskusja.
W zakładce tej była prowadzona rozmowa, powstał pomysł podniesienia prędkości więc w propozycjach powstała ankieta i tam dalej była prowadzona dyskusja.

Więc ustawienia sa podawane tak szybko aby gracze mogli zdecydować czy to im odpowiada, czy coś powinno być zmienione.
I tak masz rację czas tem może być również wykorzystany przez graczy do przygotowań.


A nie po to, by soje mogły sie przygotować i zadecydować czy w ogóle interesuje ich ten serwer?
To że dzień wolny (12 listopad) wprowadzają 7 listopada to nie znaczy, że team ma robić tak samo chore zmiany na ostatnia chwilę.
Regułą było podanie parametrów i ich wprowadzenie.
Wprowadzając zmiany zrobi się syf, na przyszłość.
 
dlatego takie parametry jak prędkość świata , wojsk , może i handlu oraz bonusu zawsze powinny być z dostępną ankietą przygotowaną przez Grepo Team ,
już ze 2 lata temu chyba tak było przy jednym ze światów i powinno zostać to na stałe ...
 

DeletedUser30582

Guest
Pomalowane, jestem prawie gotowa do wyjscia, pozostala decyzja jakie buty zalozyc. Na szybko mozemy przeanalizowac ankiete.
Zaglosowalo 71 osob.
Przyjmijmy optymistyczne zalozenie, ze na swiecie zagra 1000 osob. Oznacza to, ze 929 osobom wyniki tej ankiety sa kompletnie obojetne i dostosuja sie do przyjetych ustawien lub nie, czyli zagraja na wyszykowanym nowym swiecie lub nie.
Wynika z tego jednoznacznie, ze ankieta jest miarodajna w bardzo waskim zakresie i okresla jedynie preferencje malej grupy ludzi wchodzacych na swiat o okreslonych ustawieniach. Do tego mozna dodac osoby glosujace za dana opcja za namowa znajomych, potencjalne multikonta na forum i nazwijmy to sobie roboczo wzgledy rozne.
Spora czesc graczy ( w tym znanych mi osobiscie) w ogole tego forum nie czyta( czemu dziwic sie nie nalezy, bo co tu czytac), niemniej rowniez godza sie lub nie na przyjete ustawienia.
W zwiazku z powyzszym nie ma najmniejszego sensu przelewac wody po proznicy, oddac glos, najlepiej na mnie. A ja w tym czasie pojde kupic nowa torebke.
 

DeletedUser24372

Guest
Głównym argumentem na zwiększenie prędkości jest przyspieszenie zakończenia świata tylko tu jesteście w błędzie bo zwiększenie prędkości świata nie przyspieszy go na tyle ile chcecie. Ten świat będzie długi czy to będzie prędkość 4x czy 2x
To reż. Ale nie do końca... Na wolniejszej prędkości wolniej się mury stawia. Często żeby postawić rozsądny poziom trzeba będzie złocic lub wstać w nocy nastawić mur i iść spać dalej. Po co to komu?
 

DeletedUser30582

Guest
Pamietajcie, srodowiskiem naturalnym kazdego pirata(nawet takiego zniewiescialego) jest woda.
 
A ze tak zapytam . Nie tak dawno był świat wolny z nowym podbojem 1/2/2 o wolnych parametrach. Grasz na nim z swoimi ludźmi ? Nie, wiec najwiecej do powiedzenia ma osoba która na wolne swiaty nie wchodzi a chce takich.Hipokryzja

Po 2 ;) Analogicznie- skoro ostatni swiat byl ślimaczy to ten powinien być szybki...
jedynym światem z nowym podbojem o parametrach 1/2/2 był świat bizancjum start 08,2012
 

DeletedUser19313

Guest
To reż. Ale nie do końca... Na wolniejszej prędkości wolniej się mury stawia. Często żeby postawić rozsądny poziom trzeba będzie złocic lub wstać w nocy nastawić mur i iść spać dalej. Po co to komu?
3425013-cover.jpg
 
Do góry